Diskusia k článku
8 dní
Android Android
Jedna otazocka, ako je to s tým neobmedzeným ukladaním fotiek na Cloud ? Poviem priklad, teraz mám klasický Google účet , pod ktorým sa prihlasujem do Android zariadení, mám zálohované kontakty mail atď, stým že Google drive úložisko mám bezplatnú maximálnu kapacitu 15 GB. Teraz ma zaujima keď ja sa pod týmto mojím existujúcim Google účtom prihlásil na pixel zariadení tak ono to automaticky rozpozná a upgradne mi to na neobmedzenú kapacitu ? Alebo to ide na iný Google Cloud o ktorom neviem ? Ďakujem za objasnenie ak niekto bude vedieť
--
Xiaomi MI A1
8 dní
Windows Firefox
Bezplatné neobmedzené ukladanie pre používateľov Pixel a Pixel 2

Ak máte Pixel, získate neobmedzené bezplatné ukladanie v režime originálnej kvality pre fotografie a videá odobraté z telefónu. Nebudete môcť používať funkciu "Vysoká kvalita".

Ak máte Pixel 2, dostanete zadarmo neobmedzené originálne kvalitné úložisko pre fotografie a videá prevzaté z technológie Pixel pred 16. januárom 2021. Potom budú nové fotografie nahrané vo vysokej kvalite zadarmo. Ak odovzdáte nové fotky v pôvodnej kvalite, započíta sa do vášho úložiska. Fotografie zhotovené pred 16. januárom 2021 zostanú v pôvodnej kvalite zadarmo.

¹Unlimited original-quality storage for photos and videos taken with Pixel until 15 January 2021, and unlimited high-quality storage for photos taken with Pixel afterwards. Requires Google Account and Internet connection.​ Data rates may apply​.

http://store.google.com/gb/product/pixel_2
7 dní 19 hod
iPad iPad
Scotty teraz som sa na to pozeral na ženinom Pixel, ono to ukladá na Google fotky, pričom to ale neukrajuje z tých 15GB free. Asi 2 týždne dozadu som takto zálohovál žene cca 9GB fotiek a videí a stale keď pozriem na Google one disk tak Google fotky zaberajú NULA :); pričom disk ako taký ukazuje zaplnenie 4,8/15 GB. Ešte k tej kvalite ukladaných foto/videí by som dodal, že pojem ORIGINÁLNA kvalita je kvalitatívne vyššie ako pojem VYSOKÁ kvalita... lebo toto znie trošku mätúco. Zbytočne by si mal možnosť uložiť vysokú kvalitu, keď to môžeš uložiť v kvalite pôvodnej, originálnej. Jedine keby si niekto platil povedzme 100GB mesačne, a chcel by zálohovať fotky, tak by nastavil VYSOKÚ kvalitu, aby ušetril miesto... keďže ORIGINÁL by zabralo viac. Dúfam, že som to napísal ako tak zrozumiteľne :-D
7 dní 15 hod
Apple Mozilla
Zrozumiteľne, bo tiež mi nebolo jasné čo môže byť lepšie ako originál kvalita :D
--
LG H818P _ _ _ in reserve LG V20___testing Moto Z
7 dní 14 hod
Windows Chrome
áno dakujem za objasnenie :)
--
Xiaomi MI A1
5 dní 13 hod
iPad iPad
Jak sa povie ... Keď môžem, pomôžem :)
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188