Diskusia k článku
14 dní
Windows Chrome
Kompletná recenzia do konca budúceho týždňa? :)
14 dní
Windows Chrome
Vskutku posobive. viktor, podla sposobu akym pribudaju clanky, recenzia dnes/zajtra. :) Tomas sam pisal ze bude uz vcera :)
--
¯\_(ツ)_/¯
14 dní
Windows Chrome
Videorecenzia je už na našom YouTube, klasická recenzia snáď cez víkend. Tomáš s Lenkou to musia dať dokopy a majú toho obaja v týchto dňoch dosť. Vďaka za pochopenie. :)
14 dní
Apple Mozilla
Super, v posledných dňoch sa fakt snažíte musia to byť fofry ako fakt, klobúk dole! Tých fonov pribudlo viac, ono keď ich predstavujú každý týždeň jak na bežiacom páse :) ale na OP6 som sa aj ja tešil to je niečo špeciálne za takú cenu sa tak komplexný fon s top výkonom a výbavou len veľmi ťažko zháňa.. konkurovať mu môže v pomere cena/výkon jedine ak xiaomi Mi8 či Mi Mix 2s
14 dní
Android Android
Ja som to nemyslel hanlivo :) som rád že tu je toľko nového obsahu :)
--
¯\_(ツ)_/¯
14 dní
Windows Chrome
Ja som to nemyslel vôbec urážlivo alebo nejak zle... Veľmi rád sledujem Fony a aj som videl post na Facebooku že recenzia bude čoskoro... pre každého čoskoro znamená niečo iné...
14 dní
Windows Chrome
Wayne, neviem o tom, že by som niečo také písal :) Na recenzii sa pokúsim zapracovať aby bola do konca víkendu.

Libertex, Mix 2S je na ceste, Mi8 určite v pláne, chcem všetky verzie vrátane SE a EE. Takisto momentálne zháňam Razer Phone a všetky farebné verzie OnePlus 6 :)
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2018 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188