Diskusia k článku
28.2.
Linux Chrome
Mozno dostupnost
--
♦ LG V30 ♦ HTC One M9 ♦
28.2.
Windows Chrome
nemyslel som zrovna EU bestseller :) v marike sa da kupit vsade a za pol roka menej ako 100000 kusov vyzera preto uplne hrozivo.
inak dostupnost pre EU je vdaka amazon.com jednoduchsia a bezpecnejsia ako z gearbest
--
lnk.sk/mM05
28.2.
Windows Firefox
veru, čítal som tvoje trable s objednávkou :-))
V EU sa oficiálne nepredáva. V US iba amazon a best buy.
aj tu na fóre je kopec ludí čo sa boja (nevedia) nakupovať ani z Nemecka nie to ešte spoza mláky.
ozaj má to slovenčinu?
--
LG H818P _ _ _ in reserve LG V20
28.2.
Android Android
Mental obaja mame kopec nakupov na amazone tak vieme akobyobtam funguje, to ze ten jeden nema idealny priebeh :) no co uz stalo sa a keďže som dostal patričnú kompenzáciu tak som s odstupom casu viac ako spokojny.
Essential ma podporu pre viac ako 150 jazykov vratane slovenciny. Podporuje aj vsetky pasma a aj vsetky typy sieti, cize da sa plne pouzivat europsky gsm operator, americky verizon alebo cinsky telecom s jeho td sietami. Je to ten najglobalnejsi telefon aky sa da najst :)
--
lnk.sk/mM05
28.2.
Windows Firefox
Super správy. Lebo hladám niečo pre známeho do 400€. Dolár je teraz dobre :)
Slovenčina, full LTE nutnosť. Nemôže to byť lopata, a toto je ako bežný 5 palec (teda až na tú hmotnosť).
Nechápem tie predaje v Amerike. 3.5mm jack IM nechýba, zvyknutý z iPhonov..
Veď to je EXCLUSIVE fon s najväčším Display Area na trhu (do MWC).
--
LG H818P _ _ _ in reserve LG V20
13.3.
Android Android
Dnes oficiálna 8.1
obrazok
--
lnk.sk/mM05
28.4.
Windows Chrome
essential phone sa zacal distribuovat do dalsich 5 krajin, vratane Nemecka. Cez mailboxde.cz by mohol byt teoreticky dostupnejsi pri objednani priamo z ich stranky. Cena je $499 + $33 standardna, $36expres dodavka. Vychadza to s postovnym na nejakych €480 +-, no neviem ako je to s dalsimi poplatkami... Zial nemam peniaze na tento experiment, ale ak by niekto mal zaujem... :)
--
¯\_(ツ)_/¯
28.4.
Android Android
Ďalšie poplatky by nemali byt, podla všetkého maju v uk a francuzsku sklad.
Ked pride ph-2 bude to zaujímave
--
lnk.sk/mM05
29.4.
Android Android
» Wayne: essential phone sa zacal distribuovat do dalsich 5 krajin, vratane Nemecka. Cez mailboxde.cz by mohol byt teoreticky dostupnejsi pri objednani priamo z ich stranky. Cena je $499 + $33 standardna, $36expres dodavka. Vychadza to s postovnym na nejakych €480 +-, no neviem ako je to s dalsimi poplatkami... Zial nemam peniaze na tento experiment, ale ak by niekto mal zaujem... :)
Ono asi ani nie je za cim "smutit". Za podobnu cenu mam za mesiac OnePlus6...
--
Keď niekto zomrie,je to na dlho... OnePlus 5.
8.5.
Android Android
https://www.essential.com/developer/developer-preview?utm_source=facebook&utm_medium=social_internal&utm_campaign=android_p_devpreview&utm_content=learn_more

Nech sa páči :)
--
lnk.sk/mM05
8.5.
Linux Chrome
dik. pre nas vsetkych co tu mame PH-1 je to vynikajuca sprava.
--
¯\_(ツ)_/¯
8.5.
Android Android
Pre tych "5 ludi" uzasna. Co Marek neodolal si?
--
Keď niekto zomrie,je to na dlho... OnePlus 5.
8.5.
Windows Chrome
nie to bola ironia. a trochu aj ziarlivost. pche. co tak pozeram po okoli, coraz viac ludi ma iphone, kym pred 2 rokmi som bol sam, teraz 6/10 ludi ma male iphony, 6S, 7, dvaja dokonca X. Z androidov samsung, niekolko znamych ma oneplus 5/5T, traja 3T, niektori moto. Obcas niekto Huawei, ale take ze sony, lg, 0 bodov, ked niekomu poviem ze essential bol prvy s vyrezom ich vyraz je ze "co?".

oxy, uz si to nahodil? pisu ze to nie je pre consumerov, ale tak zo zvedavosti by som si to natiahol, kebyze mam essential. ani neviem co bude v péčku nove, posledny keynote som ani nevidel myslim...
--
¯\_(ツ)_/¯
8.5.
Android Android
Nie a ani neplanujem, pockam na betu. Essential mam ako hlavny telefon tak sa mi s tym nechce babrat a potom prehadzovať späť.
--
lnk.sk/mM05
28 dní
Windows Chrome
tak Essential to vraj bali a konci :( skoda
firma je na predaj
--
lnk.sk/mM05
28 dní
Linux Chrome
ou. to je skoda.
--
¯\_(ツ)_/¯
27 dní
Android Android
No na to ze dnes vsade citam ze su bez penazi a končia :) tak si "dnes dovolili" pustit ďalšiu verziu androidu P, dokonca cez ota
--
lnk.sk/mM05
14 dní
Windows Chrome
obrazok

a essential?!aj ked "vraj umieraju" su celkom aktivni :)
beta uz bude pouzitelna, ak sa budem chvilu nudit tak to tam supnem.
--
lnk.sk/mM05
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2018 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188