Diskusia k článku
11.11.2016
Android Android
Mental ja presne tak isto, preto mi tato chyba u honoru nevadi, inak by som ho reklamoval, skoda ze nemam ineho operatora, ci by to robilo aj snim, pretoze slot je v poriadku, skusal som aj prehodit karty, stale sa to chova rovnako, podotykam len v 2g sieti to robi na funfone-orange, v 4g funguje perfektne, chova sa to cudne ale ze fest
--
Honor 8
11.11.2016
Windows Firefox
Orange SIM má 1rok 2mesiace a O2 SIM má 1,5mesiaca. Keby bol problém v týchto kartách, predpokladám, že by mi telefón vrátili a reklamáciu neuznali. Mrzí ma, že telefón dopadol ako dopadol. Bol to super kúsok, doslova nádherný (môj názor).
12.11.2016
Windows Chrome
Mám rovnaký problém s hovormi. Mám súkromnú kartu O2 a služobnú Orange.
To my mrzí že sa s tým nedá nič robiť a bude treba reklamovať a vybrať iný mobil.
21.11.2016
Windows Chrome
Možno som prišiel na to, co spôsobuje problémy s dual sim, dnes to otestujem este, ak mi to nepadne, napíšem riešenie, ktore je jednoduche, fix (mozno) som nasiel vdaka hre, ktora mi tiez padala po case, nie hneď :)

edit, stale nefunkcne
--
Honor 8
25.11.2016
Android Opera Mini
Takze chalani dnes mi to nepadlo ani raz skuste komu to blbne, ist do nastavenia seti a nevybrat automaticky ale manualne siet v mojom prípade orange 2g,kedze 4ku mam primarne 4g kvoli netu
--
Honor 8
23.1.2017
Windows Chrome
Mam O2 4G v prvom slote a druhu SIM od Telekom a rovnaky problem. Telekom pada a nepocuje ma volajuci na kartu Telekom. O2 je v poriadku. Skusal som menit SIMky v slotoch, pokial su tam sucasne je to problem. Este skusim radu Maxpayna z 25/11.Inak chcem telefon vratit , ale narazil som na dalsi problem. Nie je mozne sifrovanie(?). Neviem to najst - help pls.... Skoda, inak phone je super.
31.5.2017
Windows Chrome
Caute mam presne ten isty problem s Honorom 8, najskor som mal kombinaciu Orange/O2 teraz Orange/4ka, nepomahala vymena slotu ani reset telefonu, myslel som ze aktualizacia to vyriesi ale nic, orange raz isiel raz nie, na 100% fungoval iba ked bola druha sim deaktivovana, teraz testujem riesenie od maxapayna a vyzera ze to bude konecne vyriesene!!! Dakujem
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188