Snímky z reklamného videa vraj ukazujú finálnu podobu LG V30

  • Profile picture for user mental.disease@centrum.cz

    mental.disease 11.08.2017 - 12:45

    "V30 má mať menšie telo s väčším displejom než jeho predchodca"
    V20 dáva v súčte oboch displejov plochu 93.7 cm². 6" 18:9 u V30 je 92.48 cm²

    Inak pre mňa veľká škoda, že to bude vlastne iba väčšia G6. Oproti starším Véčkam príde o sekundárny displej, vymeniteľnú batériu, separátne sloty sim1 + sim2 + microSD budú nahradené hybridným. Otázny je infraport a FM rádio.

  • Profile picture for user mar.bartian@gmail.com

    oxy11.08.2017 - 13:36 Trvalý odkaz

    Bude mať amoled, ak spravia poriadne always on tak sekundar chýbať nebude.

    Knoxville11.08.2017 - 13:42 Trvalý odkaz

    No jo Mental,"pokrok" nezastavis.Ale ako pise oxy.Ak tam bude OLED displej,tak fukncia Always On bude mat konecne zmysel...

    Hydrant11.08.2017 - 13:43 Trvalý odkaz

    Mozno to bude pecka. Treba pockat az to pride realne a budu uz nejake recenzie rychle. Ja si tiez myslim ze ak bude dobry always on tak nebude treba dalsi. Prakticky ho skoro nevyuzivam.

    Knoxville12.08.2017 - 01:00 Trvalý odkaz

    Strasna blbost to Always On u Samsungu. Rusilo by ma keby to stale svietilo. Nehovoriac o tom ze si to zoberie tak 20% baterie denne. Drviva vacsina pouzivatelov Samsungu tuto funkciu vypina. Nech daju funkciu Ambient displej ktory reaguje len na pohyb ako to ma Lenovo Moto ci Oneplus. To je super funkcia pri Amoled panely kde nesvieti cely displej len jednotlive pixely cize vplyv na vydrz minimalna. Jedna z funkcii ktora u mna zavazila pri kupe OnePlus 3. Pri Moto X Style ktoru som mal to bola super funkcia aj ked svietil cely displej kedze to bol LCD panel. A fungovalo to spolahlivejsie kedze Style mala senzory aj dole reagovala prakticky okamzite da sa povedat aj na otrasy. U Oneplus treba "zamavat" hore kedze dole senzory pohybu nie su kvoli citacke odtlackov a softwerovym tlacidlam. Ale aj tak je to prakticka funkcia...