Diskusia k článku
7 dní 4 hod
Windows Chrome
Je to nástupca mojej S7 edge tak asi tolko, nikdy som nepoužíval vzor nebaví ma to je to pre mna nepohodlne. Vždy len odtlačok prsta. Mám doma aj ako náhradný telefon Redmi Note 4 a práve k nemu vyšla aktualizácia Miui 10 a je to celkom zaujimavy fon za tu cenu (samozrejme v rámci možností, nemá NFC, slabučky foták bez stabilizácie). Ale spracovanie super.
No sám neviem už dva týdžne brouzdám internetom, youtube, atd ale neviem sa rozhodnúť... :-))
--
S7edge
7 dní 4 hod
Windows Chrome
Kup si S9, alebo S9 Plus dokonca zozenies za cenu 6T +- par eur. Budes mat vsetko na co si zvyknuty s krajsim dizajnom, vacsim vykonom. Ked ho dviham z vrecka odomykam prstom pocas dvihania, ked je doma je stale odomknuty tak len potiahnem po displeji a je. A v praci tych par krat nakreslit ciarku no boze :D nie je to taka katastrofa zas
--
¯\_(ツ)_/¯
7 dní 3 hod
Android Chrome
Odomykanie tvarou v noci nefunguje, resp. funguje len slabo, kedze sa o to stara len obycajna predna kamerka, ktora v tme nevidi. V nastaveniach sa ale da nastavit prisvetlovanie displejom, co vsak tiez prilis nepomaha.
Cez den je to velmi rychle a spolahlive, v noci naopak.
OnePlus by som tiez uprednostnil kvoli softveru. Miui mi vobec nesedi. To je vsak len moja osobna preferncia.
--
6T
7 dní 2 hod
Windows Chrome
S9, S9+ asi ťažko kupim za 330-400€ ... na margo Samsungu, aj ked by som radšej išiel do tých kedže som na Samsungoch od S1 ... Ale tak aspon by som vyskúšal niečo iné..
--
S7edge
7 dní 2 hod
Android Chrome
» Merrick: Odomykanie tvarou v noci nefunguje, resp. funguje len slabo, kedze sa o to stara len obycajna predna kamerka, ktora v tme nevidi. V nastaveniach sa ale da nastavit prisvetlovanie displejom, co vsak tiez prilis nepomaha.
Cez den je to velmi rychle a spolahlive, v noci naopak.
OnePlus by som tiez uprednostnil kvoli softveru. Miui mi vobec nesedi. To je vsak len moja osobna preferncia.
No ja neviem. Ale u mna Oneplus 5 to v noci tak napali displej na bielo ze nemam problem s odomykanim ani v absolutnej tme. Je to rovnako rychle ako za slnecneho pocasia..
--
Keď niekto zomrie,je to na dlho... OnePlus 5.
7 dní 2 hod
Android Chrome
Tak skusal som to v noci len parkrat a displej ma tak oslepil, ze uz som to neskusal.
--
6T
7 dní 1 hod
5 dní 23 hod
Windows Chrome
A tak v podstate vždy je tam možnost odomknúť to prstom... To len tak pre informáciu, lebo sa neviem rozhodnäť. Čo som teraz pozeral foto aj videa na youtube tak sa mi zdaju krajšie a prirodzenejšie farby na One plus, nočné snímky sú svetlejšie na Mi8, stabilizácia je lepšia na One plus... a teraz si vyber... :-)))
výkonovo sú na tam takmer úplne rovnako, takže už musia rozhodovať len takéto detaily...
--
S7edge
7 dní 0 hod
Android Chrome
Ak ti nevadi Miui, ber asi Xiaomi, chybu urcite nespravis a este aj nieco usetris.
--
6T
7 dní 0 hod
Android Chrome
Ja mám oneplus 6 a zobral by som ho už len kôli videu 4K v 60FPS je super. MI 8 nerobí dobre videá :)
7 dní 0 hod
Android Chrome
A takmer som zabudol SW podpora je pri Oneplus výborná !!!
5 dní 23 hod
Windows Chrome
Tak som sa nakoniec rozhodol pre Oneplus 6 , teraz je v akcii za 381,-€ a tá červená je bomba... Inak ako je na tom s operačným systémom...? Je tam už 9 ..?
--
S7edge
5 dní 21 hod
Android Chrome
Dnes bola xz2 za 399€ oficiálna slovenská. Radsej by som kupil tu
--
lnk.sk/mM05
5 dní 21 hod
Android Chrome
» pepo30: Tak som sa nakoniec rozhodol pre Oneplus 6 , teraz je v akcii za 381,-€ a tá červená je bomba... Inak ako je na tom s operačným systémom...? Je tam už 9 ..?
Pie zrejme este nie. Ta je zatial len u 6T od vyroby. Ale do konca roka by mala byt.
Podla mna si dobre vybral. Budes spokojny.
--
5 dní 21 hod
Windows Chrome
Srandista... ;-) (to bola reakcia na oxy)
Ešte vaham či nezobrať 256GB verziu.. :-)) ale je to rozdiel 100€ čo je už dosť.
--
S7edge
5 dní 21 hod
5 dní 20 hod
Android Android
obrazok
--
¯\_(ツ)_/¯
5 dní 20 hod
Windows Chrome
No tak super...! Predpokladám, že aj 10 dostane...
--
S7edge
5 dní 20 hod
Android Chrome
» Wayne: [img]https://i.imgur.com/BVkH8OR.jpg[/img]
Tak pardón... ;)
--
5 dní 20 hod
Android Chrome
Pepo a čo ťa na xz2 tak pobavilo?
--
lnk.sk/mM05
5 dní 18 hod
Windows Chrome
Sony bolo vždy mimo moju misu, a teraz ten displej, ten dizajn, 4gb ram... No proste nie.
--
S7edge
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2018 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188