Diskusia k článku
5.5.2017
Android Chrome
Ten pomer displeja k prednej strane je hrozný, ešte k tomu aj soft tlačidlá... No ak 160 minút pri tak malej batérií je "rýchle" nabíjanie, tak je zožeriem drátenú kefu :D
5.5.2017
Windows Chrome
Ten dizajn je otrasný ale fakt bez srandy + tá cena a bez čitačky... Nechápem sony niektoré telefóny majú fakt špičkové a druhé sú fakt otras :-(
6.5.2017
Windows Chrome
je v baleni nabijacka UCH12W? lebo urcite take vysledky nemoze podavat, to je nabijacka ktora podporuje QC 3.0 a PE 2.0.. a urcite nema vystup 1,5 ampera :D takze podla mna tam bola standardna nabijacka UCH20.

a usb-c? to je super luxus ze mame obojstranny kabel to je super vyhoda :D ale prenos je realne stale usb 2.0 .. ako to robi vela vyrobcov..ale co uz, ale na plnohodnotne vyhody usb-c treba aspon usb super speed 3.1 gen2 ;) a to nehovorim o tom ze cez usb-c by mal clovek vediet prenasat audio, video, pripajat rozne periferie atd.....proste univerzalny konektor s obrovskymi prenosovymi rychlostami, napr Sony toto ma iba v novej XZ premium...

co sa tyka odtlacku prsta, sony ho nemalo kam umiestnit, pouziva ho na bocnej strane power buttona, a to sa k uzkym bocnym ramikom nedalo... a dolne a horne ramy je subjektivna vec, niekomu to vadi niekomu nie. ja mam xperiu X a mensie ramiky by som nechcel, je to prakticke a super sa to drzi aj v landscape mode ;)
7.5.2017
Windows Chrome
za toto pýtajú 280 eur? asi ich niekto praštil po gebuli. a tých 23 mpx na ten miničip je na smiech.
8.5.2017
Windows Firefox
Akoze niesom zastancom uplne mini ploch nad displejom a pod nim, ale v roku 2017 tam narvat takyto velky a uplne nevyuzity priestor nad a pod displejom je totalny otras. Vdaka tomuto nezmyslu aj co sa tyka dizajnu a aj ergonomie ma tento 5 palcovy pristroj 145 mm na vysku a to je uz uplne sialenstvo !!! Ak by dizajneri Sony tolko nepili a vysli by trosku aj na vzduch a medzi ludi, tak tento pristroj by mal v dnesnej dobe maximalne 135 mm :)
12.5.2017
Apple Mozilla
Nedá mi vyjadriť sa k neadekvátnej kritike.
V prvom rade v roku 2017, aby si 5" mobil lupou hladal.
Pomer displeja k prednej strane je hrozný? :-))
je síce pravda, že XA1 nepochopiteľne narástla oproti XA vo všetkých smeroch, no i tak je Display Area stále top. Čo u 5 palcových modelov znamená cez 70%
Xperia XA
143.6 x 66.8 x 7.9 mm (71.8%)
Xperia XA1
145 x 67 x 8 mm (70.9%)
Xiaomi Redmi 4X
139.2 x 70 x 8.7 mm (70.8%)
Alcatel A3
142 x 70.5 x 8.6 mm (68.8%)
Asus Zenfone 3 Go
141.2 x 71.7 x 8 mm (68.1%)
Nokia 3
143.4 x 71.4 x 8.5 mm (67.3%)
Huawei Y5
143.8 x 72 x 8.4 mm (66.6%)
Moto G5
144.3 x 73 x 9.5 mm (65.4%)
Galaxy Xcover 4
146.2 x 73.3 x 9.7 mm (64.3%)

Takže toľko fakty v 2017.
--
LG H818P _ _ _ in reserve LG V20___testing Moto Z
13.5.2017
Linux Chrome
skreslenie no
--
♦ LG V30 ♦ Sharp Aquos S2 ♦
9.11.
Windows Chrome
» viperman: je v baleni nabijacka UCH12W? lebo urcite take vysledky nemoze podavat, to je nabijacka ktora podporuje QC 3.0 a PE 2.0.. a urcite nema vystup 1,5 ampera :D takze podla mna tam bola standardna nabijacka UCH20.

a usb-c? to je super luxus ze mame obojstranny kabel to je super vyhoda :D ale prenos je realne stale usb 2.0 .. ako to robi vela vyrobcov..ale co uz, ale na plnohodnotne vyhody usb-c treba aspon usb super speed 3.1 gen2 ;) a to nehovorim o tom ze cez usb-c by mal clovek vediet prenasat audio, video, pripajat rozne periferie atd.....proste univerzalny konektor s obrovskymi prenosovymi rychlostami, napr Sony toto ma iba v novej XZ premium...

co sa tyka odtlacku prsta, sony ho nemalo kam umiestnit, pouziva ho na bocnej strane power buttona, a to sa k uzkym bocnym ramikom nedalo... a dolne a horne ramy je subjektivna vec, niekomu to vadi niekomu nie. ja mam xperiu X a mensie ramiky by som nechcel, je to prakticke a super sa to drzi aj v landscape mode ;)
Obojstranný kábel nieje len USB-C ale aj microUSB...stačí pohľadať...
--
Samsung Galaxy S7 Black Onyx,Nokia C6-00,Samsung Galaxy S3mini s QI nabíjaním, DZ-09 smartwatch...
9.11.
Windows Chrome
cikulin: ja som to vtedy myslel tak ze usb-c nemusis riesit ktorou stranou to pichnes do telefonu , pri micro uusb to das iba jednou stranou :)
9.11.
Android Android
Viperman, teraz sú už microusb káble výrobcami prršpekulovane a vyrábajú aj "obojstranne pichnutelne". Pred 2 tyzdnami som taký kupil, len neverim ze vydrží dlho, ten plast v strede konektora.
Napr. https://cdn.alza.sk/ImgW.ashx?fd=f3&cd=BWC010d
--
Samsung Galaxy S9 256GB, Apple iPhone X 256GB, Apple iPad 128GB, Samsung Galaxy S8 64GB
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2018 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188