TOP 9 smartfónov do 360 eur

  • shaggy 09.12.2016 - 16:38

    Chybicka pri P8: "Operačná pamäť s 8 GB by mala stačiť aj dnes."

  • Profile picture for user marek.ceman@gmail.com

    Wayne09.12.2016 - 17:17 Trvalý odkaz

    V nejakom letaku som videl aj Galaxy S6 za 369. Myslim ze NAY alebo kto mi to poslal mailom. ALebo datart, ani neviem. To by uz stalo za zvazenie...

    Inac zoznam je fajn, je z coho vyberat.

    Profile picture for user mental.disease@centrum.cz

    mental.disease09.12.2016 - 18:49 Trvalý odkaz

    Nejak mi tam chýba Nexus 5X, ale ten by sa s odretými ušami zmestil aj do minulej kategórie TOP do 260€

    ondrakomous10.12.2016 - 23:56 Trvalý odkaz

    357 euro je doporucena cena za s6 maji ho vsude, dokonce i primo v prodejnach samsungu, za ty prachy je to hodne dobrej kauf s6 edge je malinko drazsi asi o 100 ecek, pak jsem nasel v prodejne o2 doprodejovy iphone 6s-16 gb za 570 euro to mi prislo fakt cool, kdybych se rozhodoval fakt do 360, tak vezmu s6, ale ani ten honor 8 nebo lg g4, nexus 5x nejsou vubec spatny, to stejny moto x play, tesne k teto hranici se jeste doprodava xperia z5c. urcite ma co nabidnout. jinak ta s6 za necelych 360 je bestseller, ted pred vanocema, tvrdili mi to primo na samsungu.

    ondrakomous12.01.2017 - 09:32 Trvalý odkaz

    do 360 je nejlepsi honor 8, mrknete se na JerryRigEverything, podrobil ho testum a vychvalil ho do nebe. za ty prachy bezkonkurencni.

    Profile picture for user mar.bartian@gmail.com

    oxy12.01.2017 - 10:39 Trvalý odkaz

    Az na to ze ho doskriabal aj ostrým pohľadom

    Profile picture for user mental.disease@centrum.cz

    mental.disease12.01.2017 - 11:41 Trvalý odkaz

    Tak našiel som aj za £500
    Ale fakt je, že dumby Nokia radu Dvesto sa u nás už nikde kúpiť nedajú. A v zahraničí ak ich eštete majú, zdvihli ceny z 40-60€ v priemere na 200€.
    Holt zrazu nedostatokový tovar - raritka to bude

    ondrakomous12.01.2017 - 14:14 Trvalý odkaz

    rozhodne vydrzi vic jak chinska motorola.

    Knoxville12.01.2017 - 14:51 Trvalý odkaz

    Jasne,nejaky Hulahej vydrzi viac ako Moto X Style. Mozes snivat,Pepiku...

    ondrakomous12.01.2017 - 16:58 Trvalý odkaz

    jasne na predni strane sklo s genialni tvrdosti a na zadni strane obycejnej plast-motorola, co chces srovnavat, honor 8 ma sklo na zadni strane a co si pamatuji tak vetsi tvrdost melo jen xiaomi. vsichni ostatni dopadli hure, apple, lg, sony, htc, uvadejte prosim fakta, ze ma gorilu 3 na prednim skle bohate dostacuje, na konci recenze jasne rekne, ze je to neuveritlne dobry telefon, ale asi mate s anglictinou problemy. je neuveritelny, ze na slovensku si pozitivni rencenzi dokazou lide vylozit negativne. negativni recenze na honor 8 prakticky neexistuje, honoru 8 se proste neda nic vytknout a vy dva motolaskari se s tim smirte.

    Profile picture for user mar.bartian@gmail.com

    oxy12.01.2017 - 17:33 Trvalý odkaz

    ondro ty si priam legendarny so svojou chapavostou...
    napisal som ze predne s sklo je lahko poskrabatelne, na to ty ides porovnavat s motorolou ktora ma to sklo daleko kvalitnejsie, mas pocit ze som ti neukazal "fakty"?
    neriesim nic ine, pisal som len o odolnosti voci skrabancom a tu ma fakt mizernu

    Knoxville12.01.2017 - 17:35 Trvalý odkaz

    Ty cesky Troll pomatany co meni nazory z hodiny na hodinu. Preco netiahnes na mobilmaniu alebo mobilenet ale zasieras tu celu diskusiu svojimi " mudrostami" ty "Anglictinar" na slovo vzaty hm?