TOP 5 smartfónov do 160 eur

  • galaxi 28.11.2016 - 21:08

    Konečne tu nieje reč o nahlodaných jablčkach. Dá sa aj bez ních zaujať.

  • Profile picture for user marek.ceman@gmail.com

    Wayne29.11.2016 - 09:36 Trvalý odkaz

    Páči sa mi Lenovo P1m, lebo dlho vydrži a dobre sa s ním telefonuje.
    Xiaomi, aj napriek tomu, že v inom vlakne naň hundrem je najzaujímavejší asi.
    V tejto cenovej hladine by som pár korún doložil asi na P8 lite.
    Ale ako píše galaxi, je fajn vidieť podobné zoznamy. Palec hore.

    matoe29.11.2016 - 09:39 Trvalý odkaz

    Ja by som sem zaradil aj starsi Honor 4c. Pekny HD diplej, 2GB RAM a hlavne a Android 6.0.

    Profile picture for user mental.disease@centrum.cz

    mental.disease29.11.2016 - 10:30 Trvalý odkaz

    Honor 4c je v dnešnej dobe už nevyhovujúci.
    Malá pamäť 8GB (dostupné 4), bez podpory LTE. Kapacita batérie už tiež nič moc.

    K Redmi 3S, zvláštne, že nik z redaktorov nespomenie, že existuje aj verzia s LTE 800MHz. Dokonca sa vlezie do 160€ aj u nás. Treba hľadať "Global", ale v skutočnosti je to HK verzia..

    matoe29.11.2016 - 10:42 Trvalý odkaz

    ..pravda, to LTE som si neuvedmil. S 8 GB sa da zit, hlavne cielovke tejto kategorie.

    shaggy29.11.2016 - 11:15 Trvalý odkaz

    Takze clanok o vybere do 160 eurokorun, ale odporucane je priplatit si 30 euromoney. Takze ste mohli urobit rovno clanok o vybere do 200 europenazi a hotovo.

    Tu mi poradte. Co zobrat z tychto? (je to ponuka z Telekomu na pausal na 2 roky)
    Huawei P9 Lite (+Y5II) (49 + 5 mesacne)
    LG X Screen (39 + 4 mesacne)
    Moto G4 Plus (29 + 4 mesacne)

    Lenka Ivančíková29.11.2016 - 11:28 Trvalý odkaz

    nie, neda. aj cielovka zvycajne pouziva Facebook, Messenger a nejaku dalsiu app. S tak malou pamatou s ami pravidelne stava (u roznych znaciek telefonov), ze hlasi o par dni nedostatok miesta a neda sa ani aktualizivat app. to nehovorim o pomalom a zasekanom systeme. preto neodporucame dnes kupovat nic s 1 GB RAM a 8 GB pamatou.

    Anonym (bez overenia)29.11.2016 - 11:37 Trvalý odkaz

    Shaggy, p9 lite

    rtg29.11.2016 - 12:02 Trvalý odkaz

    Do tych 160€ by sa uz vosiel aj P8 Lite, co mi pride lepsia volba ako tieto menovane

    matoe29.11.2016 - 12:12 Trvalý odkaz

    Lenka, nie je to idealne, ale bavime sa o kompromisoch. FB aj Messenger maju Lite alternativy

    Miloš29.11.2016 - 12:33 Trvalý odkaz

    Vsetky docela slusne no pre mna su to vsetko velke rozmery :( v sucasnej dobe ako keby vyrobcovia uz nevedeli nic kompaktne ani vyrobit. Zatial pouzivam stare LG P710 ale uz na nom nefunguje GPS a baterka ma uz tiez problemy s vydrzou(ak sa dozije vecera tak som rad). Takze hladam nieco v podobnych rozmeroch a aj parametrami. Momentalne 768 RAM + 4 GB ROM, po nainstalovani aplikacii mi este stale ostava cez 800MB. Mne tie 4GB nejak stacia len skoda ze vsetko co je male ma 512MB Ram a do toho uz ist nechcem a tiez maju len 5Mpix fotak a tie co maju aspon 1GB Ram a 8Mpix fotak tak su vzdy minimalne 5" :(

    Lenka Ivančíková29.11.2016 - 12:47 Trvalý odkaz

    A len chcem upozornit, ze sme brali ceny z overenych e-shopov. :-) kde sa nemusite obavat zaruky, servisu a podobne. Dovodom, preco nedoverujeme niektorym e-shopom s podozrivo nizkymi cenami sme sa uz na nasom webe venovali. :)

    Profile picture for user marek.ceman@gmail.com

    Wayne29.11.2016 - 13:02 Trvalý odkaz

    schejta v tejto cenovej hladine na nieco podobne ako mas zabudni. ak chces kompakty vykon musis pridat stovku dve. A mozno aj zmenit operacny system telefonu, ak sa na to citis...

    //edit: co vykon, ak chces cokolvek kompaktne, co sa da pouzivat a nezosivejes z toho...

    Scotty29.11.2016 - 13:52 Trvalý odkaz

    Co tak xiaomi redmi note 3 special edition s plnym LTE ? Tiez sa uz da kupit za podobnu cenu . Mam ho objednany tak som zvedavy

    Profile picture for user marek.ceman@gmail.com

    Wayne29.11.2016 - 14:49 Trvalý odkaz

    Ten je tiez celkom ok. Mne na nom par drobnosti vadilo, ale to preto ze som rozmaznany :).

    Miloš29.11.2016 - 16:42 Trvalý odkaz

    Wayne mne ide hlavne o kompaktnost a cenu prave do max 150€,myslim ze 1GB RAM a 4 GB ROM nieje nejaky vykon, ale aspon rozumne minimum. Skoda je ze vyrobcovia do kompaktnych, pokial take ovsem vyrobia davaju iba 512MB RAM. Moje vyuzitie mobilu je hlavne telefonovanie, potom dost casto zapnute GPS a Sports Tracker, a sem tam internet (mesacne miniem 100-150MB dat)
    Asi jediny ktory ako tak sa k tomu priblizuje je Lenovo A1000 len mam obavy z fotaku ktory ma, no a pozeram ze tam uz je nejaka microSIM takze asi este by pribudla cesta k operatorovi

    Dandy29.11.2016 - 16:54 Trvalý odkaz

    SAMSUNG Galaxy J5(2016), 2GB RAM, 16ROM, Amoled disp, 13mpix foto, fullHD video,dual sim ,bat. 3000mAh, LTE, ani veľký ani malý. U mimozemšťana bol cez víkend za 159e.

    Marlo29.11.2016 - 21:46 Trvalý odkaz

    preco tu nebol spomenuty Xiaomi Mi 4C .. parametre fajn display FHD 135€

    patg230.11.2016 - 09:31 Trvalý odkaz

    Mám G2 Mini 2 roky a 2 týždne, v rodine je L7 II. G2 Mini môžem odporúčať ako náhradu za L7 II, všetko je rýchlejšie a lepšie :) Len teda je to už ozaj starší mobil a treba s tým počítať. Ak ide o kompaktnosť, tak čísla hovoria samé za seba: http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=6117&idPhone2=5275&idPhon… . Hodil som do porovnania aj Lenovo A1000. Možno ešte niekde bude G2 Mini dostupný.

    Profile picture for user mar.bartian@gmail.com

    oxy30.11.2016 - 09:53 Trvalý odkaz

    Preco nie take alebo onake xiaomi? Žiadne by v texte nemalo byt spomenute, nakolko sa k nam stale oficiálne nedovaza :)

    Marek30.11.2016 - 17:04 Trvalý odkaz

    Ja som kupil pre mamu cez black friday Sony E5 za 90£ v kamennom obchode.Mobil ide pekne.Na Facebook,Skype atd. celkom postacuje.Fotak je ale onicom.Skusal som aj Huawei y6 II compact a ten mali asi nejaky vadny kus,lebo po otvoreni galerie sa zasekol a museli ho restartovat.Toto ma odradilo.Mimochodom to bol moj favorit.Xiaomi som ani len na rozume nemal.Pokial tu nebudu oficialne a aj so vsetkym servisom,LTE tak dovtedy sa mu vyhnem.

    Martin01.12.2016 - 21:06 Trvalý odkaz

    Zaujímavý článok. Posledné 2 mesiace som kúpil 4 mobily. Lenovo P1m som kúpil dcére, veľké plus je silná batéria, ktorá vydrží celkom dlho pri intenzívnom používaní. Xiaomi Redmi 3s som kúpil manželke v prevedení gold v slovenskom e-shope, takže žiadne komplikácie z Číny... Pekný, svižný mobil s výbornou batériou, veľmi príjemne ma prekvapil, odporúčam! Bratovi som kúpil Huawei P8 lite gold, dizajnovo asi najkrajší, šikovný, ale sklamanie je batéria, rýchlo sa vybije v porovnaní s predchádzajúcimi modelmi. No a sebe som teraz kúpil Huawei P9 lite, dizajnovo predná strana nič moc, ale zatiaľ spokojnosť so všetkým, batéria skvelá na rozdiel od 8-ičky. V minulosti som sa naháňal za megapixelmi, rozlíšením displeja a veľkosťou pamäte, teraz je priorita batéria!