Diskusia k článku
30 dní
Windows Chrome
"Vykrojeny displej by sa mal dat eliminovat inverznymi farbami" znamena co konkretne? Akoze ak budem mat zelenu tapetu, tak tie rohy potom budu ruzove (inverzna farba k zelenej)? Mne sa zda, že len tam amoled displej vypne pixle okrem tych, ktore zobrazuju notifikacie, percenta baterie a podobne, nie?
30 dní
Windows Chrome
Čierne pozadie, biele ikony. Ako zvyčajne. Je to napísané obrazne, nabudúce budeme presnejší. ;)
30 dní
Windows Chrome
negatívum: 3000 mAh batéria je dosť málo, na obrázku vyzerá dosť veľký rámček pod displejom a hore ten výrez doplnený taktiež hrubším rámčekom je tiež iba akýsi žart nie? Nový zenfon 5 zpredu vyzerá skoro tak isto, ale ma užšie rámčeky po celom obvode a pre mna je krajší.
prečo to LG stále tak pokašle, keby dali väčšiu batériu a trošku menšie rámčeky, tak po výraznom poklese uvádzacej ceny ako to u LG býva po krátkom čase, by to bol bestseller.

Inak otázka na redakciu: Kedy budete testovať a recenzovať niektorý z modelov Zenfon 5 (2018)?
--
Na predaj: Apple iPhone X 256GB, bez poškodenia a škrabanca, stále nosený v hrubom puzdre a s odolným sklom!
30 dní
Apple Mozilla
oskar, zatial nie su k dispozicii na test. ked bude moznost, radi ich otestujeme. :)
30 dní
Windows Chrome
oukej, teším sa :)
Rád by som ten telefón skúsil, ved 390€ je uplna pecka za takýto telefón, neviete kedy sa bude predávať aj na SR/CZ/PL? Nikde sa to neviem dočítať, no niektoré cz stránky ho už mali na recenziu.
--
Na predaj: Apple iPhone X 256GB, bez poškodenia a škrabanca, stále nosený v hrubom puzdre a s odolným sklom!
30 dní
Apple Mozilla
zatial nemame informacie o dostupnosti.
29 dní
Android Opera
390 € ? Zabudni že bude toľko stáť... To si kde videl
--
Oneplus 3 Soft Gold
29 dní
Android Android
» dzulio: 390 € ? Zabudni že bude toľko stáť... To si kde videl
Tu cenu zrejme myslel na ten Asus Zenfone 5. Mimo misu: ty osobne planujes kupu OnePlus6??
--
Keď niekto zomrie,je to na dlho... OnePlus 5.
29 dní
Windows Chrome
Asus zenfone 5, verzia Snapdragon 636, 4/64GB
--
29 dní
Windows Chrome
Knox, ak bude z prednej strany 1+6 vyzerať tak ako som videl dnes, že by mal, tak to bude pre mňa najkrajšie vyzerajúci android (z prednej strany) na trhu. Respektíve aj zo zadu :)
A keď sa bude dať zohnať 256GB za 550€, tak predam iphone X a samsung s8 a kúpim 1+6 :D
(nevieš aké ceny sa pošuškávajú?)
--
29 dní
Windows Chrome
inač otázka, teraz som pozeral SAR hodnoty top modelov rôznych značiek.... to si ako robí napr. 1+5T alebo všetky iphony srandu?
Napríklad samsung s8 má na hlavu o 3x (cca 0,35) menšiu a na telo 2x (cca 0,7)) menšiu hodnotu ako iphone 7, iphone 8, iphone X. (Huawei P-modely posledných rokov to isté)
1+5T má 5x väčšiu hodnotu na hlavu ako S8 a cca 2,5x na telo... rly? :O Viem, že norma EU je 2,0w/kg, no čím nižšia hodnota tým lepšie. Týmito hodnotami som sa nejako nezaoberal, ale teraz ma to nejako zarazilo, nabudúce to zohľadním pri nákupe nového zariadenia.
--
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2018 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188