Vianoce v Telekome: hardvérové dvojičky i paušál za polovicu

  • Manobb 17.10.2017 - 19:12

    Nič v zlom, ale tie happy paušály "za polovicu" by mali byť pre všetkých, keďže za plné ceny sú prakticky nepredajné z dôvodu ich premrštenej ceny.

    Ale hold, Slováci radi nakupujú nielen najdrahšie potraviny, ale radi si "priplatia" aj za najdrahšie paušály.

  • viperman17.10.2017 - 19:28 Trvalý odkaz

    ze iba za 13 eur mesacne a este doplatok 49 eur, sak to je drahsie ako kebyze clovek kupi ps4-ku a ten lacak tablet v obchode...to ma aky vyznam? niekto tam musi na niecom ficat kvalitne.

    Ondrej18.10.2017 - 00:37 Trvalý odkaz

    To akože vážne? Celá ponuka od Telekomu? Nejaké retardované dvojičky a polovička idiotný paušál za polovicu? To kde náš 50% telekom na to prišiel? To je ako dátovať za 20€ pre študentov....

    Peter Čapkovič18.10.2017 - 10:54 Trvalý odkaz

    ako každý rok hovorím, ide to s nimi dole z kopca a za chvilu budeme rovanko vrtieť hlavou nad tým čo ponukol Orange..Už mi to príde že k tým vianociam ponukaju všetko čo možno najdrahšie lebo ludia su oblnutí sviatkami a su ochotní zaplatiť aj za niečo čo by inak nekupil...

    Manobb18.10.2017 - 18:01 Trvalý odkaz

    Na zamyslenie + otázka dňa:

    V Telekome majú vraj už "Vianoce". Fajn.

    A kedy prinesú prvú vianočnú akciu aj pre svojich zákazníkov ?

    fedinko18.10.2017 - 20:35 Trvalý odkaz

    Akcia uplne o nicom, zbytocne produkty v ktorych si 80% ludi nic nevyberie. Neviem aky marketingovy guru prichadza na tieto napady :-) podla mna sa oplati jedine Magenta, co najviac produktov s dobrou zlavou na pausal. Zariadenie v ziadnom pripade. Presne su predrazene.

    oliver9918.10.2017 - 22:03 Trvalý odkaz

    Kazdy hw si beriete u operatorov v plnej sume na splatky, je to tak uz niekolko rokov, ziadny benefit pre zakaznika.
    Co sa tyka cien, vianocna akcia, som presvedceny ze su uz niekolko rokov dopredu dohodnuty, nikto neponukne nic extra
    jedine 4ka "lieta", tu zatial ignoruju, ked bude mat lepsiu poziciu na trhu, zoberu ju do "klubu" a aj ona bude ponukat co treba..

    oliver9918.10.2017 - 22:06 Trvalý odkaz

    Posledna fajn akcia co si pamatam bola kupon na 75% zlavu, tó bolo tak 10r dozadu?

    Manobb18.10.2017 - 22:46 Trvalý odkaz

    Presne tak, a bolo to iba a len kvôli tomu, aby sa čo najviac ľudí zaviazalo na 2 roky a tým sa čo najviac sťažil vstup O2 na trh a jeho začiatky na trhu.

    Keby modráci nepriniesli akciu "Každý druhý paušál za 1Sk", resp. neskôr revolučný program O2 Fér, tak by to duopolu možno aj vyšlo a modráci by boli z kola von.

    Pri štvorke zvolili inú taktiku (škriepky s nár. roamingom) a ani nemajú s ňou toľko roboty, keďže si 4-kári sami nakúpili zlé frekvencie.

    Uvidíme, ako to dopadne s tým 3G nár. roamingom od OR, ale ako poznám OR, nebude to "zadarmo a ani lacno", 4-kári zaplatia slobodou v cenotvorbe a jej služby pôjdu hore bližšie k triopolu.

    P.S.: Čakám, ako sa vyvinú vianočné akcie, ale ak to bude naozaj veľmi zlé, skutočne zvažujem aj mimoslovenskú SIM (ak mám totiž platiť nad 10 €, tak to môžem aj Rakušanom)

    fedinko19.10.2017 - 00:15 Trvalý odkaz

    Treba tych potkanov co najviac osklbat :-) vyhrazat sa odchodom, a vydupat si co najvacsie zlavy, datove baliky, hoci co.

    Rastislav.j19.10.2017 - 10:12 Trvalý odkaz

    Manobb ale SWAN si moc vyberať nemohol. Jeho možné voľby boli len kúpiť 1800MHz alebo nekúpiť. Možnosť 800MHz + 1800MHz bolo bez licenčného NR a bez toho mobilného operátora nespustíš.

    galaxi19.10.2017 - 16:51 Trvalý odkaz

    Takže 4ka naďalej TOP z ponúk.

    Profile picture for user zedenko@gmail.com

    Ronn20.10.2017 - 15:46 Trvalý odkaz

    Vybral by som si pausal L s moto g5 plus s prvotnym poplatkom 49 eur a mesacne + 9eur. Pri dvojrocnej viazanosti si priplatim 265eur. Usetrim 10 eur oproti klasickemu nakupu mobilu. To je ta akcia, pochopil som to spravne? :)))