Diskusia k článku
9.11.2012
Apple Chrome
myslim, ze chce podobnu hlasovu offline navigaciu ako mala v Nokii.
9.11.2012
Windows Firefox
Dakujem velmi pekne za odpovede. Mala som na mysli nieco podobne ako bolo v Nokii. Nikdy som nemala iny fon len Nokiu, takze to bude teraz pre mna celkom slusna vyzva sa zorientovat :-D... Nepotrebujem nic speci, staci Slovensko, Rakusko, Madarsko, Cechy. Pekny vecer, Tina
17.11.2012
Windows Firefox
Prosím vás, kde si pozriem v telefóne, koľko som pretelefonovala alebo koľko som do mesiaca poslala sms?
17.11.2012
Windows Chrome
» malaadka: Prosím vás, kde si pozriem v telefóne, koľko som pretelefonovala alebo koľko som do mesiaca poslala sms?
Skus niektoru z aplikacii na Google Play, napríklad dodol Phone. Ma aj slovencinu a meria hovory, spravy a data.
https://play.google.com/store/apps/details?id=demo.galmoori.datausage&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImRlbW8uZ2FsbW9vcmkuZGF0YXVzYWdlIl0.
19.11.2012
Windows Opera
Zdravim, rozhodujem sa medzi sony xperia U a LG L9. Na ten isty pausal ma bude sony stat 1euro, LG na 100 eur. Uzavreta pamat u sony mi nevadi. Stoji za to dat 100 eur navyse za LG len preto, aby som mal vacsiu ram? Popripade lepsiu bateriu?
Dakujem za nazor
23.11.2012
Windows Firefox
Chcel by som sa opytat, ci pri aktualizacii tohto telefonu prichadzam o zaruku od Telekomu. Navod som nasiel tu: http://www.androidgadgematic.com/2012/10/install-android-4.0.4-ics-official-sony-u-st25i.html dakujem za odpoved
--
Sony Xperia T a U
23.11.2012
Apple Chrome
Pri oficialnej aktualizacii nie. Iba pri flashovani neoriginalnej ROM-ky.
24.11.2012
Windows Firefox
Zdravim, je mozne sa pripojit cez tento telefon na internet, ak v PC mam WIN XP? Dakujem
25.11.2012
Windows Firefox
Zdravim, ak sa necha nabijacka v zasuvke, nabijanie sa pri 100% automaticky prerusi a dochadza k normalnemu vybijaniu baterky? Alebo ak sa baterka nabije na 100 percent, tak potom sa energia berie z nabijacky? Dakujem
25.11.2012
iPhone iPhone
Ja som nainstaloval PC companion, a potom zdiéat internet cez usb. Aspon tak mi to slo ked som mal neo
--
ajFon a aj nefon..a tak...
8.12.2012
Windows Firefox
pohode telefon celkom :D chcem ho ako secondary phone na FunFoon :DDD ...btw.Po kliknuti na galeriu fotiek,sa otvori epicentrum :)
--
1.fon Nokia 3210 ^_^ . . . Xiaomi Redmi NOTE 6 Pro - Huawei P9 Lite 2017 - Xperia Z5
10.12.2012
Windows Chrome
kedy bude ICS?
2.1.2013
Windows Firefox
V ICS sa da internet z mobilu zdielat vytvorenim hotspotu: NASTAVENIA- v casti BEZDROTOVE PRIPOJENIE A SIETE kliknut na VIAC.. a potom na ZD.INT.PRIP.A HOTSPOT. Potom KONFIGUROVAT HOTSPOT SIETE WIFI, zadat nazov a heslo. Potom to staci uz len zapnut zafajknutim polozky PRENOSNY HOTSPOT SIETE WIFI.
2.1.2013
Windows Firefox
Jeden typ: Xperia U ma jednu skvelu vec (okrem inych). Ten svietiaci pas. Standarne vsak svieti len ked si prezerate fotky. Je na to vsak jedna skvela aplikacia (v Obchode Play), vdaka ktorej vam potom bude telefon oznamovat email, sms, zmeskany hovor, Facebook, Whattsapp, Skype a co len chcete. Da sa zvolit farba, rychlost blikania a celkova doba oznamovania. Az potom je Xperia U jedinecny telefon! ;o)
2.1.2013
Windows Firefox
a ako sa volá? Nie je to illumination bar?
5.1.2013
Windows Chrome
Ahojte,
Rozhodujem sa medzi Sony Xperia U a Samsung Galaxy Ace , ktorý by som si mala vybrať ??

Za odpovede Ďakujem.
5.1.2013
Linux Chrome
Sony Xperia U
3.2.2013
Android Android
Cavte ja mám Xperia u a som veľmi spokojní to.čo.píšete že je horná visuvacia lista ukratena o skratki je to blbosť. Sitiahnite si na play store notification toggle dik pa :)
29.3.2013
iPad Chrome
Sony Xperia U má TV-Out? Nikde inde som sa to nedočital a v jednej recenzii bolo že podporuje HDMI a zaujímalo by ma ako ho podporuje
19.8.2013
Windows Firefox
+ - Kvalitné nahrávanie videí
- Umiestnenie SIM nie je pod baterkou
- Dobrá výdrž batérie

- - Pomalá uzávierka fotky pri fotení
- Často zamŕza
- Pomalé reagovanie na dotyk
- Malá pamäť
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2018 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188