Diskusia k článku
29.6.2017
Windows Chrome
https://www.youtube.com/watch?v=hQtCeAJBp1A ....velmi zaujímavé
--
Google pixel xl
30.6.2017
Android Android
https://youtu.be/kIE_dUnyFq8
S tou odolnosťou to bude lepšie ako napríklad u Mi6ky :D
30.6.2017
Windows Firefox
Scotty: To je jednoznačný dôkaz, že Android bez nadstavby je veľmi rýchly a vyladený a môže súperiť s iOS. Chod Androidu spomaľujú nadstavby, preto sa divím, že ešte od nich "áčkové" značky ešte neupustili. Touchwizz čistá tragédia, Sense je ešte v pohode. Tu OP 5 jednoznačne najlepší.
--
Huawei P10 Plus, Samsung Galaxy Note 3
30.6.2017
Android Android
Vies kde by bol android bez nadstavieb? Ved Google posledne roky doslova len kopiruje to, co kadeake nadstavby mali dlhe roky. Suhlasim, ze nadstavby chod zariadenia do urcitej miery spomaluju, ale rychlost nie je vsetko. Hocikedy obetujem trochu rychlosti za pridane funkcie. Moj fon je uz takmer 2 roky stary a jeho vykon polovicny oproti terajsej spicke, ale jeho rychlost a plynulost mi uplne postacuje.

A v speedteste od EverythingApplePro vyhral iPhone (ake prekvapenie). Zalezi od konkretnych aplikacii.
Radsej budem mat v telefone OIS, lepsi display, vodeodolnost, lepsi dizajn... ako by som chcel len nieco, co je rychle a nic viac.

OnePlus 5, the flagship imitator.
--
OP 6T
30.6.2017
Android Android
Jj čistý imitator. Displej naopak, dizajn kópia, Carbon bumper nekompatibilny s 3d sklom. No katastrofa.
--
¯\_(ツ)_/¯
30.6.2017
iPhone iPhone
Odolný nie je
https://youtu.be/S3RQTIydUis
Môže mať 'nano coating', napr. Motorola to mala už v prvom Moto G, nie je to nová technológia a nie je dostatočná na certifikáciu na odolnosť voči vode.
30.6.2017
Windows Chrome
Merrick: súhlas, nadstavby v mnohom zlepšujú telefóny, ale často je tam veľa balastu, ktoré väčšina užívateľov nevyužije. Zaberajú miesto a nedajú sa za normálnych okolností odinštalovať. Toto robí Samsung už dlhé roky a lezie to na nervy. Bez nadstavby neexistuje zatiaľ žiadny fón a keď už nadstavba, tak EMUI od Huawei alebo Sense od HTC.
--
Huawei P10 Plus, Samsung Galaxy Note 3
1.7.2017
Android Android
» Mich@elis: Merrick: súhlas, nadstavby v mnohom zlepšujú telefóny, ale často je tam veľa balastu, ktoré väčšina užívateľov nevyužije. Zaberajú miesto a nedajú sa za normálnych okolností odinštalovať. Toto robí Samsung už dlhé roky a lezie to na nervy. Bez nadstavby neexistuje zatiaľ žiadny fón a keď už nadstavba, tak EMUI od Huawei alebo Sense od HTC.
Napisem ti rovno ze nadstavba od Huawei je hrozna. A co sa tyka HTC. Pouzival som par mesiacov HTC 10 a tak sa chvalili ze odstranili duplicitne aplikacie. A v skutocnosti tam aj tak bolo hodne balastu.Ale taku prakticku appku ako HTC galeria odstrania a nechaju len Google Photos. Lebo gigant kazal. Z tych najcistejsich fonov by som bral Motorolu,Pixely od Google a Oneplus. Okrem Pixelov som pouzival obe zariadenia a max. spokojnost. Este mozno Sony,ale ten som uz dlho v rukach nedrzal,takze neviem ako to u nich funguje ta nadstavba...
--
Keď niekto zomrie,je to na dlho... OnePlus 5.
1.7.2017
Windows Chrome
HTC Sense je jedna najlepsich nadstavieb
--
♦ LG V30 ♦ Sharp Aquos S2 ♦
1.7.2017
Android Android
» Nightmare: HTC Sense je jedna najlepsich nadstavieb
Po mojich skusenostiach aj s inymi fonmi si to nemyslim. Nie je to tak davno co si pri predstaveni HTC 10 frflal ze sa ti nadstavba moc nepaci.
--
Keď niekto zomrie,je to na dlho... OnePlus 5.
1.7.2017
unknown Safari
Je zajímavý jaká se objevila obrovská kritika na oneplus 5, když k tomu pripoctes nastvanost zákazníků, kteří nedostali updaty, tak RIP, dřív to na iPhone a samsung stačilo, dneska China nestačí. Jedinou výjimkou je lenovo Motorola, kteří trošku vsadili na vlastní inovace
2.7.2017
Android Android
No po dvoch dňoch zatiaľ žiadne chyby..ani Jelly efect a ani mi nič na ňom nechýba..
2.7.2017
Android Android
Dnes som ho mal v rukách :) "bohužiaľ" súčasne som mal v rukách aj S8... Co je to one plus 5?! :D
--
lnk.sk/mM05
2.7.2017
Windows Chrome
Rozhodne je dobre, ze si nan cim skor zabudol. :P
--
¯\_(ツ)_/¯
3.7.2017
Android Android
Oxy, nejake blizsie dojmy, postrehy atp?
--
OP 6T
3.7.2017
Windows Firefox
Merrick moc som sa snimi nehral (mozno 15min) ide len o prvy pocit zo spracovania, designu, displeja... op5 posobi vedla S8 ako 2 roky stary model.
tak ako som pisal vyssie op3 bol k top modelom "Akovych" znaciek blizsie ako je op5.

wayne: pichol som dash nabijacku do BB a nabijala "rychlo", myslim ze by to fungovalo aj v pripade op + QC3
--
lnk.sk/mM05
3.7.2017
Windows Chrome
pisali na oneplus.net forach, ze s QC ide pomaly, 0.5% za 2 min ci ako..

OP5 je taky OP3 s lepsou kamerou a baterkou. Velmi malo inovacii. Ale zas, na tych miestach, kde mne chybali najviac.
--
¯\_(ツ)_/¯
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188