Diskusia k článku
18.4.
Windows Chrome
Akoto že vaše menu 'viac' vyzerá inak ako moje menu? Ja to mám všetko v jednom riadku, a nie maticu ako vy. Verziu androidu mám 8.1.0.
18.4.
Windows Chrome
kde si to kupil? :)
mame 8.1.0 a emui 8.1
18.4.
Windows Chrome
emui mám tiež 8.1. Kupoval som to z EU distribúcie, nie slovenskej.
18.4.
Android Android
» MiZ: emui mám tiež 8.1. Kupoval som to z EU distribúcie, nie slovenskej.
Tak to bude tou distribuciou. A tym padom mas problem...
--
Keď niekto zomrie,je to na dlho... OnePlus 5.
19.4.
Windows Firefox
Bolo by fajn keby ste v ramci testovania videa skuslili aj chodzu s telefonom, nech vieme ako funguje stabilizacia, pripadne zaostrovanie "za jazdy", rychlejsi horizontalny pohyb, atd. Statiske preostrovanie z dalekeho predmetu na lisajnik o celkovej kvalite videa vela nepovie.
22 dní
Windows Chrome
» jonjon: Bolo by fajn keby ste v ramci testovania videa skuslili aj chodzu s telefonom, nech vieme ako funguje stabilizacia, pripadne zaostrovanie "za jazdy", rychlejsi horizontalny pohyb, atd. Statiske preostrovanie z dalekeho predmetu na lisajnik o celkovej kvalite videa vela nepovie.
Suhlasim. Tiez by ma taketo vyskusanie pri kazdom telefone potesilo.
22 dní
Windows Chrome
» jonjon: Bolo by fajn keby ste v ramci testovania videa skuslili aj chodzu s telefonom, nech vieme ako funguje stabilizacia, pripadne zaostrovanie "za jazdy", rychlejsi horizontalny pohyb, atd. Statiske preostrovanie z dalekeho predmetu na lisajnik o celkovej kvalite videa vela nepovie.
ok, uz som nad tym aj sam premyslal :) vdaka za tip.
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2018 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188