Diskusia k článku
30.6.
Android Android
Na presun súborov väčších ako 4GB sú ideálne mobily a tablety H. UAWEI tie podporujú pamäťové karty formátované NTFS.
30.6.
Windows Internet Explorer
ak to naformátuje do linuxového formátu, tak zrejme má nejakú linuxovú distribúciu a Windows je mu zbytočný pre účel čítania. Ak linuxovú distribúciu nemá, tak skôr by sa mu hodila adresa, kde získať distribúciu a program/postup výroby inštalačného média a informácia, že ten Linux sa dá spustiť aj bez inštalácie.

Windows sa ani nebude unúvať s sprístupnením logického disku a jedinú operáciu, ktorú ovláda s linuxovými diskami je ich na požiadanie zmazať.
30.6.
Android Android
Ja som kartu formátoval v satelitom prijímači AB Cryptobox 550 HD a kartu som vložil do tabletu (Huawei MediaPad M3..predtým som používal Huawei P9 lite) a sťahujem veľké súbory napríklad z Ulož. To a pripojil som USB kľúč tiež formatovaný NTFC a jednoducho súbor presunul na kľúč, vložil do telky a film alebo koncert radosť pozerať.
2.7.
Apple Mozilla
Väčšina micro SDXC kariet je už od výroby formátovaná exFAT.
--
LG H818P _ _ _ in reserve LG V20
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2018 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188