Telekom má nový paušál Happy XL Dáta pre mladých

  • Lenka Ivančíková 18.05.2017 - 18:01

    Clanok doplneny o nove informacie z tlacovej spravy.

  • pypo18.05.2017 - 23:58 Trvalý odkaz

    Diskriminácia na základe veku.

    Brano18.05.2017 - 23:59 Trvalý odkaz

    nech si ho strcia dakam :) limitacie a hento a toto, dakujem Telekom, neprosim, dospelaka nanutia platit velke peniaze

    Katka19.05.2017 - 09:25 Trvalý odkaz

    Telekom je spolocnost, ktora sa v poslednych rokoch uplne pokazila. Viem, ze na nu nadavali viaceri aj predtym, ale to, co robia teraz, hranici so zlodejstvom a podvadzanim. Cez to vsetko sa ale snazia vam vnutit "vyhodne" pausaly, ktore su zostavene tak "vyhodne", ze Telekom na tom rozpravkovo zaraba. Potom moze platit primitivne reklamy, ktore nas este viac ohlupuju, takze ich kupujeme ako blbci stale. Ked ale nastane akykolvek problem, nielen, ze strkaju hlavu do piesku alebo sa vyhovaraju, oni vam ani neodpisu, pokial u nich nemate aspon pausal za 40 eur. V opacnom pripade ste pre nich nezaujimavi. Preto na zaklade dlhorocnych skusenosti mojich osobnych a skusenosti mojich znamych odporucam co najskor zrusit vsetko, co mate cez Telekom :) aj za cenu pokuty. Pretoze v prepocte to, co u nich zaplatite neskor (za neadekvatne sluzby, pripadne za nieco, co ste ani nespotrebovali alebo nevyuzili)vas bude stat ovela viac...P.S.:Toto nie je sposob nejakej mojej terapie :) Pisem to pre vsetkych, lebo vsetci vyuzivame mobilne telefony. Ja osobne by som bola rada, keby som si nieco taketo precitala uz pre par rokmi a mohla som usetrit veeela penazi :)

    Tomas19.05.2017 - 10:41 Trvalý odkaz

    Lenze kam pojdes? Z hladiska pokrytia je pre mna jedina moznost Orange alebo Telekom. Lenze obaja tito operatori, to je ako z kaluze do blata.

    jardo.suster@g…19.05.2017 - 11:12 Trvalý odkaz

    Ked chces nieco "rozumne" u velkych operatorov, musis pohrozit odchodom a retencne oddelenie sa uz ozve.. Mam Happy XL (6GB dat) za 26 €, myslim ze na ubohe slovenske pomery celkom dobra ponuka..

    Daor3219.05.2017 - 17:58 Trvalý odkaz

    Presne tak, na Slovensku su len dvaja pouzitelny operatori... Oranzovy a Magentovy... vsetko ostatne je len parodia na pokrytie. Takze kto nahana kazdu korunu a nevadi mu, ze sa niekedy nedovola ani z krajskeho mesta, tak nech sa paci O2 a 4ka, sluzby za par drobnych, ale v otrasnej kvalite. Ak chcete signal a rychly net skoro vsade (ano sem tam problem je!) tak potom si pripravte 20-30 EUR mesacne za slusny pausal u tych prvych dvoch... ine moznosti nie su, vsetko zalezi len a len na tom kolko chces dat za pausal/predplatenku mesacne.

    gombicka61119.05.2017 - 18:29 Trvalý odkaz

    Hawkeye- je možné že je to aj cez retančné ale cez maximálnu zľavu ktorú mám cez magentu má cenu za XL tiež 25,99€ čo je podľa mňa fajn

    Katka23.05.2017 - 22:26 Trvalý odkaz

    Toho pokrytia som sa bála aj ja, ale na počudovanie - bývam vo väčšom meste - a na jednom konkrétnom mieste mi vždy Telekom vypadol. Teraz som u modrého a tu mi signál nikdy nevypadne...Čo sa týka tej poskytnutej "zľavy", keď im pohrozíte odchodom...Predtým ste museli mať drahší paušál, už ste im čo-to zaplatili, takže teraz vám veľkoryso dali 8-10 eur dole. Ja som tam bola cca 10-11 rokov, v posledných rokoch som platila 16 eur mesačne na jednom čísle plus 14-16 eur na druhom a ako som už napísala - absolútne žiadna snaha, odbijú vás nejakými naučenými vetami.