Diskusia k článku
11.6.
Windows Chrome
Môžem sa spýtať čo to je SW
11.6.
Windows Chrome
» wictor33: Môžem sa spýtať čo to je SW
software - systém telefónu.
11.6.
Windows Firefox
Mal som OP3, teraz mam OP6. Co ma najviac potesilo je, ze fyzicke rozmery ostali skoro rovnake, dokonca pouzivam puzdro na opasok, ktore som mal pre OP3. Vykonu na rozdavanie mal aj OP3, tak ze toto beriem ako standard. Potesila aj odladenost OS a vydrz baterie. Vpohode vydrzi 24 hod pri nonstop zapnutom BT, 2xSim, kopec telefontov a mailov, stale spojenie so smartwatch... (hry nehram). Kupil som si original kryt Sandstone - absolutne nevidno ziadne odtlacky a vyborne sa kvoli povrchu drzi. Na OP3 som mal verziu Karbon, ktory vyzeral luxusnejsie, ale bol smyklavejsi bolo vidno odtlacky.
--
Oneplus 6 128GB
12.6.
Android Opera
Skúšali ste aj či fungujú nfc platby? Lebo mne na 3t nefungujú a asi ani na 5 a 5t nejdú ale to som si neni istý.
12.6.
Windows Chrome
» m4rt1nez: Skúšali ste aj či fungujú nfc platby? Lebo mne na 3t nefungujú a asi ani na 5 a 5t nejdú ale to som si neni istý.
5T aj 6 podporujú Google Pay, nemám však účet vo vybraných bankách.
12.6.
Android Opera
Podporovať podporuje to je všetko okej aj môj 3t podporuje. Mám všetko nastavené ako má byť karta pridaná ale platby nejdu. A viem, že viacerí majú problém s oneplus.
12.6.
Windows Chrome
» m4rt1nez: Podporovať podporuje to je všetko okej aj môj 3t podporuje. Mám všetko nastavené ako má byť karta pridaná ale platby nejdu. A viem, že viacerí majú problém s oneplus.
Mám OP 5 a NFC/Google Pay funguje bezproblémovo...
12.6.
Windows Chrome
Pozrel som nejaké diskusie na OnePlus fóre, tým čo nefungoval GP pomohlo zmazanie dát a cache aplikácie alebo Factory Reset.
12.6.
Windows Firefox
Mam Tatrapay, fungoval na OP3 a funguje aj na OP6
--
Oneplus 6 128GB
12.6.
Android Android
Mám 5tku a aj vub a aj Google pay fungujú úplne bez problémov....
12.6.
Android Opera
Fajn teda teraz aspoň viem, že by to malo ísť. Vyskúšam ešte to zmazanie dát prípadne factory reset
19.6.
Android Android
Už som aj ja vymenil oneplus 3 za oneplus 6
--
Oneplus 6 Silk White
19.6.
Windows Chrome
co ten reproduktor spodny? je fakt horsi nez na 3ke? co sa kvality, ale aj hlasitosti tyka ?
--
HTC 10 gunmetal gray; Xiaomi Mi A1 8.0.0
20.6.
Android Android
Nezdá sa že by bol horší jak na trojke. Mám ich ešte oba...
--
Oneplus 6 Silk White
13.7.
iPhone iPhone
objednal som si oneplus 6 red, s tym ze da sa este, ako ziskat 20€ na prislusenstvo.. ??
--
apple iphone X 256GB, oneplus 6 red 128GB
13.7.
Android Android
Keď si ho už objednal tak už sa neda. Potrebuješ od niekoho kto už kúpil refferal link.
--
Oneplus 6 Silk White
13.7.
iPhone iPhone
jaaj tak to uz nic aa spokojny si s oneplus 6, predal som huaweia p20 pro.. objednal oneplus
--
apple iphone X 256GB, oneplus 6 red 128GB
19 dní
Windows Chrome
Mam aktualizaciu necele dva dni. Opticky sa vela toho nezmenilo, nastavenia su ine, quick toggles tiez, notifikacie a animacie vyzeraju inak, pribudol novy navigacny panel (pouzivam gesta). este mi ziadna apka nespadla a vsetko mi funguje.

https://forums.oneplus.com/threads/oxygenos-9-0-for-the-oneplus-6.909533/
--
¯\_(ツ)_/¯
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2018 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188