Honor zlacnil modely 8 Pro a 8 Premium

  • Kinga 10.10.2017 - 21:59

    Ahojte. Chcela by som sa opýtať - je Honor 8 Pro dual sim full active? Resp. viete poradiť nejaký dsfa mobil od 5,5" vyššie... Nebaví ma nosiť súkromný aj služobný telefón. Ďakujem :)

  • Jozef10.10.2017 - 23:35 Trvalý odkaz

    Ahoj, pokial viem, s Dual active dualsim telefonmi je vcelku problem. Za mna vsak mozem odporucit sice starsi, ale stale velmi slusny Huawei Mate 8, ten este mal dual active(odskusane, mal som ho polroka) a splna aj tvoje poziadavky s velkostou uhlopriecky, spomenut mozno pekne tenke ramceky, velmi slusnu vydrz a kvalitne spracovanie. Otazne je to vsak s podporou, zatial telefon ma Android 7, ale update na Oreo oficialnou cestou bude podla mna nepravdepodobny, ale rad by som sa mylil.

    Daor3210.10.2017 - 23:59 Trvalý odkaz

    Mam Honor 8 (ten obycajny) a je dual active, predpokladam, ze Pro by nebol horsi :-) Tiez ho pouzivam ako sukromny a sluzobny telefon

    Kinga11.10.2017 - 00:27 Trvalý odkaz

    Ďakujem obom. Kamoš mi radil Asus Zenfone 2 ZE551ML - starší model ale dsfa... Tento Honor vyzerá parádne. Este raz dík za pomoc.

    Jozef11.10.2017 - 13:17 Trvalý odkaz

    Asus Zenfone 2 uz v case uvedenia bol kvoli INTEL chipsetu a nepodpore (zasekol sa na Androide 6) odpad. Takze Zenfone 2 nebrat urcite.