Diskusia k článku
4.1.2018
Windows Chrome
google play edition zariadenia uz predsa boli

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Google_Play_edition_devices#Phones

ked chcem cisty android:
1. kupim si telefon s minimalnym bloatware (pixel, oneplus, android one)
2. kupim si premiovku a cakam na recovery, kernel, custom rom, kym vsetko funguje ako v stock rom, flashujem, uzivam si, flashujem, atd...
tato diskusia je uplne zbytocna.
--
¯\_(ツ)_/¯
4.1.2018
Android Opera
Ja sa ešte divím ak dakto kúpi MIA1 a chvíľu na to plače,že chce don MIUI9.
14.7.2018
Linux Chrome
Kúpil som nakoniec Xiaomi MI A1, a niekto tu spomínal že nejakou aktualizáciou odomkli rýchle nabíjanie. Moja otázka teda znie či treba nejakú špecialnu nabíjačku aby mi to rýchlejšie nabíjalo lebo čo mám nabíjačku s výstupom 5V/3A tak nabíja stále 2 hodiny času. Moj bývalý samsung s7 som touto istou nabíjačku nabíjal rýchlo.
--
Xiaomi MI A1
19.7.2018
Windows Chrome
O rychlom nabijani neviem, tusim ziadna nabijacka (ani z S7+aDATA usb-c kabel, ani HTC 10 nabijacka) mi nenabija rychlo. Vzdy to je tusim nad 1.5hod, ale nejako to nesledujem.

Inak pred par dnami prisla aktualizacia na 8.1.0, julovy secur. patch. Pridali sa nejake krajsie animacie, cele prostredie trosku graficky ozilo a mam pocit ze ide plynulejsie. Negativa/bugy som nepostrehol. Za mna super
--
no more HTC 10 - bulgarian RMA service killed him :( Xiaomi Mi A1
20.7.2018
Apple Mozilla
Zvláštne, Mi A1 má Snapdragon 625 a ten podporuje Quick Charge 3.0.
Ak nahodím na Moto G5 Plus s rovnakým SoC, nabíjačku certifikovanú Qualcommom, s QC 3.0. Vypíše "Nabíjanie TurboPower" je to ich obchodný názov (reklamný žvást) pre rýchle nabíjanie QC.
Za hodinku nabito.
--
LG H818P _ _ _ in reserve LG V20___testing Moto Z
20.7.2018
Android Android
Xiaomi zvykne blokovat quick charge, snapdragon pouzity v mobile QC podporuje ale telefon uz nie.
Mental kolko wattovu máš nabíjačku k moto g5?
--
lnk.sk/mM05
20.7.2018
Apple Mozilla
5/9/12V
18W (max)
--
LG H818P _ _ _ in reserve LG V20___testing Moto Z
7 dní 2 hod
Android Android
Aktualizoval niekto už mi A1 na Android 9 - pie ? Lebo mi prišla aktualizácia , tak či sa oplatí ísť do toho alebo ešte počkať , nerád by som si dosekal mobil keď momentálne šlape ako má.
--
Xiaomi MI A1
6 dní 22 hod
Windows Chrome
Za mna - neaktualizuj. Sice som nenasiel ziadnu vaznu funkkcnu chybu (aktualizoval som vcera), ale takych kozmetickych, kt. sa tykaju ergonomie a user-experience je podla mna dost. Prave ta ergonomia je tak 10 krokov dozadu, pride mi to ako nedorobena beta.
Konkretne sa rozpisem neskor ked budem mat trochu cas, je toho celkom dost
--
6 dní 22 hod
Android Android
Už som aktualizoval, mobil mi príde trochu rýchlejší , ale tiež som sklamaný, čo mi vadí je ovládací panel zvuku , na Android 8 sa mi po stlačení tlačidiel hlasitosti zobrazil jazdec na všetky možné nastavenia zvuku, médií , budík atď, teraz som o toto prišiel no dúfam to doriešia, hlavný dôvod preco som aktualizoval boli gestá no tie sa mi tiež nepáčia.
--
Xiaomi MI A1
6 dní 21 hod
Windows Chrome
no, ved toto. V teme "Huawei P20 a P20 Pro dostávajú na Slovensku aktualizáciu na Android 9" sme to riesili.
Gesta na M1? :) Ved mas hardverove tlacidla :) ja ked som skusal tie gesta, tak sa mi to zdalo divne. Okrem toho, pri gestach mi svietili hw tlacidla, a ked som gesta vypol, tak mi prestali vibrovat, musel som restartovat telefon.
Bugs everywhere
--
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188