Diskusia k článku
19.4.
Windows Firefox
Uz je toho ohladom mobilov vsade plna rit a vsetko je to na jedno kopyto. Za tie peniaze je to non sens a je uplne jedno o aku znacku sa jedna. Dat za mobil v dnesnej dobe viac ako 350 eur je sialenstvo.
19.4.
Linux Chrome
Chvalim dizajn!
--
♦ LG V30 ♦ HTC One M9 ♦
19.4.
Windows Chrome
Je to cinska cena. Minimalne +100 eur hore v EU. Nejake info o RAM a ulozisku? Co su konkretne zac?
20.4.
Windows Chrome
Postreh: Honor 10 má na fotkách audio jack. Huaweiu P20 chýba.
20.4.
Apple Mozilla
Za to palec hore.
Ale obom chýba podpora pamäťových kariet, infraport.
Takže víťaz je Honor View 10 s nenakusnutým displejom a väčšou batériou.

*edit: ešte k tým cenám
View 10 2999 CNY > 499€
Takže H10 2599 CNY > 449€
Možno 429€, ale V10 sa dá už aj za 460..
--
LG H818P _ _ _ in reserve LG V20
7.5.
Windows Chrome
Honor 10 má infraport.
--
LG V30,HTC U11+,HTC U12+,LG G6
18.5.
Android Android
Dneska som si ho bol pozrieť v Argose. Chvíľu som sa s ním hral a bol som z neho milo prekvapený. Dizajn naozaj nádhera,reakcie rýchle, akurát by ma zaujímalo ešte ako fotí. Cena v argose £399.
18.5.
Android Android
» Kajoblesk: Dneska som si ho bol pozrieť v Argose. Chvíľu som sa s ním hral a bol som z neho milo prekvapený. Dizajn naozaj nádhera,reakcie rýchle, akurát by ma zaujímalo ešte ako fotí. Cena v argose £399.
Ked v tom fone nic nie je,jasne ze bude rychly. Mal si skusit par skusobnych fotiek.
--
Keď niekto zomrie,je to na dlho... OnePlus 5.
18.5.
iPhone iPhone
Skúsil som iba prednú kameru. So zadným som nevedel odfotiť,lebo telefón bol prichytený v takom kovovom stojane a mieril do zeme a nedal sa vybrať z toho stojanu. Škoda! Skúsim ísť zajtra do Vodafonu,či ho tam budú mať
18.5.
iPhone iPhone
Z kvality fotiek som bola prijemne prekvapena. Rezim AI je super. Vidno rozdiel. Aj nocne fotky prekvapili. Nie je to len moj nazor, ale aj kolegov z redakcii. :) ma medzery, ale za mna palec hore pre Honor 10.
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2018 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188