Diskusia k článku
11.2.
Android Android
Jedna otazocka, ako je to s tým neobmedzeným ukladaním fotiek na Cloud ? Poviem priklad, teraz mám klasický Google účet , pod ktorým sa prihlasujem do Android zariadení, mám zálohované kontakty mail atď, stým že Google drive úložisko mám bezplatnú maximálnu kapacitu 15 GB. Teraz ma zaujima keď ja sa pod týmto mojím existujúcim Google účtom prihlásil na pixel zariadení tak ono to automaticky rozpozná a upgradne mi to na neobmedzenú kapacitu ? Alebo to ide na iný Google Cloud o ktorom neviem ? Ďakujem za objasnenie ak niekto bude vedieť
--
Google pixel xl
12.2.
Windows Firefox
Bezplatné neobmedzené ukladanie pre používateľov Pixel a Pixel 2

Ak máte Pixel, získate neobmedzené bezplatné ukladanie v režime originálnej kvality pre fotografie a videá odobraté z telefónu. Nebudete môcť používať funkciu "Vysoká kvalita".

Ak máte Pixel 2, dostanete zadarmo neobmedzené originálne kvalitné úložisko pre fotografie a videá prevzaté z technológie Pixel pred 16. januárom 2021. Potom budú nové fotografie nahrané vo vysokej kvalite zadarmo. Ak odovzdáte nové fotky v pôvodnej kvalite, započíta sa do vášho úložiska. Fotografie zhotovené pred 16. januárom 2021 zostanú v pôvodnej kvalite zadarmo.

¹Unlimited original-quality storage for photos and videos taken with Pixel until 15 January 2021, and unlimited high-quality storage for photos taken with Pixel afterwards. Requires Google Account and Internet connection.​ Data rates may apply​.

http://store.google.com/gb/product/pixel_2
12.2.
iPad iPad
Scotty teraz som sa na to pozeral na ženinom Pixel, ono to ukladá na Google fotky, pričom to ale neukrajuje z tých 15GB free. Asi 2 týždne dozadu som takto zálohovál žene cca 9GB fotiek a videí a stale keď pozriem na Google one disk tak Google fotky zaberajú NULA :); pričom disk ako taký ukazuje zaplnenie 4,8/15 GB. Ešte k tej kvalite ukladaných foto/videí by som dodal, že pojem ORIGINÁLNA kvalita je kvalitatívne vyššie ako pojem VYSOKÁ kvalita... lebo toto znie trošku mätúco. Zbytočne by si mal možnosť uložiť vysokú kvalitu, keď to môžeš uložiť v kvalite pôvodnej, originálnej. Jedine keby si niekto platil povedzme 100GB mesačne, a chcel by zálohovať fotky, tak by nastavil VYSOKÚ kvalitu, aby ušetril miesto... keďže ORIGINÁL by zabralo viac. Dúfam, že som to napísal ako tak zrozumiteľne :-D
12.2.
Apple Mozilla
Zrozumiteľne, bo tiež mi nebolo jasné čo môže byť lepšie ako originál kvalita :D
--
LG V20 Dual _ _ _ in reserve LG G4 Dual
12.2.
Windows Chrome
áno dakujem za objasnenie :)
--
Google pixel xl
14.2.
iPad iPad
Jak sa povie ... Keď môžem, pomôžem :)
16 dní
iPhone iPhone
Včera prišla bezpečnostná aktualizácia, google sa stará! Tento Pixel má končiť na Android Pie.. no čítal som, že Beta Androidu Q je aj na neho, čiže by mohol údajne dostať aj tretiu veľkú aktualizáciu, kedže na trh prišiel na Android 7.0 Nougat, bolo by to fajn.
15 dní
Android Chrome
Zvláštne ze Google posiela update na vlastný telefón tak neskoro.
--
lnk.sk/mM05
15 dní
iPhone iPhone
Oxy prečo myslíš, že neskoro.. veď to bol April 2019 security patches. :)
15 dní
Android Android
Ale oxy ich dostáva prvý deň v mesiaci a niekedy aj s predstihom, vieš.
--
¯\_(ツ)_/¯
15 dní
Android Chrome
Ja mám na pixel 3 aprílový update od 1.4.
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky
 
Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188