Diskusia k článku
20.2.2013
Windows Chrome
Mohli by ste mi poradiť ktorý sa oplatí kúpiť viac? či Prestigio 4500 T alebo Prestigio 5000 Duo? vďaka :)
20.2.2013
Apple Chrome
» charaso: mohli ste uz aj ukazat v galerii par fotiek ako to foti
21.2.2013
Windows Opera
Dodik - určite 4500/4500T lepší procák, ramka, displej..
22.2.2013
Windows Firefox
http://www.qcomp.sk/shopping/product_details.php?idp=mPAP4500DUOWHITE&zobrazid=1
23.2.2013
Windows Chrome
vsetky biele su T-ckove. ale kvoli repraku som si rozmyslel kupu. ma otrasny zvuk - velmi rezonuje. skoda inak velmi vydarena konfiguracia. inak na henry.sk to maju za velmi prijatelnu cenu.
23.2.2013
Windows Firefox
kapi_5800XM
mozes mi hodit do mailu link kde si nasiel to biele Prestigio? lebo ja nie :) dik pitri8@gmail.com
23.2.2013
Windows Firefox
myslim na tom henry.sk ;)
24.2.2013
Linux Opera
www.itsk.sk/prestigio-multiphone-4500duo-4-5-ips-displej-540x960-1-2-ghz-dual-core-8mp-android4-1-sdhc-wi-fi-bt-3g-dual-sim-biely_d198443.html

treba hľadať... ale majú tam chaos...
--
Lenovo Vibe P1 (Acer Liquid E700, Lenovo P780, P770, Samsung Galaxy SII, Nokia E51, N73, fake HTC Hero Dual SIM, Sitronics SDC-106, SE W810i, Nokia 3220, 6100, Siemens S35, Ericsson GH688, GA628)
27.2.2013
Windows Chrome
no jo nemaju to prehladne ale ceny maju vela krat zaujimave...
4.3.2013
Windows Firefox
ja som si kupil v qcomp.sk a som spokojny a amju tam aj dobre sluzby
13.4.2013
Windows Chrome
Môžete mi poradiť? Mám 4500T - už druhý, ale mám zopár problémov, s ktorými mi neporadil ani predajca:
1. stane sa mi, že mi odpojí obe SIMky, niekedy aj 3x za deň, čiže nie som na príjme. Prídem na to len tak, že zapnem displej a musím zadať PIN kódy a už mi pípne SMS o zmeškaných hovoroch.
2. zapnem displej, vytočím číslo a nič. Musím vypnúť mobil a znova ho zapnúť.Potom môžem telefonovať.
14.4.2013
Windows Chrome
Caute, tiež som sa nedavno rozhodol pre PRESTIGIO
MultiPhone 4500 Duo, rad by som k nemu napisal pár dotazov... celku fajn slusny fon za slusne peniaze, co sa hardwaru tyka ok, prijal by som urcite silejsiu bateriu, pri pouzivani ze sa ho ani nedotknem vydrzi zhruba 48 hodin... Trosku nekvalitny slaby zadny repro by som vytkol, v prípade ze je v puzdre alebo polozeny na sedacke, zvonenie nieje do vedlajsej miestnosti skoro vobec pocut, taktiez puzdro ktore dodavaju by som silno okritizoval, sice fajn ze davaju k nemu aj puzdro ale ake, je strasne tuhe, telefon sa tazko vytahuje aj po cca mesiaci puzdro nepovolilo a dalsia vec ten vyrez na fotoaparat to je co za vtip ?? dalsiu vec co by som vytkol je trosku nedotiahnute menu a software ako taky, nieco v slovencine nieco v anglictine... chyba mi umiestnovanie a triedenie ikon v menu, kiezby sa dalo aspon upravit ikony podla seba do poradia, lenze ani to... zopar pre mna ubytocnyhc aplikacii, ktore zial nejdu ani vypnut a ani odinst. ale najvacsi PROBLEM pre mna je odosielanie SMS/MMS... telefon umoznuje odoslat SMS do max 480 znakov, potom ju automaticky pretransformuje na MMS... co to je v inych znackach sa aspon opyta ci to chcem poslat ako SMS alebo MMS, popripade je to zvlast a bez obmedzenia, v prípade ze zablokujem odosielanie a prijmanie MMS, telefon mi vacisu SMS neodosle... ano to by az taky problem nebol, v dnesnej dobe kedy operatori ponukaju neobmedzene sms a mms uz automaticky k pausalom, no nie kazdy na slovensku v dnewsnej dobe napriek tomu tie MMS ma aktivovane, bol som sa na to pytat v predajni, u operatotrov no ziadny z nich mi nevedel poradit s tymto... ako zabranit tomu aby aj dlhsiu spravu napr 1000 znakov odoslalo ako SMS a nie MMS... takze to su zatial take najvacsi chyby co mne osobne prekazaju, ale inak velmi fajn mobil, signal silny, nevypadava, taktiez aj GPS fajn, bez problemov najde hocikde, aj v dome, hale... pricom u inych znaciek s tym bol dost problem, display tiez pekny, fotky su celkom dobre aj na pc, cital som par nadsencov co kritizovali fotoaparat no ked si to porovnam s tym ze ostatny vyrobcovia aj v dnesnej dobe montuju do MT fotaky 0.3, 1.3, 2 Mpx, pricom v klude by sa do nich hodil aj min 5 Mpx, tak tato osmicka je fajn a este malicka poznamocka dobre by padol na uzitok zadny hlinikovy kryt, ci sa uz dotyku tyka alebo chladenia, pri aktivnejsom pouzivani je mt zo zadu celku teply a a nieje to az take príjemne na dotyk, teda aspon pre mna... takze asi tak na par chybiciek fajny telefon.. Keby nahodou vedel niekto par rad s tymi SMS/MMS a ako by sa to dalo upravit aby aj velku SMS 1000 zankov vedel poslat ako SMS a nie automaticky MMS bol by som vdacny za radu... pekny den, Dakujem
6.6.2013
Windows Firefox
Update na 4,1.1 už dostupný aj pre staršie verzie ;)
--
*IPHONE 6S 64GB (+HUAWEI P8 lite +Lenovo P70t +HTC DESIRE 500, +Prestigio 4500 DUO, +HTC One V, +Samsung S5360, +Nokia C6-00,+Nokia C5-00, +Nokia E51, +Nokia N73, +Nokia 6120C, +Nokia 6303, +Nokia 630
6.7.2013
Nokia Nokia S60 OSS Browser
Dobry den,
Mam na vas otazku chcem si kupit tento fon no este rozmislam aj nad lg optimus l9 su skoro za tu istu cenu ..
Chcel by som aby ste mi doporucily jeden s tychto alebo popr. Nejaky iny telefon do 250eur a s nejakym tym vecsim displejom .. Ide mi teda hlavne o velky displej a aby mal dostatocne dobry softwer .. Mobil chcem pouzivat hlavne na prehliadanie internetu , obcadne hranie hier a bezne pouZivanie .. Dakujem vopred za odpovede :)
8.9.2013
Windows Firefox
čaute. Kúpil som si tento telefón a všetko je na ňom perfektné, vyhovuje mi, ale mám jeden problém: ak nabijem batériu doplna na 100 percent a odpojím nabíjačku, v priebehu minúty klesne na 99 percent a v priebehu polhodiny na nejakych 94 percent a to mam vsetko vypnute, zapnuta je len jedna sim s plnym signalom a data aj wifi aj gps je off. Takze nechapem kam hned mizne tych prvych 6 percent baterky. Rád by som sa vás čo ste recenzovali tento telefón alebo ho máte spýtal, či to je takto aj u vás a je to normálne, alebo mám batériu reklamovať... Predtým som mal HTC One V, to bol síce celé zle telefón, ale po nabití na 100 percent vydržal chvílu na tej stovke. Ďakujem za odpovede
8.9.2013
Apple Chrome
U recenzovaneho telefonu sme si nevsimli rapidny ubytok kapacity baterie, ale nie je to, myslim, nic extra nezvycajne. Skor by som sa zamerala na celkovu vydrz, ci tak klesa cely den alebo len po odpojeni nabijacky.
9.9.2013
Windows Firefox
dalej uz klesa pomalsie... teraz mam po 17 hodinach prevadzky (zapnutá sieť,cca 2 hovory po 4 minuty, hodina na internete)57 percent. tak to myslím nie je také strašné...
9.9.2013
Windows Firefox
poradte mi prosim vas, nedokazem ho sparovat s auto, bluethooth sa nechce spojit s autom....pomoooc
9.9.2013
Apple Chrome
» ta ne?: dalej uz klesa pomalsie... teraz mam po 17 hodinach prevadzky (zapnutá sieť,cca 2 hovory po 4 minuty, hodina na internete)57 percent. tak to myslím nie je také strašné...
Myslim, ze je to ok. :-) nemusis sa znepokojovat.
9.9.2013
Apple Chrome
» Robby: poradte mi prosim vas, nedokazem ho sparovat s auto, bluethooth sa nechce spojit s autom....pomoooc
Ci nahodou tvoje auto BT nepodporuje iba vyssiu verziu BT 4.0. Prestigio ma 3.0
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2018 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188