Diskusia k článku
18.4.
Windows Chrome
zle sa drzi v ruke? praveze tym ze je to zaoblene sa to super drzi v ruke, za tym ucelom to aj sony robili ja to berem ako vyhodu, dlho som pouzival xperiu neo ktora mala podobne zaoblenie tak som si na to hned zvykol, a 11mm hrubka je iba v strede, na konci ma ten telefon iba 6mm ale to nenapisete.
18.4.
Windows Chrome
no ja uz ked som videl na foto ten tvar tak som sa zhrozil ze sa to bude hrozne drzat :D
som zvedavy, musim ist ceknut niekde do alzy ci ho tam uz nemaju.
inak osobne mam HTC 10 a to ma tiez podobny "zuzujuci" sa tvar zadnej steny a za mna hrozne. v kombinacii s vysokou hmotnostou sa to drzi katastrofalne.
--
HTC 10 gunmetal gray; Xiaomi Mi A1 8.0.0
18.4.
Android Chrome
Ja som XZ2 Mal v ruke a musim povedat, ze mi perfektne sadla.Ergonomia je vynikajuca.Vacsia hmotnost vobec neprekaza.Fon ma velmi zaujal Zvazujem kupu ale pockat na XZ2 PREMIUM
26.4.
Windows Chrome
Telefon za 700+, bez optickej stabilizacie a foti ako 200 eurovy cinsky smejd. Ze sa toto nehanbia stale dookola recyklovat a predavat.
26.4.
Windows Firefox
*edit: vymazene (Lenka)

ZX2 fotí perfektne vidi to každy kto tie fotky zväčši 1:1. aj keď ich nezväčši, ak tvoje oko nema vadu typu že považuje Tibikeho žvasty za pravdu, musiš uznať že tam posun je. V skutočnosti netušiš čo v nutri telefoniku je, ale už prehlasuješ že iba recykluju :D Akože nič v zlom, chápem že si sem pod ruškom skrytej identity chodiš dvihať ego a vybijať frustraciu, robi to vačšina z nas. Ale rob to aspoň lepšie prosím.
--
Moja podstata vyplýva z mojho prirodzenia.
26.4.
Apple Mozilla
deathwalker, krot sa, prosim, vo svojich vyjadreniach smerom k druhym pouzivatelom. Je to zbytocne. Bud pouzivaj argumenty bez utokov, alebo nereaguj vobec. Da sa to. Dakujem.
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2018 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188