Diskusia k článku
27.10.2016
iPhone iPhone
Ano, ale to si tam mal maximalne nejaku 4.X vetvu. Vo vyssich verziach sa to zrejme zlucilo.
--
¯\_(ツ)_/¯
27.10.2016
Windows Chrome
htc m7 android 5.1 tiez to mal oddelene,mozno aj htc 10 to tak ma,zalezi asi od customizacie vo fone,kto sa s tym pohra,mne je to inak suma fuk
--
Honor 8
28.10.2016
Windows Chrome
mne nie lebo zvonenie chcem mat nahlas ale notifikacie nemusia zjapat
28.10.2016
Windows Chrome
chod do nastaveni zvuku a zvuk notifikacie si daj žiadny. to ti nenapadlo? aj ked.. to ovladanie hlasitosti neriesi no...
--
¯\_(ツ)_/¯
28.10.2016
Windows Chrome
no to mi je riesenie :D ja to chcem pocut ale nie tak ze dostanem infarkt :D ziadna appka mi to neporiesila :(
28.10.2016
Android Android
Je tu riešenie, aj ked trosku zlozitejsie no nic tazke, nahraj do pc zvuk notifikacie, uprav hlasitost, daj naspat do fonu :)
--
Honor 8
28.10.2016
Windows Chrome
asi budem musiet ... pride mi to uplne trapne v dnesnej dobe riesit nieco takto ked som to v starom mobile mal normalne v nastaveniach :( ...
30.10.2016
Apple Mozilla
Kuffer má pravdu. Nastavenie jednotlivých hlasotostí na androide je trápne. Mnohokrát sa mi stalo, že som stíšil automatickú reklamu vo webovom prehliadači a potom nepočul zvonenie?!..
--
LG H818P _ _ _ in reserve LG V20___testing Moto Z
30.10.2016
iPhone iPhone
Trapne ? Na ios je 100x trapnejsie. Uz len to, ze si nemozem nezavisle nastavit hlasitost zvonenia a budika. Zvonenie chcem proste hlasnejsie a z budenia zas nechcem zinfarktovat...
31.10.2016
Windows Chrome
najvyssi cas zapracovat na vlastnom OS :D .. ale fakt devs nad tym nikdy nepremyslali alebo co ? taketo zakladne veci .. potom to predstavia ako prelomovy update lol
31.10.2016
Windows Firefox
ak sa nepletiem tak do androidu 4 to v systeme bolo
--
lnk.sk/mM05
31.10.2016
iPhone iPhone
Nepleties.
--
¯\_(ツ)_/¯
31.10.2016
Android Android
Ale teraz pozeram na Samsungu (s 6kou) to je oddelene - je tam zvlast hlasitost pre Zvonenie, Media, Oznamenia, System a u budiku tiez zvlast.
31.10.2016
Windows Chrome
nasiel som dalsiu vec ... potrebujem si na SMS nastavit aby mi pripominalo neprecitanu spravu kazdych napr 2 min. je to kvoli alarmovym sms z roboty ked mi pridu v noci na ktore musim hned reagovat ... nechcem si davat na sms ton nejake zvonenie .. na note 2 to bolo normalne v nastaveniach sms ze pripominat neprecitane sms ... skusim najst nejaku appku
18.12.2016
Linux Chrome
» Wayne: zvukove kanaly su v androide styri:zvonenie (vratane notifikacii), hudba, zvonenie, hlasitost pri hovore. Je to tak preto, lebo jadro systemu pozna tieto styri kanaly a komunikuje s nimi, ovlada ich hlasitost. Mozno dokaze nejaka aplikacia vyrobit mixer nastavujuci hlasitost pre kazdu aplikaciu zvlast - vratane rozdelenia zvoneni a notifikacii. Mozno je na to Xposed modul. Nikdy som to neskumal a nehladal.
Ako to že nefunguje?Na HTC sa to da nastaviť aj osobitne.
--
HTC Desire S, HTC ONE M7,HUAWEI P10
18.12.2016
iPhone iPhone
Super :)
--
¯\_(ツ)_/¯
19.12.2016
Windows Chrome
Nabíjačka na hov*o. Práve som zistil, že nabíjačku má tento telefón neštandardnú. WTF? Prečo to do prdele nie je spomenuté v žiadnej recenzii? Všetci výrobcovia so dohodli na zjednotení USB koncoviek, super to fičí a títo idioti urobia patentovanú rýchlonabíjačku? To ju má teraz všade vláčiť so sebou? To autor recenzie to ani nenabíjal??? Obrovské mínus tohto telefónu!
19.12.2016
Apple Mozilla
definuj nestandardnu. v nasej recenzii mas hned ako druhy obrazok vyfoteny mobil s nabijackou a USB kablom. Tvoje vykrikom preto nerozumiem. Honor 8 pouziva USB-C konnektor. Upresni, co malo byt spomenute v recenzii. Je tam vsetko podstatne.
10.8.2017
Android Android
Dobry den,chcel by som sa spytat na kvalitu zvuku pri nahravani videa,pri hlasnom prostredi(chcem nahravat moje vystupenia)honor 8 blue
28.12.2017
Windows Chrome
Mam tomu rozumieť tak že ten telefon nieje kompatibilny z inymi nabijačkami z UCB-C.?
--
HTC Desire S, HTC ONE M7,HUAWEI P10
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188