Fony.sk v roku 2016: štvrtinu čitateľov tvoria ženy

  • Manobb 06.01.2017 - 19:45

    Aj ked ste sa nezmienili o medzirocnom trende navstevnosti (stupajuci/klesajuci), za seba napisem: niekedy je menej viac.

    Osobne mi vyhovuje, ze je tu v diskusiach ovela menej hadok i trollovania .... a co ma tesi najviac: Prispevok sa da upravit, ide urobit odseky .... a diskutujuci tu dokazu inemu aj poradit. To je cenne, najma ak sa do diskusie aktivne zapoja aj redaktori.

    Preto do roku 2017 Vam prajem kvalitne a najma objektivne clanky a vyssiu navstevnost normalnych citatelov schopnych konstruktivnej diskusie.

    A samozrejme aj viac sponzorov, ktori nebudu tlacit na ich ospevovanie za kazdu cenu, nakolko vnimavy citatel si to vsimne a efekt vo vztahu k sponzorovi je potom skor opacny oproti ocakavanemu od sponzora.

  • galaxi06.01.2017 - 20:26 Trvalý odkaz

    Podobne aj ja prajem úspešný Nový Rok.

    Karol06.01.2017 - 21:26 Trvalý odkaz

    Zaujímavé štatistiky! Teda ja patrím medzi tých 0,8% z UK,ale fony.sk mám v prehliadači pridané medzi obľúbené webstránky a som tu viacmenej každý deň :-)

    Nightmare06.01.2017 - 21:38 Trvalý odkaz

    to odkial viete ze kto ma kolko rokov?

    Profile picture for user marek.ceman@gmail.com

    Wayne06.01.2017 - 21:59 Trvalý odkaz

    Oni to nevedia, vie to Google :) teda, minimálne pracuje s tým čo mu tam ľudia vyplnia :)
    Ked sem píšem z opery ja, ukazuje mi ikonku Chrome, zrejme kvôli webkit jadru...
    Zaujímavé štatistiky :)

    Nightmare06.01.2017 - 22:21 Trvalý odkaz

    a ako vedia ze dali pravdive?

    ondrakomous07.01.2017 - 09:10 Trvalý odkaz

    znam zensky, ktery stridaji mobily jak ponozky, takze tomu verim. a druha vec je, ze video na jeden zaber stale funguje, to je ten nejvetsi rozdil oproti konkurenci, teda az jozku cmara z xperia, ten ma svetovy hlasky, on teda pomalu zrdhnul k huawei, protoze u sony jaksi neni co recenzovat. jeste dobrej honza laska z mobilmanie, to te bavi vic jak samotne recenze.

    Martin07.01.2017 - 21:47 Trvalý odkaz

    Velmi rád Váš web navštěvuji a čtu recenze. YouTube kanál také rád sleduji, tak jen tak dále dobrá práce. Pozdrav z ČR.

    DJ Pepe08.01.2017 - 07:20 Trvalý odkaz

    Mne zas chybaju stare casy, ked to na fore zilo.. ono dnes uz tie telefony ani nie su nejak zaujimave, furt su to len tehlicky s vacsimi a vacsimi cislami. Ale verim, ze tato stranka nikdy neskonci :)

    Profile picture for user marek.ceman@gmail.com

    Wayne08.01.2017 - 13:07 Trvalý odkaz

    Nic moc ta Nokia, neviem preco by stala za nejaku zvysenu pozornost. 5 pismen na šasi zazraky nerobi.

    shaggy08.01.2017 - 21:52 Trvalý odkaz

    Informuje sa tu o vacsich s*ackach, tak preco neinformovat o telefone, ktory predstavuje novu etapu jednej kedysi velmi uspesnej znacky.

    Richard Hombauer08.01.2017 - 23:59 Trvalý odkaz

    mozes sa ukludnit? :) nikdy sme nesli po kvantite ani mat clanky prvi. Ale na nase Zakladne info sa mozes vzdy spolahnut. a pri recenzovani vzdy tabulku este overujeme. Nikdy sme nase postupy nemenili - nechceme byt prvi ani s najvacsim poctom clankov. Chceme byt najpoctivejsi, najkvalitnejsi na trhu. A to vzdy stoji nejaky cas navyse. Konkurencie s desiatkou noviniek denne je tu dost. Mna by tie neustale famy a povery a dohady citat nebavilo. Vas ano? ;)

    Profile picture for user mental.disease@centrum.cz

    mental.disease09.01.2017 - 08:27 Trvalý odkaz

    No niekedy sú tie rumours, taký FAKE, ktorý sa dá navyše do 5 minút overiť cez Google, že tomu nemôže veriť ani samotný redaktor, keď to píše. Ale im je v podstate jedno čo je pravda, čítanosť za každú cenu.

    Manobb09.01.2017 - 18:37 Trvalý odkaz

    re: richard "Mna by tie neustale famy a povery a dohady citat nebavilo. Vas ano? ;)".

    Súhlasím, články so začiatkom textu "Údajne ...., Vraj ...." patria skôr do bulváru. Radšej o deň neskôr a poriadny článok ako o 5 minút skorší bulvárny článok na téme "Vraj ...", "Údajne ...".

    No a čo sa týka tej Nokie: Tiež by som (nielen) z nostalgie siahol po modeli, ktorý síce nebude High-end, ale za primeranú cenu (max. do 399€) prinesie svižný systém s poriadnou baterkou (nad 4000 mAh). Kupovať androiďácky model pod 4000 mAh je podľa mňa nezmysel.