...
21.2.2010
Windows Opera
tony: ak ho zapnem pyta ochranny kod.nevie niekto poradit
2.3.2010
Windows Firefox
d: Tony, ak si ho tam ty nedaval ale tak kupil/dostal tak jedine dat novy soft.
16.3.2010
Windows Firefox
mirec: Tak uz patrim aj ja medzi majitelov tohot krasavca:)) , ale nie o tom som chcel. Pridavam jednu skusenot s tym softom , original s cd mi tiez nesla , tak som dal cz jazykovu verziu ,ako tu radili niektori z Vas. A ta ide v pohode , moj prispevok spociva v tom , ze komu by snad prekazala cestina , moze si priamo v nastaveniach softu dat ako jazyk slovencinu , soft potom upozorni , ze ho treba zavriet aby sa aktualizoval jazyk. nasledne sa znovu cely soft spusti ,ale to pracovne rozhranie uz bude v slovencine. tak len tolko som chcel ....
21.3.2010
Windows Internet Explorer
marian: no uz tu niekto dajte voucher kod na route 66
21.5.2010
Windows Chrome
infero: chalani mam taky problem ze neviem sa pripojit k notebooku tento telefon ako modem...ako na to???pls poradte a piste na e-mail:infero@azet.sk...vopred dakujem...
15.9.2010
Windows Chrome
davideso: mam ho uz 3 tizdne je to velmi dobri foto-video mobil.kvalitni fotak a video.
5.10.2010
Windows Chrome
DSFFSD: PO?UVAJCE JA SI MISLIM ZE WIFI V MOBILE JE UPLNE NEPODSTATNA VEC KEBI RAD?EJ VIROBILI AUTO KTORE JAZDI NA VODU A NAMIESTO ŠKODLIVICH LATOK VIPUSTA DO OVZDUŠIA VODNE PARY KERE PRE?ISCUJU OVZDUŠIE
11.10.2010
Windows Internet Explorer
Dzava: Funguju v mobile hry ako je PlayMan Summer games, Gravity Defied a pod ?
26.10.2010
Linux Firefox
Peter: Zdravim Vas. Viete mi poradit ako nainstalovat tento soft S830NXXIE1 ??? odkazy na subory funguju tie mam stiahnute akurat ten navod nie je funkcny. Za odpoved dakujem a zdravim.
16.1.2011
Windows Opera
david: DOBRI DZEN NEVIETE KDE ZOHNAM ORIGINAL DOTIKOVE HRI DO TOHTO MOBILU? AK ANO TAK PROSIM PIŠTE NA POKEC.sk MENO-goodfils
27.1.2011
Windows Firefox
peter: LUDIA porate mi prosimm kory je lepsi tento samsung alebo nokia n82
9.3.2011
unknown Opera Mini
Marian6663: Jednozna?ne Nokia,je zárukou kvality,dlhej výdrže baterie os Symbian kde možeš nainštalova? mnoho užito?ných aplikaci,tém a hier a fo?ak ma lepši Nokia lebo ma xenon,mepapixele nerozhoduju o kvalite,je to marketingový ?ah...
26.3.2011
Windows Firefox
arnold: dakujem aj ja si to mislim ze nokia n82 je lepsia aj ked nie je dotykova
16.5.2011
Windows Chrome
michal: Caute uz sa niekdo pokusal tam dat 16GB kartu? Nežere to vela baterky a neznižuje sa výkon?
29.5.2011
Windows Chrome
peter: prosim o pomoc.zahesloval som si adresar aj spravy a zabudol som heslo. keby niekto vedel ako sa to da opravit nech mi pomoze prosim.
10.6.2011
Windows Firefox
arnold: samsung to su najhorsie mobily na svete a hlavne tento mal som ho vydrzal mi 2 mesiace :(( a ked som ho dal do opravy tak mi povedaly ze naco kupujem taketo shity :(
28.7.2011
Windows Chrome
alexito: zdravim mam problem s prijamnim hovorov ja volajuceho nepocujem ale na druhej strane on ma pocuje a dalsi problem je v tom ze mi vobec nejde prehrat akykolvek zvuk ci pesnicka. ak viete poradit ozvite sa dakujem velmi pekne.
4.4.2012
Windows Chrome
Zdravim, mám tento mobil cca uz dva roky a zatial bol bez chyby. Len v poslednom case je dost spomaleny, nacitava dlho videa a vsetko strasne seka a je oneskorene. Uz som aj vyprazdnil microSD origos co tam bola, sformatoval som ju, aj interna pamat nieje moc zapratana, 50MB z 80Mb je volna. Poradte co s tym prosim.
5.5.2012
Windows Chrome
» MikeL: Zdravim, mám tento mobil cca uz dva roky a zatial bol bez chyby. Len v poslednom case je dost spomaleny, nacitava dlho videa a vsetko strasne seka a je oneskorene. Uz som aj vyprazdnil microSD origos co tam bola, sformatoval som ju, aj interna pamat nieje moc zapratana, 50MB z 80Mb je volna. Poradte co s tym prosim.
Vyriesene, preinstaloval som firmware a vsetko ide ako od novoty :)

Inak ak chcete dlhšiu výdrž batérie, vypnite si 3G siet a dajte si klasicku.

Existuje aj ina GPS navigacia pre tento mobil ako tie google mapy?
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
...
Najnovšie príspevky

Copyright ©2018 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188