Diskusia k článku
27.6.2018
Android Android
Ja už týždeň porovnávam Moto G5 Plus a Xiaomi Mi A1 a neviem sa rozhodnúť. 4 roky používam Moto G1 a už dosluhuje. Na G5 sa mi viac páči dizajn, foťák, ovládanie čítačkou, osobitný slot na micro SD a menšie rozmery, ale Xiaomi má zase viac RAM, Android One, kompas, a vraj po inštalácií Google Camera robí lepšie fotky.
27.6.2018
Windows Chrome
Asi by som vzal radsej tu motorolu. Nevidim dovod preco by si google cameru nemohol doinstalovat aj tam.
--
¯\(◉◡◔)/¯
27.6.2018
Windows Chrome
» Wayne: Asi by som vzal radsej tu motorolu. Nevidim dovod preco by si google cameru nemohol doinstalovat aj tam.
Tiež sa prikláňam k motorole avšak sa obávam či bude 3 GB RAM stačiť. Najčastejšie používam Messenger Lite, Spotify, Operu, Mapy, kalendár a občas nejaké to PDF. Myslíš že by to zvládlo udržať všetko otvorené?
28.6.2018
Windows Chrome
spootify ti pobezi na pozadi bezproblemov, kalendarove notifikacie prelezu tiez, stranka v opere sa moze obcas obnovit, nemyslim ale zeby to bola extremna tragedia... Ono, ten Xiaomi nie je zly telefon, ale je to taky experiment s muchami. Podla mna motorola ponukne viac, gesta su super napriklad. Fotak je tiez super. Oproti MiA1
--
¯\(◉◡◔)/¯
28.6.2018
Windows Internet Explorer
trocha sa čudujem, že sa tam nenachádzal žiaden telefón s cenovkou do 100€ :-)

nebolo by vhodné zjemniť rozpätie? A rozdeliť to podľa využitia? (bezpečnosť/fotenie/video/výdrž/...)
28.6.2018
Windows Chrome
Podobny problem v sucasnosti riesim aj ja. Moja starucka Z1 compact dosluhuje a obzeram sa po niecom do 300€.. som zvyknuty na maly display cize hladam nieco do max 5 palcov... co som tak pozeral zatial mi to vychadza na Pixel hlavne kvoli fotaku... nie som ziadny narocny uzivatel hry nehram, gmail, messenger, spotify, mapy... Napada vas nieco? Vdaka!
--
Sony xperia Z1 compact white
29.6.2018
Apple Mozilla
Xperia Z5 Compact?
Ale Google Pixel je Top výber ak ti stačí 32GB.
--
LG V20 Dual _ _ _ in reserve LG G4 Dual
29.6.2018
Android Android
Google Pixel 2 do 300 eur tazko. No ta Xperia Z5 Copmact s tou cenovkou 250 eur vyzera nadejnejsie.
Ak si teda pouzivatelom sony,zo Z5 Compact chybu neurobis. Ale ja byt tebou poobzeram sa po modeli Xperia Xa2. Na 5,2 palcovy displej ma perfektne rozmery. Len ta vaha je vacsia vdaka pouzitemu hliniku na zadnej stene a pouzitej 3300 mAh baterii ktora vydrzi naozaj dost. Pre mma osobne jedine sony ktore by som kupil. Takze ak to mam zhrnut. Zobral by som Xperiu XA2. Predsa len novsi model. Oproti starsiemu Z5 Compact. Cena je cca rovnaka 250 eur. Byt tebou ta sa rozhodujem medzi Xperia XA 2 a Honorom 9. Tu uz ide o referencie k danej znacke. Za mna Sony..
--
Keď niekto zomrie,je to na dlho... OnePlus 5.
29.6.2018
Windows Chrome
ked niekto napise google pixel, preco vidis google pixel 2?
--
lnk.sk/mM05
29.6.2018
Apple Mozilla
:D
--
LG V20 Dual _ _ _ in reserve LG G4 Dual
29.6.2018
Android Android
Neviem. Beriem späť. Pixel 1 je fajn stále fajn voľba.
--
29.6.2018
Windows Chrome
Vdaka za rady, chcem zmenu od Sony a skusit nieco nove. Takze uz mi vlastne nic ine nezostava len ten Pixel.
--
29.6.2018
Android Android
No ak sa chces pozerat na najskaredsi telefon... tak Pixel
--
OP 6T
30.6.2018
Android Android
Dizajn je posledna vec na na ktoru sa normalny chlap pozera. Teda ak nie si zena alebo metrosexual.Potom beriem spat.Ale aj chlapi chcu mat vkus a posobit reprezentativnym dojmom a to ani nemusia byt gayovia vsak? Ale spat k teme: Dotycnemu splna Google Pixel 1 vsetky poziadavky na kupu. Az na ten subjektivny dizajn ako pises. Ktoreho je kazdeho vec. Aj tak nevidim dovod ho nekupit...
--
30.6.2018
Windows Chrome
Merrick... nevidel som ho na zivo len foto a video ale mne sa ten dizajn paci, mozno som divny. Spytam sa teba ak ide o krasu telefonu aky preferujes?
--
30.6.2018
Android Android
Aj ked si zariadujes byt, kupujes auto alebo oblecenie, tak je dizajn posledna vec? Urcite nie.
--
OP 6T
30.6.2018
Windows Chrome
Presne ako pise Knoxville dizajn je subjektivna vec, tebe sa nepaci Pixel, mne sa napr. zase vobec nepacia Moto.
--
30.6.2018
Android Android
» Merrick: Aj ked si zariadujes byt, kupujes auto alebo oblecenie, tak je dizajn posledna vec? Urcite nie.
Zase nevytrhavaj z kontextu. Bavime sa len o mobile. Z dizajnovych veci dennej potreby ktore si spomenul je toto pre mna najmenej podstatna vec uz len z viacerich dovodov ktore musia byt beznym ludom jasne. Ale ani neviem co tu slovickarujeme. Nech si kazdy kupi co sa jemu paci. Druhy kludne nech svoj nazor vyjadri ale nech sa nesnazi dotycneho presviedcat o opaku...
--
1.7.2018
Windows Internet Explorer
Merrick ak ignorujeme fakt, že dizajn má vplyv na funkčnosť, tak to by bola posledná vec, na ktorú by som prihliada, keby som na ňu rovno nekašlal.
1.7.2018
Android Android
Ja len vravim, ze sa nabudem pozerat 4 hodiny denne na nieco, co sa mi nepaci...
--
OP 6T
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188