Diskusia k článku
16.4.
Windows Firefox
v tej sony padli na hlavu - 5,8 dispel - 236 gramov? nespominam radsej hrubku a ramceky. oni zaspali pretvrdo. dodrbat tak dobry fon dokaze iba a len sony doondit. to je na oskara
--
Nokia 3310
16.4.
Windows Chrome
Tie rozmery a hmotnost. :D To su blazni v tom Sony.A ja placem ze mam "tazky" telefon.Pritom moj Oneplus 5 s obyc. silikonovym obalom vazi cca. 170 gramov.
--
Keď niekto zomrie,je to na dlho... OnePlus 5.
16.4.
Windows Firefox
inak na 5,8" je ta vaha a hrubka citelnejsia ako napr. na 6,2"

s8+ ma 173g, 8mm hrubka a 6,2" alebo xiaomi max 2 211g, 6,44" a 7,6mm hrubka

:D
--
Nokia 3310
16.4.
Android Chrome
Hrubka vaha ma netrapi.Aspon je citit v ruke a hardware je top.
16.4.
Android Android
Ta hmotnost je zart alebo preklep? Sony utoci na hranici 1/4 kila...
--
Water damaged S6 edge+, Moto G5
16.4.
Apple Mozilla
5,8" 16:9 158 x 80 x 11.9 mm, 236g, 3540 mAh

Mate 10
5,9" 16:9 150.5 x 77.8 x 8.2 mm, 186g, 4000 mAh
(+čítačka vpredu, 3.5mm Jack, infraport)

Sú to marťania. Cena bude vesmírna, foťák 2. liga.
Jediný fon čo sa im tento rok podaril je XA2
--
LG H818P _ _ _ in reserve LG V20
16.4.
Windows Chrome
mental.disease: Foťák by som ešte neodsudzoval. Predsa prvý krát predstavili duálnu kameru s veľmi vysokým ISO a nízkym clonovým číslom, tu by som už počkal na výsledky radšej. Vyzerá to nádejne :)
16.4.
Android Android
Sony uz nic nepomoze, uz to budu - sú telefony pre skalnych fanusikov. Druhe HTC...
Uz nejaky ten piatok som nevidel v ruke cloveka Sony telefon a kedysi ake to boli dobre telefony, skoda ich
--
Huawei P20 + Moto Z3 Play
17.4.
Windows Chrome
konecne paradny kus hardwaru ;)

mental: ten telefon ma 6,4mm az 11,9 mm: on je zaobleny, mam xz2-ku a sa to paradne drzi v ruke :) a ano XA2 je paradny telefon to mas pravdu v tom suhlasim... a ta bateria... ta xperia ten mate 10 vo vydrzi uplne v pohode porazi :) https://www.mobilmania.cz/clanky/tyden-mobilne-429-proc-sony-vydrzi-se-stejnou-baterii-dele-jak-vydela-nekdo-kdo-vas-jen-prozvoni/sc-3-a-1341531/default.aspx

me_guta: ja mam sony dlhe roky, a predtym ericsson, a mal som aj este sony samotne v tej ere.. a u nich ostavam lebo mi konkurencia viac neponuka :)
17.4.
Android Android
Viperman napisal: "ja mam sony dlhe roky, a predtym ericsson, a mal som aj este sony samotne v tej ere.. a u nich ostavam lebo mi konkurencia viac neponuka :)"
Myslis viac gramov? Tak potom ta chapem...
--
Keď niekto zomrie,je to na dlho... OnePlus 5.
17.4.
Android Chrome
Kamos ma roky sony,momentalne pouziva Z PREMIUM fotak robi neskutocne fotky,vykon suprovy, aktializacie kazdy druhy mesiac.Pri narocnom pouzivani mu vydrzi od rana do vecera
17.4.
Android Chrome
Ospravedlnujem sa za chybu Kamos Pouziva Z5 PREMIUM
17.4.
Android Chrome
Viperman a co Ti ponuka Sony co konkurencia nie??ba aj viac nieco (mozno okrem Compactu)
--
♦ LG V30 ♦ Sharp Aquos S2 ♦
17.4.
Windows Chrome
nightmare: to pochopí len ten, čo mobily sony používa a trochu sa vyzná. ;-)
--
xperia xz1 compact
2.6.
Windows Chrome
Len taká technická otázka. Má aspoň jeden z týchto objektív OIS alebo nie?
Nikde som o tom nenašiel zmienku.
Inak asi mobil len pre skalných fanúšikov.
Bohužial ani jeden tohtoročný model od Sony ma nezaujal.
2.6.
Apple Mozilla
nie, keby mal OIS, tak to je napisane v tabulke medzi specifikaciami. Sony pouziva vlastne riesenie: SteadyShot with Intelligent Active Mode (5-axis stabilization)
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2018 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188