Diskusia k článku
24.6.
Windows Firefox
Kukni si aj tieto mobily: Samsung Galaxy S7, LG V30, Motorola Moto Z2 Force.
25.6.
Android Android
Diky, ja mam telefony pokukane :) Samsung nechcem pretoze Samsung, V30 je moc drahy a Z2 Force ma neludske ramiky pod a nad dispejom.
Pojdem do tej Z3 play. Lakaju ma moto mody
--
Moto Z3 Play
25.6.
Windows Chrome
» Me_Gusta: Diky, ja mam telefony pokukane :) Samsung nechcem pretoze Samsung, V30 je moc drahy a Z2 Force ma neludske ramiky pod a nad dispejom.
Pojdem do tej Z3 play. Lakaju ma moto mody
Podla mna dobra volba. Chybu nespravis.Keby som hladal novy fon do cca 400 eur asi by som si tu Motorolku tiez kupil. :)
--
Keď niekto zomrie,je to na dlho... OnePlus 5.
11.7.
Android Android
Telefon predobjednany za 399€ na alze / k nemu 2 moto mody zdarma ALE gearbest ma OP6 za 430€ plus dava bonus 50$ ako new member a zase som v tazkom lese. OP6 teda lacnejsie a urcite je aj lepsi, no bojim sa kupit tak drahu vec z gearbestu.
--
Moto Z3 Play
11.7.
Android Android
Čiže telefón de facto bez záruky a s DPH ta vyjde skoro jak v oficiálnom shope.... Nech sa páči nakupovať...
--
Oneplus 6 Silk White
11.7.
Windows Chrome
Ten 50USD kupón je len nejakých 10-15 kupónov rozdelených po pár dolároch, čiže nič extra :D DPH neplatíš, s tou zárukou je to po 45 dňoch trocha horšie. Známy reklamoval Note 4 s vydutou batériou po pol roku používania a poslal im to do Číny. Napísali mu to, že to nejde opraviť a že mu ponúkajú 60USD, čiže asi tak :)
15.7.
Android Android
Tak uz ho mam doma, zatial som velmi spokojny, ale to sa uvidi az casom. Velmi ma prekvapila kvalita displeja a to, ako vyborne telefon foti.
K telefonu 2 mody, JBL reprak a zadny kryt s 2200mah. S tym krytom ma cez 220g :D ale ze by mi to vadilo sa neda povedat. Zatial super :)
--
Moto Z3 Play
17.7.
Apple Chrome
Super, mně se Moto Z3 Play taky hodně líbí, jediná překážka je, že jsem na větší displeje… :)
17.7.
Android Android
Tak ja som mal honor8 s 5,2", takže 6" je pre mňa veľký rozdiel :)
Jediná nevýhoda je vypínač na opačnej strane. To ma dosť hnevá, ináč samé pozitíva :)
--
Moto Z3 Play
17.7.
Apple Chrome
misto vypínače jde používat čtečku ne?
29 dní
Android Android
Ale iba na prebudenie telefónu.
Uzamknúť sa dá len tlačidlom.
--
Moto Z3 Play
28 dní
Apple Chrome
Nainstaluj si Nova Launcher a tam je v nastavení gesto vypnout displej dvojitým poklepem, já to na své Moto takto používám :)
Jenom nevím, jestli to gesto má i free verze Nova Launcheru, já mám koupenou plnou verzi Nova Launcher Prime
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2018 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188