Diskusia k článku
17 dní
Windows Chrome
Používam asi rok Huawei P10,S mobilom som spokojný maximálne, rovnako aj s výdržou batérie... Honor 10 sa mi páči a už pred kúpou p10 som uvažoval nad Honor 9... Má význam meniť za Honor 10? :)
17 dní
Windows Chrome
telefon ako taky ma zaujal, mam vyhrady voci znacke, ale to je uz problem v mojej hlave.
--
¯\_(ツ)_/¯
17 dní
Windows Chrome
kde ste fotili "tradicnu dedinu", prosim? Vidim tam basen po ukrajinsky / rusinsky...
16 dní
Windows Chrome
Prečo Wayne?
Aj ja som ich kedysi mal a aj tak som skúsil Honor 8 a už ho mám rok a pol a nemôžem jediné slovo na neho povedať.
Teraz sa trápim s tým, či práve tento Honor 10 alebo Oneplus 6
--
Honor 8
16 dní
Android Android
Honor telefony su naozaj super v pomere cena/vykon. Mal som Honor 6 s ktorym som bol velmi spokojny, ma ho stale brat, asi 4. rok a telefon stale slape bez problemu, dalej som mal Honor 8, ktory bol tak isto vynikajuci...super fotak, vydrz, dizajn...vymenil som za galaxy s7 len kvoli vodeodolnosti a o nieco kompaktnejsim rozmerom...naozaj si myslim ze nejake predsudky su zbytocne, ale viem ze to tak funguje...ja by som nikdy nekupil doogee napr...aj ked porovnavat tieto 2 znacky je zase uplne mimo...
--
Samsung Galaxy S7,Honor 8,Samsung Galaxy Note 3 a HTC One M7,Honor 6, Nexus 4, Samsung Galaxy SIII, SII, Huawei Honor, HTC Wildfire S, HTC Wildfire
16 dní
Android Android
MeGusta, obe volby su spicka. Aj super vyber. Za rozumny peniaz spickova kvalita. Ja tozmyslam nad OnePlus 6 nad bielou. Mal som kedysi S4 mini, uz nikdy viac Samsung ani Asus.
16 dní
Windows Chrome
Me_Gusta su take leskle a prilis farebne, u mna by boli stale zapatlane, matna cierna je stale moja prva volba, je to cisto osobna preferencia. tiez maju "iba" LCD displej, po 3 rokoch na amoledoch, no... radsej pekny fullhd amoled ako priemerny QHD IPS (alebo akykolvek IPS). tebe to vobec vadit ale nemusi, ani stovkam dalsich, ak si spokojny s honorom, 10 je lacnejsi ako Oneplus 6, kludne si ho kup. Na ten leskly oneplus by som pocital + 10-15 eur ich nacvakavaci kryt, bez toho je to na nervy.
--
¯\_(ツ)_/¯
15 dní
Android Android
co by ste brali lg g6 vs honor 10 vs moto g6 plus ?
15 dní
Android Opera
domino11 moto nie,lg g6 mám a nemenil by som za honor 10, chybala by mi vodeodolnost,vojensky standard 810G,sirokouhly fotak,opticka stabilizacia, jedine za mna ma honor10 odost lepsiu prednu kameru
--
LG G6
14 dní
Windows Chrome
honor 10 sa prednou kamerou ani zdaleka nechytá na asus zenfone 5, a taktiež na zadnú, len je to menší rozdiel
--
Apple iPhone X 256GB, Apple iPad 128GB, Samsung Galaxy S8 64GB
14 dní
Linux Chrome
Domino asi Honor 10
--
♦ LG V30 ♦ HTC One M9 ♦
9 dní
Windows Chrome
čo sa týka fotoaparátu tak mi poradte Honor 10 alebo P10 ?
7 dní 7 hod
Android Android
Zdravím chcem sa spýtať. Mám honor 10 a pri prichádzajúcich notifikaciach mi stale zobrazuje obsah skrytý. Vsade to mám povolené. Mam zabezpecenie vzorom ak to vypnem upozornenia zobrazuje. Avšak chcem aj mať tabezpecenie aj viditelne upozornenia. Vďaka.
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2018 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188