Diskusia k článku
17.4.2017
Windows Chrome
velmi sikovny fon navyse bez hybridneho slotu
--
♦ LG V30 ♦ Sharp Aquos S2 ♦
18.4.2017
Android Android
Prečo nie je na batérií napísané Lenovo?
--
lnk.sk/mM05
18.4.2017
Android Android
GPS je na tom ako? Jak rýchlo ju fixne keď telefón neni pripojení na net. Presnosť GPS je aká? Dajú sa aplikácie presunúť na kartu? Kvalita zvuku v sluchátkach?
19.4.2017
Windows Firefox
Ja mam zatial vyborne skusenosti s GPS v pripade Snapdragonov, ale konkretne na G5 neviem.
19.4.2017
Android Android
GPS fixovalo rychlo a bolo presne. Moto G5 som pouzival spolu s navigaciou Here v zahranici, bez datoveho pripojenia, a navigovanie bolo OK.
6.9.2017
Windows Chrome
Neprisiel som na to ako sa zapina GPS a ako sa volia ine melodie zvonenia ako predvolene. Pomoze niekto? Diky
6.9.2017
Android Android
Nájdi adresár "rigtones" a na kopíruje si tam mp3 ktoré chceš pouzivat ako zvonenia. Ak to urobíš tak tak sa ti tie mp3 ukážu medzi "predvilenymi" tónmi. Stiahni hornú listu a tu knihu do ikony "poloha" gps je aktívne.
--
lnk.sk/mM05
12.6.
Windows Firefox
Ked uz vahovo su rovnake a Motorola o cm vacsia - G5 (plus) alebo starsi Samsung S7? Prioritou je fotak.
14.6.
Windows Internet Explorer
Ahoj, vlastním oba, neviem ako sú na tom cenovo, ak podobne tak by som asi šiel skôr do S7 (zvýšená odolnosť voči vode, fotoaparát s OIS, užšie telo, lepší displej) Ale G5 plus je tiež skvelý mobil, vo svojej kategórii má najlepší fotoaparát, určite neoľutuješ ak sa preň rozhodneš.
14.6.
Windows Firefox
Múdro ti radí Ševa.
Moto G5 Plus kúpiš pod 200€.
Galaxy S7 mierne cez 300.
Rozdiel cca 130€.
Ty musíš vedieť aký máš rozpočet.
Ako píše S7 má okrem zmieneného väčší výkon, RAM LPDDR4, úložisko UFS2.0. Lepší foťák vďaka optike s OIS (svetelnosť je zhodná f/1.7) a SW.
I keď snímače sú podobné IMX260 v S7 a IMX362 v G5P (použitý v Pixeloch 2) 12,2MP, 1/2.55", 1.40μm.
Oba končia na A8 Oreo.
Moto G5 Plus má lepšiu čítačku s gestami. Bez nustnosti stlačenia (S7). Čistý android, navyše sú v podstate iba gyro-proximity gestá. Je to true dual sim + micro SD..

Aktuálne ceny z oboch robia Best Buy.
--
LG H818P _ _ _ in reserve LG V20
15.6.
Windows Chrome
Vy uz mate niekto na G5 Plus Oreo ? Lebo ja este nie.
15.6.
Android Android
Vlastním aj moto g5 plus, zatiaľ posledný update je len bezpečnostný z apríla. Oreo nič.
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2018 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188