Diskusia k článku
24.4.
Windows Chrome
"Vykrojeny displej by sa mal dat eliminovat inverznymi farbami" znamena co konkretne? Akoze ak budem mat zelenu tapetu, tak tie rohy potom budu ruzove (inverzna farba k zelenej)? Mne sa zda, že len tam amoled displej vypne pixle okrem tych, ktore zobrazuju notifikacie, percenta baterie a podobne, nie?
24.4.
Windows Chrome
Čierne pozadie, biele ikony. Ako zvyčajne. Je to napísané obrazne, nabudúce budeme presnejší. ;)
24.4.
Windows Chrome
negatívum: 3000 mAh batéria je dosť málo, na obrázku vyzerá dosť veľký rámček pod displejom a hore ten výrez doplnený taktiež hrubším rámčekom je tiež iba akýsi žart nie? Nový zenfon 5 zpredu vyzerá skoro tak isto, ale ma užšie rámčeky po celom obvode a pre mna je krajší.
prečo to LG stále tak pokašle, keby dali väčšiu batériu a trošku menšie rámčeky, tak po výraznom poklese uvádzacej ceny ako to u LG býva po krátkom čase, by to bol bestseller.

Inak otázka na redakciu: Kedy budete testovať a recenzovať niektorý z modelov Zenfon 5 (2018)?
--
Apple iPhone X 256GB, Apple iPad 128GB, Samsung Galaxy S8 64GB
24.4.
Apple Mozilla
oskar, zatial nie su k dispozicii na test. ked bude moznost, radi ich otestujeme. :)
24.4.
Windows Chrome
oukej, teším sa :)
Rád by som ten telefón skúsil, ved 390€ je uplna pecka za takýto telefón, neviete kedy sa bude predávať aj na SR/CZ/PL? Nikde sa to neviem dočítať, no niektoré cz stránky ho už mali na recenziu.
--
24.4.
Apple Mozilla
zatial nemame informacie o dostupnosti.
24.4.
Android Opera
390 € ? Zabudni že bude toľko stáť... To si kde videl
--
Oneplus 3 Soft Gold
24.4.
Android Android
» dzulio: 390 € ? Zabudni že bude toľko stáť... To si kde videl
Tu cenu zrejme myslel na ten Asus Zenfone 5. Mimo misu: ty osobne planujes kupu OnePlus6??
--
Keď niekto zomrie,je to na dlho... OnePlus 5.
24.4.
Windows Chrome
Asus zenfone 5, verzia Snapdragon 636, 4/64GB
--
24.4.
Windows Chrome
Knox, ak bude z prednej strany 1+6 vyzerať tak ako som videl dnes, že by mal, tak to bude pre mňa najkrajšie vyzerajúci android (z prednej strany) na trhu. Respektíve aj zo zadu :)
A keď sa bude dať zohnať 256GB za 550€, tak predam iphone X a samsung s8 a kúpim 1+6 :D
(nevieš aké ceny sa pošuškávajú?)
--
24.4.
Windows Chrome
inač otázka, teraz som pozeral SAR hodnoty top modelov rôznych značiek.... to si ako robí napr. 1+5T alebo všetky iphony srandu?
Napríklad samsung s8 má na hlavu o 3x (cca 0,35) menšiu a na telo 2x (cca 0,7)) menšiu hodnotu ako iphone 7, iphone 8, iphone X. (Huawei P-modely posledných rokov to isté)
1+5T má 5x väčšiu hodnotu na hlavu ako S8 a cca 2,5x na telo... rly? :O Viem, že norma EU je 2,0w/kg, no čím nižšia hodnota tým lepšie. Týmito hodnotami som sa nejako nezaoberal, ale teraz ma to nejako zarazilo, nabudúce to zohľadním pri nákupe nového zariadenia.
--
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2018 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188