Diskusia k článku
12.4.2015
Windows Chrome
radsi ho moc neprivolavej. JOhny zblaznil ses samsung? jedine motorola nexus 6. ja si objednam xiaomi mi3 z tech stranek xiaomiforsale, budu chrochtat blahem, prece jen na mem iphonu nefunguje homebutton a baterka je roztekla jak hermelin, ale jabko-decka mi za 3OOe. budou libat obe ruce. podle manualu z netu musim rozdelat asi 50 sroubku, abych se dostal k tomu tlacitku, tohle je off jak blazen, tak se mejte chlapci, jdu farat.
--
Samsung s8
12.4.2015
Android Android
Ja som cely cas tu. Len akosi teraz moc pijem... A beztak,nema to zmysel riesit:D
12.4.2015
Windows Chrome
mit sony mobil doma, tak sem alkoholicka.
--
Samsung s8
14.4.2015
Linux Chrome
No Miso, neda mi nereagovat. Iphony maju funkcionalitu ktore ti ziadny iny telefon neponukne: a to podpora low latency audio. Co uzmoznuje do telefonu nainstalovat simulacie gitarovych aparatov, zvukove banky pre MIDI klavesy atd.spolu s audiobus a garagebandom popripae s inymi DAW mas male vreckove nahravadlo s kvalitou simulacie daleko prevysujuce efekty do 200eur. To ti ziadny iny vyrobca zatial neda. PS Telefon mam android, ale mam aj ipod a aj ipad tak si myslim ze to mozem objektivne porovnat. Keby som osobne chcel tych 700+ eur dat za telefon vyberem hrackarsky IP.
20.5.2015
Android Android
Ja mam momentálne Samsung Galaxy S4. Som spokojný.Vadí mi však plast. Keď budem v budúcnosti kupovať smartfón tak jedine z poctivych materiálov hliník, alebo kov. Zrejme asi si kúpim HTC one nejakú vlajkovú loď, alebo Sony xperia z4 ak vyjde. Iphone určite nie je to uzatvorený operačný systém a navyše predražený. Samozrejme, že je kvalitný čo sa týka spracovania materiálov. To by so Apple nasral na hlavu, kedy za takéto predával lacný plast! Ja mám jedno ponaučenie, že viac pri kúpe smartfónu budem pozerať, aj na použité materiály. Už žiaden plast! !!Mám ponaučenie.Vlajkové lode smartfónov za takéto peniaze ho majú mať. Viac nebudem platiť za lacný plast ,ktorý som kúpil za cenu poctivych materiálov.
31.8.2016
Android Android
Chalani mam taky problem. Na mojej m9 ked mi pri upozornenie v uzamknutom stave tak sa mi nerosvieti displej ale iba zvukove upozornenie. Neviem ci som to spravne vysvetlil ale bezne je to tak ze poviem priklad pride mi sprava telefon zazvoni a aj sa rozsvieti a ja to vidim uzamknutej obrazovke no tu sa mi displej nerozsvieti iba zazvoni. V nastaveniach som zatial nic nenasiel co by to mohlo byt
--
Samsung S7
6.12.2016
Windows Chrome
celkom fajne vyzera ten 7.0 Nougat na M9 :) akurat dnes som instaloval
--
♦ LG V30 ♦ HTC One M9 ♦
7.12.2016
Windows Chrome
som ani nevedel ze m9 dostane Nougat ....celkom milé prekvapenie pre mna škoda že ho mám v servise ...plánoval som ho predať ale toto ma možno presvedčí o opaku... ako je natom s rýchlosťou ? lebo pri M8 ked prišiel android 6.0 tak som mal pocit že 2gb ram už bolo málo a telefon už nebol taký svižný ako predtým aj ked to bol iba minimálny rozdiel .
--
Samsung S7
7.12.2016
Android Android
V HTC sa pochlapili. Dobra praca. Ako pise Scotty pre mna bol jeden z dovodov na predaj ze ten telefon po aktualizacii na Android 6.0. niekedy v januari uz jednoducho nestihal. Nebol taky svizny. Ta 2GB Ram bola uz malo. Tazko poevedat ako bude na tom M9 kedze tam je silnejsi procesor a vacsia Ram...
--
Keď niekto zomrie,je to na dlho... OnePlus 5.
7.12.2016
Windows Chrome
pochlapili ako pochlapili no...inde su daleko za ocakavaniami
--
♦ LG V30 ♦ HTC One M9 ♦
8.12.2016
Android Android
Nocna mora:kde inde? S HTC som si preskakal dobre aj zle. Viac bolo pozitivneho. Ale telefon by som od nich uz nekupil.
--
Keď niekto zomrie,je to na dlho... OnePlus 5.
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2018 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188