RÚ SR varuje operátorov pred vysokou pokutou

  • marek1234 19.05.2017 - 23:09

    To, co predviedol Orange bolo na zalobu a pokutu. Som rad, ze im tento spinavy trik nevysiel.

  • shaggy20.05.2017 - 01:48 Trvalý odkaz

    Preco tento portal tak servilne informuje o krokoch operatorov, ked je kazdemu jasne, ze ide len o odrb? Preco tento portal nevie jasne pomenovat problem? Bojite sa, ze pridete o reklamu? Nebojte sa, normalny clovek uz davno pouziva ad-block...

    deathwalker20.05.2017 - 08:49 Trvalý odkaz

    Pretože nie sme v krčme, ale medzi inteligentnými ľudmi, tak píšu tak. Praveže normalny človek, vie, že kvalitny projekt je nutne podporiť, a na mnohých stránkach je adblock vypnutý. Keď sa ti nepači, choď na Novy Čas, je tam príbeh o babke v kostole, môžeš si tam zanadavať. Na straˇy!

    korps20.05.2017 - 10:10 Trvalý odkaz

    nie je to na zalobu a pokutu pretoze nic neporusil. isiel uplne v sulade s nariadenim len to dotiahol do extremu. Vsimnite si, ze nikde komisia nepovedala, ze presne to co spravil, orange je zle. To co robi telekom je problem, pretoze jeho bunus data v sr platia len v sr. A priklad, ze komisia nevie poriadne co hovori...Podla nej je ok (aspon na konkurencnom webe pisali ze komisia alebo urad povedal) ak operator vypne v programe datovy roaming, ze to nieje obchadzanie pravidiel. Takze podla nej je lepsie ak vam operator vypne vobec nejaku moznost datovat v zahranici ale ak vam operator necha moznost datovat za velkoobchodny priplatok, tkory sa bude kazdy rok znizovat az k 2.5eur za gb bez dph alebo 2eur, uz si nepamatam, tak to je obchadzanie. To nedava zmysel...Inac z toho vyplyva, ze kazdy balik ktory dostavate zadarmo je obchadzanie. Takze asi operatori zrusia vsetky bonusove data.

    Dezi20.05.2017 - 10:15 Trvalý odkaz

    pripada mi akoby ten zakon z dielne EU bol iba tak povrchny a operatori ho aj tak budu vediet obist

    Martinq4920.05.2017 - 12:05 Trvalý odkaz

    Nerozumiem načo s tým niekto zabíja čas. Ak idem niekam na dovolenku mám predsa DUAL SIM a kúpim si presne takú predplatenku aká mi vyhovuje. A na lacné triky pomaranča, magenty či kyslíka sa môžem zvysoka....

    galaxi20.05.2017 - 15:33 Trvalý odkaz

    Otázne je, načo bol dobrý 10ročný cirkus EU. keď od 15.6.2017 budú iba špekulácie platiť a nie dáke jednoznačné pravidlá EU nariadenia.