Diskusia k článku
13 dní
Windows Chrome
podla diskusii na xda ma tento problem aj XZ2. Dost velky fail od sony, zaujimalo by ma, ci to len tohtorocne modely alebo uz aj predtym dlhodobo to sony brzdi...
13 dní
Windows Chrome
Samsung pouziva vzdy top HW. Sony si takto len skodi. Stale cakam, kym vyroby Sony mobil bez kompromisov a po rokoch sa do mojho vacku vrati Xperia. Ale asi sa nedockam :D
--
S6 edge+
10 dní
Windows Chrome
Tak tento test ma veľmi prekvapil.
Samozrejme že interné úložisko telefónu je niekoľko násobne rýchlejšie, ale myslel som si, že aj čítačka kariet v telefóne bude rýchla aspoň natoľko aby sa dali využiť prenosové rýchlosti microSD kariet.
Sony je teda v tomto riadny šrot. Celkovo po osobnej skúsenosti by som už nešiel do Sony.
Jediné čo mali dobré boli aktualizácie, no bohužiaľ ani to nie u všetkých modelov.
Človek si kúpi pamäťovú kartu a nakoniec zistí, že je pomalá. A problém nie je v karte ale v mobile samotnom.
Sony palec dole.
9 dní
Windows Chrome
tak je to zvlastne ze to brzdia... ale v praxi kde vyuzijes tu rychlost? teda ak kazdy den nekopirujes obrovske mnozstva dat z karty do pc cez kabel. ja by som si to ani nevsimol nebyt totho testu lebo mobil je svizny a nic mi na nom nechyba..na karte mam foto/hudbu atd.. a nie je to pomale.
12 hod 11 min
Android Android
V praxi potrebujes rychlu kartu napr. Pri nahravani 4k videa priamo hned na kartu, co je v dobach len 32gb v telefone dost potrebne
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2018 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188