Diskusia k článku
23.6.
Windows Chrome
Presne tuto dilemu riesim aj ja ... telefon do 250 euro .. este ste tam zabudli dat SAMSUNG GALAXY J5 2017 ... ja sama sa rozhodujem aky telefon si mam kupit .. zvazovala som nad kupou honor 9 lite alebo samsung galaxy J5 .. no chcela by som uz nieco novsie modernejsie tak asi to bude ten honor aj ked vaham a ci nepockam na honor 10 lite :)
23.6.
Windows Chrome
V roznych eshopoch sa da pod 250 kupit aj Samsung A5 2017, alebo Xperia XA2 za 266 eur atd... Ak mas vyskusany nejaky eshop a veris mu, vyber je ovela vacsi.

A3 a A5 sa mi celkom pozdavaju. Urcite nechod do J-ckovej rady, to je low end. Ackova rada na pohlad vyzera celkom luxusne, spracovanie prvotriedne, USB C, vodeodolnost, always od display... Pred nedavnom oba dostali Oreo. A3 mame doma je to velmi pekny maly telefon, len mne osobne vadi len 720p display a slabsi fotak. A5 foti lepsie a ma 1080p
--
6T
24.6.
Android Android
Presne niečo podobné som riešil, pre kolegu. Nakoniec bude mať za cca 220€ Moto G5+
--
N73, SGSII cm13, Scribe HD, G750, MotoG4 plus, Moto G6 plus
24.6.
Android Android
Jednoznacne Honor 9 lite. Ziaden Samsung, otrasne nadstavby a za chvilku sa na teba vykaslu s aktualizaciami... Honor chodi ukazkovo. Aktualizacie raz za mesiac.
24.6.
Android Opera
Manzelka sa vratila po styroch mesiacoch od iPhone SE ku Galaxy A3 2015. Tak pre nu jasna volba A3 2017. Ten ponuka najmensi displej v tejto cenovej thladine a ma vybornu sms aplikaciu a telefonny zoznam, co nejednej zene staci. Ja by som isiel do Motoroly, ale v tejto cene mi ziadny mobil jevyhovuje.
--
LG G6
24.6.
Windows Chrome
No, na nas A3 2017 sa Samsung nevykaslal, ako pise Marek, skor by som povedal, ze zatial je podpora ukazkova. V clanku sa pise, ze ma Nugat, aj ked realita je taka, ze uz viac ako mesiac ma Oreo a zabezpecenie k 1. junu. Ale suhlasim, Honor 9 lite je dobra volba, aj ked mne sa ich nadstavba vobec nepaci. Zalezi na prefernciach.
--
6T
24.6.
Android Android
A3 2017 ma už júnové zabezpečenie? No tak to je paráda lebo na S8 mi ešte neprišla...
24.6.
Windows Chrome
Ja by som chcela honor 9 lite ale su ludia co tvrdia ze foti dobre a potom su ludia ze fotky su nic moc .. tak neviem sa rozhodnut pretoze najst telefon do 250 euro co dobre foti je tazke .. poznate nieco co dobre foti do 250 alebo max 300 euro ? :)
24.6.
Android Android
Xiaomi redmi note 5, včera som sa s ním hral na predajni a myslím ze za tu cenu je bezkonkurenčny.
25.6.
Windows Chrome
pravda. aj MIUI 10 mu velmi pristane.
--
¯\_(ツ)_/¯
25.6.
Windows Chrome
a co tak huawei Y7 prime 2018 alebo honor 9 lite ?
25.6.
Android Android
Tada Y je uplne najnizsia, tej by som sa vyhol
--
6T
25.6.
Windows Chrome
Hladam telefon do 250 euro cca ale ako tak listujem vsetkymi moznostami a pozeram nadejne nove telefony ktore maju prist tak zistujem ze nic neni .. Y radu od huawei asi urcite nie .. neni ziadny telefon ktory by splnal zakladnu poziadavku len aby dobre fotil na svoju cenu 250 euro .. Samsung to riadne pokakal s Ackovou radou A8 a potom nezmysel A6 za 350 co je vlastne J5 2017 len v inom obale .. dlho som bola za SAMSUNG ale akosi v triednej triede to na rok 2018 posrali.. a tak neviem sama aky telefon si vybrat a ine mi asi nezostane ako naozaj len honor 9 lite alebo pockam a som zvedava ako bude vyzerat honor 10 lite :)
25.6.
Apple Mozilla
Najlepšie v tej cene fotí Moto G5 Plus.
Za 252 sa dá už kúpiť Xperia XA2.
Do 300€ najlepšie fotí Google Pixel.
--
LG H818P _ _ _ in reserve LG V20
25.6.
Android Android
» TIMARI: Hladam telefon do 250 euro cca ale ako tak listujem vsetkymi moznostami a pozeram nadejne nove telefony ktore maju prist tak zistujem ze nic neni .. Y radu od huawei asi urcite nie .. neni ziadny telefon ktory by splnal zakladnu poziadavku len aby dobre fotil na svoju cenu 250 euro .. Samsung to riadne pokakal s Ackovou radou A8 a potom nezmysel A6 za 350 co je vlastne J5 2017 len v inom obale .. dlho som bola za SAMSUNG ale akosi v triednej triede to na rok 2018 posrali.. a tak neviem sama aky telefon si vybrat a ine mi asi nezostane ako naozaj len honor 9 lite alebo pockam a som zvedava ako bude vyzerat honor 10 lite :)
Ja osobne byt na tvojom mieste zoberiem tu Xperiu XA2... Mental ti dobre radi. Slusne rozmery. Az na tu hmotnost ale to kvoli pouzitym materialom a slusnej kapacite baterie.. Edit. Este mozno Honor 9 ale ten stoji o 50 eur viac. G5 plus je fajn aj ked uz trocha zastarany model. Slabsi procak chyba usb C a pod. U mna s tym tvojim rozpoctom jedine ta XA2...
--
Keď niekto zomrie,je to na dlho... OnePlus 5.
25.6.
Windows Firefox
Tiez by ma zaujimalo, ktory mobil do 250-300 eur foti najlepsie, xperia XA2, p20 lite, moto g6, pripadne nieco ine...
26.6.
Apple Mozilla
Veď píšem Moto G5 Plus.
G5s Plus aj G6 fotia horšie.
Google Pixel (290€) je TOP ďaleko pre ďaleko cez 300€.
XA2 je až za nimi čo sa týka fotoaparátu.
Než zas niekto nabehne, že staré, hento tamto..
Bavíme sa čo najlepšie fotí!
Ak budú iné podmienky, budú aj iné doporučenia.
--
LG H818P _ _ _ in reserve LG V20
26.6.
Windows Chrome
Chlapci dneska som ukoncila svoje trapenie hehe.. zobrala som na pausal huawei P20 a budem dva roky platit 60 euro,sral to pes nech si tie peniaze strcia do zadku a ja budem mat aspon nove sexi profilovky a selficka :) :) :) :)
26.6.
Windows Chrome
24x60=1440€
kludne mozes platit aj mne :)
--
lnk.sk/mM05
26.6.
iPhone iPhone
Dal by som ti ho za 1200€ (lul)
--
Apple iPhone X 256GB, Apple iPad 128GB, Samsung Galaxy S8 64GB
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2018 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188