reklama
Diskusia k článku
...
2/11/2012
Windows Firefox
Btw, Netusite co je zac ten telefon Orange Memphis? Ze ci je ot nejake ZTEcko, alebo to je nieco uplne ine?
Sam som velmi zvedavy na tieto dva kusky (nakolko som bol spokojny pouzivatel Orange San Francisco - ten som si este objednaval dokonca z UK, a teraz mam Orange Monte Carlo...)
Dufam ze test tohto intelaka bude, i ked spatne by som asi radsej videl v predaji tu tegra 2 verziu, snad na tom pojde vacsina apiek
3/11/2012
Windows Chrome
janesbond1: no je to otazne ,ale nemaju to oficialne nikde ani na stranke http://www.corninggorillaglass.com kde su zoznamy produktov ,ktore maju gorilu,ale co je fakt tak po 2 rokoch displej bez jedineho skrabanca a nikdy nemal obal a nie je s nim zachadzane v rukavickach :)
4/11/2012
Windows Internet Explorer
Už má někdo tenhle stroj doma? :) Zajímalo by mě, jak je to s kompatibilitou u aplikací a her. První telefon s Intelem (tusim ze San Diego) měl prý problémy s poměrně velkou částí her a určitou částí aplikací. Hledal jsem na netu nějaké recenze, který by se tomuhle věnovaly u Grand X In, ale nic jsem nenašel.
Tak kdyby tu byl někdo, kdo to už má možnost tak by mě zajímalo jak to šlape :)
11/11/2012
Windows Firefox
Tak lidičky mobil mám doma od piatku, ale samého začiatku len problemy... Vôbec nejde appka Facebooku, ktorá funguje vždy len raz pri prvotnej inštalácii, potom sa viac nerozbehne a hned nasleduje "pád". Vôbec nie je v mobile GTALK, ked jej chcem napisať z mobilu ja (mam SGS II) tak mi ukazuje že je offline hoci ma mobil zapnutý a aj gmail... A počas noci ak sa dá letový režim, tam zmiznu z obrazovky ikony kontaktov ... Zatiaľ som toho ešte moc neskúšal, napr. Angry birds ide bez problemov. No neviem, idem zajtra volať na servisné stredisko Inoteska, ale sam neverím že mi pomožu, kedže je to uplna novinka a si to nemaju bohvieako zmáknuté...
Som veľmi sklamaný...
Má ho tu z vás ešte niekto? Ako ste na tom vy...???
11/11/2012
Windows Opera
xmilko : ja si myslím ,že ho ale má... mal som ten mobilík pár mesiacov, a kebyže má v seba android a displej aspoň 4" , tak je to dokonalý mobil a nevymenil by som ho za SGS :-) Môj mal nejaký škrabanček ale to mi spadol na beton :-/
--
Správny fón+správny software = dokonalý fón...
11/11/2012
Windows Chrome
Pepo, neviem ale napr u brandovaneho LG GT540 a mam pocit ze ani u Wildfire S Gtalk nie je. Asi ho pomarancovnici rusia. A co ma najvac hneva tak vraveli ze brand nie je a samozrejme ze bol...
12/11/2012
Windows Firefox
Takže ľudia chcem Vás vyslovene varovať pred daným telefonom!
Ako tu ž bolo vyššie spomenuté tento telefon má problémy s kompatibilitou s množstvom aplikácií na Google play, napr. ako som už spomenul FB nejde vobec spustiť...
Ďalší problém je s ikonami "kontaktov" ktoré si dám na plochu (pre rýchly prístupk k tým najpoužívanejším) a dám na noc letový režim. Rano po zapnutí telefonu tieto kontakty zmiznu...
Súšal som samozrejme reset mobilu a obnovenie do pôvodných nastavení dokonca 2x, ale nepomohlo.
Celkovo je ten firmware nevyladený, a narýchlo zbuchaný. Volal som aj do spol. Inoteska, ktorá robí servis pre tieto mobily a tam mi uviedli, že ten mobil ešte ani nemaju v databáze a nevedia mi poradiť. Dali mi k telefonu aj samotného technika, ktorý sa vyjdaril a teraz citujem: "Posraní Orindžáci zase narýchlo vypustili mobil, ktorý nemá riadne otestovaný firmware".
Uviedol, že ani on sám ešte nevie čo s tým urobí, ale že skúsi prepáliť softver... čo mi príde ako riešenie masť na zlomenu nohu...
Som totálne znechutený, ked na ten mobil som čakal dva týždne a hned po troch dnoch užívania už ide na reklamáciu s neistým výsledkom...!
12/11/2012
Android Android
Treba rychlo vratit a kúpiť iný. A hlavne nie zte alebo huaueeej
13/11/2012
Windows Firefox
Tak je pravda že v tom ZTE som sa sklamal ale s Huawei ja osobne nemam zle skusenosti.
Každopádne sme ho dali na reklamačku a dohodli sa predavačkou na predajnom mieste, že aj ked by ho vratili akože opravený tak slubila, že ho vymení za iný, tak uvidíme...
13/11/2012
Windows Firefox
pocuj , nenechaj sa odrbat - co ti povedal predavacka, na to si nikto nespomene ked sa to vrati. Zo zakona mozes tovar objednany cez net vratit bez udania dovodu do niekolko dni (neviem presne). Podobne to plati ked zakupeny tovar je poskodeny. Vrat ho, a vypytaj si prachy spat. budu ta krutit a skusat ale musia ti ich dat ak sa nenechas ukecat.
14/11/2012
Windows Firefox
MJ: Problem, je že nebol objednaný cez net ... Týmm pádom vvšetko to čo tvrdíš pada...
Inak pri zásielkovom predaji je 7 dí a to aj bez udania dôvodu.
15/11/2012
Windows Firefox
Nikto iny este nemal v ruke ten mobil??? Ake mate skusenosti, hlavne s tymi aplikaciami...
15/11/2012
Windows Firefox
@pepo30 - To je jedno s kade , chod to vratit kym este mozes. a nenechaj sa sukecat
16/11/2012
19/11/2012
Windows Opera
Ja mam tento fon uz tyzden a zatial maximalna spokojnost. Nenasiel som zatial ani jednu aplikaciu/hru, ktora by nesla, aj ked pravda, ze som toho skusal pomenej. Ide mi iGo navigacia s mapami, benchmarky Quadrant (skore 3000) a Antutu (skore vyse 6600), hry Temple run, Samurai 2:Vengeance, Asphalt 7, Dead trigger ... Jediny problem som mal s google play, neslo mi nainstalovat Dead trigger - pisalo chybu. Tak som to musel nainstalovat tak, ze som si stiahol apk z netu a potom to islo. Ale ostatne appky z google play stiahlo ... Ohladom tej kompatibility som sa bal, ale zatial nelutujem vyber tohto telefonu. Co som pozeral, tak vela vyvojarov doladuje svoje aplikacie na intel atom X86 procaky ... je to vidiet v changelogoch roznych aplikacii (napr MX player, Antutu benchmark ...) Cize kompatibilita sa bude len zlepsovat. Inak porovnaval som ho s Orange Memphis, co ma kamaratka a dizajnovo sa mi viac paci tento Santa Barbara, ma oblejsie tvary, vacsi display s vacsim rozlisenim, raz tolko ram, vacsi vykon a soft nie je tolko Orangoidny (memphis ma niektore icony oranzovske, orange gesta atd. a ma aj na zadom kryte orange napis, zatial co santa barbara tam ma len intel a ZTE napis a soft nema tolko upraveny na orange obraz ...). Inak jedna vec je chyba v popise tejto Santa Barbary na orange stranke - pisu, ze ma radio, aj na inych strankach to pisu ale realne ho nema. Hladam som vsade a pisal som do Orangeu a oni mi zavolali, ze sa ospravedlnuju, ze to radio to naozaj nema, ze tie popisy upravia. Ale radio som nevidel ani ked som sa hral s tym orange memphis, takze ten ho asi tiez nema ...
16/11/2012
Windows Firefox
Diky za odpoved, dufam ze aj ostatny napisu nieco podobne
16/11/2012
Windows Opera
Mohli by urobit nejake testy medzi Atom a ARM processormi!!!!
Ktory ma vyssi vykon?
17/11/2012
Windows Opera
To zavisi od toho aky ARM procesor myslis. Ale podla testou je ten Intel procak velmi dobry, je cca na urovni tych lepsi ARM procakov, ktore su v mobiloch o triedu drahsich ... staci googlit Atom Z2460. Ale obycajne ARM procaky, ktore su v smartphonoch v tychto cenach strci do vacku ... staci porovnat napr v orange memphis, ten ma vysledky v benchmarkoch Quadrant a Antutu polovicne ...
18/11/2012
Windows Chrome
tak hlavne zatial vsetko je viacej upravovane na ARM technologiu, mysslim ze z intelu sa toho da este vytrieskat viacej, ked sa spravne vsetko vyladi
18/11/2012
Windows Firefox
j.m - tak potom nechapem ako je to možne že mne to blblo s viacerymi appkami... A ešte po tom čo mi povedal ten technik tak tomu už vobec nerozumiem... Ale hnedako sa mobil vráti z opravy tak to otestujem a dam vedieť!
19/11/2012
Windows Opera
neviem preco ti to blblo... ale ja som zatial skusal len tie aplikacie a hry spomenute vyssie a s tymi nebol problem. Vcera som este skusal aj GTA3 a tiez v pohode frci (aj ked Google play vyhlasuje, ze hra nie je kompatibilna). Jedina hra ktora mi nejde je Real Racing 2, pise chybu, ale podla diskusie na google play a mnozstva negativnych reakcii to nejde vela ludom, tak neviem ci je na vine intel procak alebo naprt odladena hra. Inak objavil som jednu vec, ktora pomoze majitelom tejto Orange Santa Barbary ked budu hrat Asphalt 7 (a mozno aj ine hry). Asphalt 7 isiel sem tam trhane, ale tento problem riesi nasledovne nastavenie: Treba sa dostat v menu telefonu na nastavenia, potom nastavenia baterky a tu treba s lavym tlacidkom vyvolat moznost Battery Tweak, kde sa da nastavit frekvencia procesoru. Je tam nastavene 600mhz, ale ked to zmenite na 1600mhz (co je zakladna frekvencia tohto procaku), tak Ashalt 7 ide nadherne. Ono je problem, ze tu frekvenciu to ma menit automaticky podla zataze (cize 600mhz ma byt ked je bez zataze - aby sa setrila baterka a 1600mhz ma byt ked sa hraju hry) ale pri tomto Asphalt 7 to proste treba zmenit manualne. U ostatnych hier to funguje automaticky, cize to netreba riesit.
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
...
reklama
Najnovšie príspevky
BenQ F5: Nightmare "Siemens :/" (dnes 00:03)
Copyright ©2014 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - ISSN 1336-7188