Facebook oddelil príspevky priateľov od sledovaných stránok

  • Profile picture for user mental.disease@centrum.cz

    mental.disease 19.10.2017 - 14:18

    Príspevky od stránok, ktoré sledujete, sme presunuli do Prieskumníka, aby sa vám ľahšie prezerali aktuality od priateľov. Veď to pre naše "dobro", žiadne prachy za tým nevidím :-))

  • Tomas19.10.2017 - 15:06 Trvalý odkaz

    Som jediny komu chyba jednoduchost a prehladnost prvych verzii Facebooku a Messengeru? Zda sa mi, ze s kazdou aktualizaciou je to menej a menej prehladne.

    Profile picture for user mar.bartian@gmail.com

    oxy19.10.2017 - 16:19 Trvalý odkaz

    ved toto prebehlo pred viac ako 2 tyzdnami. pruser ziadny alternativny FB klient na to nebol pripraveny :)

    Lenka Ivančíková19.10.2017 - 16:45 Trvalý odkaz

    pred dvomi tyzdnami bola len testovacia faza, zobrazovalo sa to len niektorym pouzivatelom. od dnes je to globalne

    Loki_sg119.10.2017 - 16:55 Trvalý odkaz

    Testovacia fáza prebiehala už minimálne pol roka počas ktorej to menili a viac krát to bolo oddelené a následne opäť spolu.

    viperman19.10.2017 - 17:48 Trvalý odkaz

    mne sa to zmenilo až dnes prvýkráť na webe:) v mobile to mám po starom mozno treba vypnut zapnut apku, alebo update:)

    Tomas19.10.2017 - 17:51 Trvalý odkaz

    U mna zmena v mobile prebehla az dnes.

    Profile picture for user mar.bartian@gmail.com

    oxy19.10.2017 - 18:37 Trvalý odkaz

    Aj mobilnej aplikácií to mam zmenené.
    Ako fb klienta swipe pro a práve preto som si to všimol, lebo mi zmizli príspevky od "sledovanych" stránok. Som zvedavý kedy poriesia "prieskumnika" apky 3. Strán

    Profile picture for user marek.ceman@gmail.com

    Wayne19.10.2017 - 19:02 Trvalý odkaz

    Ja pouzivam Friendly for facebook. Tiez celkom ujde.

    Profile picture for user mar.bartian@gmail.com

    oxy19.10.2017 - 19:06 Trvalý odkaz

    Vyskúšal som ich viacej a asi každý je lepší ako originál.

    Profile picture for user mental.disease@centrum.cz

    mental.disease19.10.2017 - 19:47 Trvalý odkaz

    chcú stále navyšovať zisky, ale to je cesta do záhuby.
    Z FB sa stal jeden velký guláš, ktorý príspevky zobrazuje randomly, plus platené podla cookies. Dávno chýba dáka chronológia. U stránky čo spravujem je už dlhodobo menej reakcií, takže pochybujem, že sa to zobrazuje všetkým sledovatelom. Po tomto to pôjde k nule. Nepotrebujem vnucovanú drahú reklamu na propagáciu príspevkov, lebo to okrem tej komunity nikoho nezaujíma.

    Peter Čapkovič19.10.2017 - 21:50 Trvalý odkaz

    Prsne ako píšu užívatelia nadomonou už je to len jeden veľký bordel a poradie v akom sa zoraduju prispevky ani pán boh nechápe... o ich aktuálnosti ani nehovorím... niekedy aj dva dni starý príspevok sa zobrází ako najnovšia novinka to hned niekolkokrát a takto by sme mohli pokračovať donekonečna...

    Profile picture for user zedenko@gmail.com

    Ronn19.10.2017 - 23:39 Trvalý odkaz

    Mam to uz vyse mesiaca a je to super, lebo otvtedy pouzivam fcb coraz menej. :)

    Lenka Ivančíková20.10.2017 - 02:08 Trvalý odkaz

    Podla mojich zobrazenych prispevkov sa cely den nic nedialo, takmer nikto nic nenapisal, lebo sa mi nic nove nezobrazilo. Stale to iste dookola. Nepomaha dat zobrazit najnovsie prispevky, robi si to co chce. navyse sa mi obcas nenacitaju vsetky obrazky ani dalsie prispevky na stranke nizsie. skratka koniec stranky, dalej nic nie je. katastrofa.

    dufulus20.10.2017 - 09:00 Trvalý odkaz

    a ja som myslel že to len mne mrzne FB, keď nič nové tam nepribúda. aspoň tam nemusím toľko chodiť, možno to chceli dosiahnuť :D

    Profile picture for user mental.disease@centrum.cz

    mental.disease20.10.2017 - 13:50 Trvalý odkaz

    A ešte jeden poznatok z mobilnej aplikácie pridám. Ak niekto zdieľa článok kliknem naň, prečítam si ho, vrátim späť, FB sa načíta nanovo s inými príspevkami :(. Takže ak chcem reagovať v diskusii - niekedy nemožné, lebo ten POST už v živote nenájdem!?

    Jamie20.10.2017 - 13:52 Trvalý odkaz

    Po dnešnej aktualizácií mi nejde načítať komentáre a ani akúkoľvek stránku (Trouble loading)... Gratulujem facebooku k vydaniu najhoršej aktualizácie za posledné roky...

    rtg20.10.2017 - 23:47 Trvalý odkaz

    Bol to správny krok, smerom k počiatkom a zmyslu sociálnej siete. Doteraz sa to uberalo zlým smerom, stránky bombardovali príspevkami a o priateľoch človek v podstate už ani nevedel...

    Lenka Ivančíková21.10.2017 - 12:05 Trvalý odkaz

    a aky ma zmysel, ked mi FB za cely den zobrazi len pat novych prispevkov? a pritom je ich ovela, ovela viac. stale zobrazuje dookola len tie iste. styri dni stare, obcas algoritmus prida nieco nove. nebavim s ao lajknutych strankach, ale o postoch mojich priatelov. je jedno, ci mam posty upsporiadane od najnovsich alebo najhlavnejsich.

    rtg21.10.2017 - 14:20 Trvalý odkaz

    No ak nie je problém v priateľoch, že nič nepridávajú, tak to bude technický problém a FB ho určite opraví. :)

    Peter Čapkovič23.10.2017 - 21:31 Trvalý odkaz

    Inak zaujimavé je že ani na PC ani v mobile toho prieskumníka nemam zobrazeného (napr. manželka to má v mobile v PC tiež nemá) ale podla zobrazovania príspevkov vidím, že zmena nastala v tom že mam omnoho menej príspevkov a mnohé sa neustále dokola zobrazuju. podla mna najhoršia možná aktualizácia za posledné roky.