Diskusia k článku
13.6.
Windows Chrome
super , konečne. Veľa krát som omylom archivoval :-)
--
Nokia 8 - Honor 8
13.6.
Windows Chrome
Kvoli tomuto som velakrat volil alternativneho mailoveho klienta. Este by mohli pridat nastavenia ze vychodzia schranka je vzdy kombinovana schranka viacerych uctov a budem spokojny. BlueMail to ma, vie aj oznacit priamo z notifikacnej listy spravy ako precitane, gmail apku som velmi dlho uz nepouzil.
--
¯\_(ツ)_/¯
13.6.
Windows Chrome
Huh ... tak toto pouzivam uz dost dlho, tipujem aspon rok-dva ... potiahnutim mailu doprava mi to defaultne ponukalo archivaciu (co ma stvalo), ale vzdy som si to zmenil na vymazanie. Mail sa odsunul bokom, objavilo sa pozadie s popolnicou a dole sprava "1 konverzacia bola odstranena".

Menu -> nastavenia -> vseobecne nastavenia -> predvolena akcia upozornenia -> na vyber "archivovat", alebo "odstranit"
No, toto by malo fungovat asi iba na notifikacie. Teraz pozeram, ze pribudla polozka "akcie prejdenia prstom".
...
A teraz som isiel podla navodu do "archivu" v gmaile, preklikal som sa az do oktobra minuleho roku, ale zjavne tam mam len konverzacie. Kos ma historiu len do 14.5.2018 a vsetky vymazane/archivovane reklamy su tam.
Tak kde som robil chybu??? :D Nie som uz najmladsi, ale sprosty hadam este nie... :)
--
Galaxy Note 8
14.6.
Apple Mozilla
martian: ano, mas pravdu. bola tam aj moznost zvolit si vymazat. dakujem za upozornenie. :)
14.6.
Android Android
Na toto som čakal roky rokúce. Označiť ako neprečítané a nie archivovať. Na iOS to fungovalo už dávno. Zaujímavé.
15.6.
Android Android
To fakt roky funguje. Do oboch stran. Este to mohli vylepsit napr.doprava archivovat dolava odstranit.
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2018 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188