Diskusia k článku
22.7.2018
29.7.2018
Windows Firefox
Dík.
5.9.2018
Android Android
https://www.svetandroida.cz/huawei-honor-podvadi-benchmark-testy/
--
Keď niekto zomrie,je to na dlho... OnePlus 5.
5.9.2018
Windows Chrome
kto by cakal nieco ine....
najlepsie je to vysvetlenie :) a toto su ti najlepsi cinania, co robia potom ti menej lepsi?
--
lnk.sk/mM05
5.9.2018
Windows Firefox
ty kokos, to nie su drobne rozdiely..
--
ERICSSON T28
5.9.2018
Android Android
To je ten ich Turbo GPU update :D
--
6T
5.9.2018
Windows Chrome
tak v prvom rade dufam ze to nikoho neprekvapuje :D
ale inak Hujaveju ide karta, podvadzanie v benchmarkoch, odosielanie dat na cinske servery, stopka odomykaniu bootloadera (a tusim aktualizacia ktora brickla upravene zariadenia), stale celkom nechapem ako mozu mat taku vysoku predajnost :)

inak toto je zaujimave : "Jakmile telefon detekuje, že se spouští nějaký benchmark, zruší doslova čipsetu zábrany a nechá jej běžet na plný výkon a následně vůbec neřeší zvýšenou spotřebu nebo zahřívání"
Mat nejaky vybehovy hujavej par mesiacov pred koncom zaruky, pre tu srandu by som ho pripojil na nabijacku a spustil nejaky 24h loop benchmark, ze co sa stane :)
--
no more HTC 10 - bulgarian RMA service killed him :( Xiaomi Mi A1
5.9.2018
Android Android
Predaje maju vysoke, lebo 90% ludi toto vobec nezaujima. Musite si uvedomit, ze ludia co navstevuju taketo fora sa nedaju oznacit za "bezneho" spotrebitela. 90% ludi v mojom okoli takyto web nikdy nenavstivi, nevedia ze existuju nejake verzie Androidu, nevedia, ze existuje nejaky Android Pie, fotky posielaju stale cez BT aj jed maju wifi direct a ine rychlejsie moznosti, fotia na vysku, nevedia o svojom telefone nic, nevedia aky je rozdiel medzi LCD a oled displejom atd atd. Proste maju mobil a o 2 roky budu mat iny, taky, aky im poradi operator a budu verit, ze je uzasny, lebo to im chlapik na predajni povedal. Ti ludia ani nevedia, co to tie benchmarky su. Takze tak.
A uz som si fakt myslel, ze benchmarky v dnesnej dobe fakt nikoho nezaujimaju... ale asi ano.
--
6T
5.9.2018
Android Android
Nejde vobec o to ci ludi zaujimaju alebo nie nejake benchmarky. Ide o princip ktori ludia ako si ty nikdy nepochopia. A mozes si z tohto komentu zobrat co chces a reagovat ako chces....
--
Keď niekto zomrie,je to na dlho... OnePlus 5.
5.9.2018
Android Android
Neviem, co si myslel tym "ludia ako si ty" ale asi si nepochopil co som napisal. Len som reagoval na Maxima a jeho zmienku, ze nechape, ako mozu mat take vysoke predaje.
--
6T
9 dní
Android Chrome
Ktorý je lepší Honor 10 alebo Huawei P smart ?? Neviem sa rozhodnúť už dlho si ich porovnávam.
9 dní
Android Chrome
Rozhodne Honor 10. P smart je uz stary model, ktory bol uz nahradeny modelom P smart 2019 a aj ten je skor konkurent pre Honor 10 lite a nie Honor 10.
5 dní 1 hod
Android Chrome
Áno áno ja som sa tam pomylila. Myslela som Honor 10 Lite a ten Huawei. Pardon.
4 dni 21 hod
Android Chrome
To su identicke zariadenia takze je to skor o tom ktory design zadnej strany sa viac paci pripadne kde je lepsia cena
4 dni 20 hod
Android Chrome
Huawei P Smart 2019 a Honor 10 Lite je prakticky to iste (niekde som videl video ze Honor ma lepsie fotky z predneho fotaku)
--
♦ LG V30 ♦ Sharp Aquos S2 ♦
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188