Diskusia k článku
2.11.2016
Windows Chrome
Uvádzate, že má telefón "8-násobný optický zoom". To, že by mal optický zoom, sa mi však nejak nezdá...
2.11.2016
Apple Mozilla
ano, ide o digitalny. :) opravene. vdaka za upozornenie.
2.11.2016
Windows Firefox
pri starych motorolach (X 1.2. gen. ktore pouzivali amoled) blikala notifikacia na displeji "doblba" na tejto Zke to tak nie je? ked autorovi chyba notifikacna LED
--
lnk.sk/mM05
2.11.2016
Windows Chrome
nie je tam ziadna LED nad displejom. len na fotenie. nic neblika. rzsvieti sa displej, ked zamavas rukov alebo vytiahnes z vrecka.
2.11.2016
Android Android
V androide 5.1 pri moto x 2013 bola moznost nastavit aby notifikacia na displeji svietila "blikala" stale. Cize nemolo potrebne mavat, ani chytat telefon do ruky a cez celu miestnosť som na displeji videl co mi prislo. Pokial sa nepletiem tak to takto mala aj X 2014, tuto moznost "vyhodili" az Číňania ked v x-style pouzili ips displej. Tak som si myslel ci sa náhodou nevratila tato moznost ked uz sa vratil amoled
--
lnk.sk/mM05
3.11.2016
Windows Internet Explorer
» Lenka: ano, ide o digitalny. :) opravene. vdaka za upozornenie.
ale mohol by byť aj optický a až 10 násobný

http://www.youtube.com/watch?v=qKYzRWnOH8U
4.11.2016
Android Android
Ten foťák je tragédia. A hlavne stačí aj mierne tmavšie prostredie a tie fotky sú otras.
12.12.2016
Apple Mozilla
Reálna výdrž telefónu by sa mala posudzovať podľa testovania v reálnych podmienkach a nie podľa čísel. Podľa mňa má Moto spravenú veľmi dobrú oprimalizáciu softvéru. V prvý deň čo telefón mám som večer skončil na 21% so SOT 2:52. Druhý deň bolo večer 50%. Telefón som dorazil na druhý deň ráno zapnutým Waze asi 45 min. Výdrže som sa pri kúpe bál ale zistil som, že pre moje porteby je to úplne v pohode. Telefón je naozaj pekný. Vyčnievajúci fotoaparát dorovná priložený zadný kryt a s priloženým bumperom netreba kupovať žiadny iný kryt. Neuveriteľne sa vytešujem z čistého androidu. Kto chce naozaj neuveriteľnú výdrž batérie, nech skúsi Moto Z Play. Aj tú som testoval, má však slabý fotoaparát. Zadný fotoaparát je na smartphone špičkový, ten Haselblad som akosi napochopil... 10x zoom na kompaktnom fotoaparáte? Snímač a svetelnosť objektívu je to podstatné...
12.12.2016
Apple Mozilla
Tak ten Hasselblad MotoMod za 299€ je FAIL roka. Veď to v mnohých prípadoch ani nefotí lepšie ako Moto Z.
--
LG V20 Dual _ _ _ in reserve LG G4 Dual
12.12.2016
iPhone iPhone
videli jste videa z tohu hasselbladu to je super vec, kdyz nazoomujes treba v "Bratiske pres rieku" naozaj fantasticke. to je obecne vyhoda zoomu, ze priblizis veci, ke kterym by ses normalne nedostal "krokodyli tlamu v zoo aj s tesakmi" priklad.
13.12.2016
Windows Firefox
https://www.dpreview.com/news/2224329976/hasselblad-true-zoom-moto-mod-hands-on-preview
--
lnk.sk/mM05
13.12.2016
Windows Chrome
ak by chcel niekto vyskusat motorolacky circle widget
obrazok
tu je link: https://www.ulozto.sk/!ZDumbCCRzH9Z/circle-clock-widget-v3-apk
odskusane aj na "nemoto" telefonoch
--
lnk.sk/mM05
29.6.2017
Windows Chrome
Ja en doplním, že DUAL sim verziu je možné zakúpiť aj u nás, nehovoriac o cene, ktorá klesla na fantastických 330€. Niekto môže namietať, že nejde o oficiálnu distribúciu. Komu je ako po chuti, ja problém s nákupom cez slovenský eshop nemám.
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188