Diskusia k článku
12.4.
Android Android
To je dobrý vtip nakoľko V30 Oreo pre Európu stále v nedohľadne. Asi sa presťahujem do Kórei ☺
12.4.
Android Android
Mizerna podpora. Vazne. Aj to vratane bezpec. zaplat. To fakt len ten Pixel alebo nieco z project One. Nokia sa troska snazi. Alebo "Startupy" ako Essential ale Oneplus. Spocitas to pomaly na prstoch jednej ruky. Je to smutne,ale je to tak. Bobuzial..
--
Keď niekto zomrie,je to na dlho... OnePlus 5.
13.4.
Windows Chrome
viac ako 90% ludi update vobec netrapi a verim tomu ze je velke percento ludi ktorych update vyslovene otravuje, hlavne ked kazdy update jednu vec opravi a 2 pokazi.
po kauzach ios je takych ludi dost vela aj v apple kosiari :)
--
lnk.sk/mM05
13.4.
Windows Chrome
Velmi som si chcel kupit G6, no chybala by mi podpora. Na Xperii mi chodia bezpecnostne aktualizacie kazde cca 2 mesiace.
--
Život je hudba a hudba život.
13.4.
Windows Chrome
» McLoo: Velmi som si chcel kupit G6, no chybala by mi podpora. Na Xperii mi chodia bezpecnostne aktualizacie kazde cca 2 mesiace.
Na xz1 mi chodili bezp. aktualizácie každý mesiac.
13.4.
Windows Chrome
» Knoxville: Mizerna podpora. Vazne. Aj to vratane bezpec. zaplat. To fakt len ten Pixel alebo nieco z project One. Nokia sa troska snazi. Alebo "Startupy" ako Essential ale Oneplus. Spocitas to pomaly na prstoch jednej ruky. Je to smutne,ale je to tak. Bobuzial..
A čo SONY? To má príkladné aktualizovanie svojich zariadení.
13.4.
Windows Chrome
vseobecne plati: cim menej telefonov v portfoliu tym castejsie aktualizacie.
--
lnk.sk/mM05
13.4.
Android Android
Presne ako pise Oxy. 90% ludi nejake aktualizacie vobec netrapia alebo ani nevedia co to je. A polovica z nich ani nevie co to je Android, nie to este nejaka jeho verzia.
--
S6 edge+
13.4.
Android Chrome
Mne jeden odpovedal na otazku ze: aktualizujes si mobil?aky mas Android?a on ze NACO?ked nepojde kupim dalsi...hmm reku dobre no..

A nebolo to povedane uz niekde??ze zredukuju tie modely?zas len reci ale to sme uz napocuvali
--
♦ LG V30 ♦ HTC One M9 ♦
13.4.
Windows Chrome
:D
--
¯\_(ツ)_/¯
13.4.
Android Android
Je úplne bežné, že ľudia nemajú ani kontakty na gmaile. Preco by ti ludia mali riešiť update systém? :)
--
lnk.sk/mM05
13.4.
Windows Chrome
No je to uhol pohľadu. V iných krajinách LG dáva mesašne/ oveľa častejšie a rýchlejšie softvérové aktualizácie ako tu na Slovensku(napr. pre G6)...Na Samsung sa tiež veľa ľudí sťažovalo že aktualizácie nechodili pravidelne (napr. S8), pritom ja čo mám S8 z nemecka tak mám aktualizácie každý mesiac a hneď medzi prvými...Takže kto chce aktualizácie, nech si nekupuje telefón z SK distribúcie. Alebo nech si preflashne soft na inú krajinu. Iná možnosť nieje.
13.4.
Android Android
Mam doma G6 DS (nie je to slovenska distribúcia) posledná aktualizacia je z novembra minuleho roku
--
lnk.sk/mM05
13.4.
Android Android
Tie aktualizacie su plus-minus rovnako pomale nech su fony hocikde kupene a z hocijakej distribucie. Pri tolkych modeloch vyrobcu to snad ani inak nejde. Bud dostane model aktualizaciu neskoro,alebo vobec. Bohuzial. Takze vyhoda znacky v mensom pocte modelov na ukor rychlejsich aktualizacii urcite plati. Ani to Sony uz nie je co byvalo. Pri poslednych modeloch bojuje s optimalizaciou. Vid. recenzie. Ak si clovek konkretne na toto potrpi,nech si kupi Pixely. Mimo tych "referencnych" snad len Essential,OnePlus a par modelov strednej triedy s programom Android One..
--
Keď niekto zomrie,je to na dlho... OnePlus 5.
13.4.
Android Chrome
» kiosk123: No je to uhol pohľadu. V iných krajinách LG dáva mesašne/ oveľa častejšie a rýchlejšie softvérové aktualizácie ako tu na Slovensku(napr. pre G6)...Na Samsung sa tiež veľa ľudí sťažovalo že aktualizácie nechodili pravidelne (napr. S8), pritom ja čo mám S8 z nemecka tak mám aktualizácie každý mesiac a hneď medzi prvými...Takže kto chce aktualizácie, nech si nekupuje telefón z SK distribúcie. Alebo nech si preflashne soft na inú krajinu. Iná možnosť nieje.
Jo aj kamosovi na S7 chodia kazdy mesiac zaplaty
--
♦ LG V30 ♦ HTC One M9 ♦
14.4.
Android Android
Kazdy mesiac nechodia na S8 ani na note8 :) tak je malo pravdepodobné ze by chodili na S7

Knox a ako na tom je oneplus? Z akého mesiaca mas zaplatu?
--
lnk.sk/mM05
14.4.
Windows Chrome
oxy: Na S8 vynechali iba januárovú a septembrovú aktualizáciu, inak každý mesiac S8 dostala asppoň jednu http://doc.samsungmobile.com/SM-G950F/DBT/doc.html
14.4.
Android Android
Nooo to znamena ze z posledných 8 minimalne 2 neboli :) cize urcite nechodia kazdy mesiac. Na velku noc som mal v ruke S8 aj note 8 a oba mali februárový update, to bolo v case ked na dvere klopal uz aprílový.
--
lnk.sk/mM05
14.4.
Windows Chrome
+ - 2, akoby v tom bol niejaký veľký rozdiel ...
14.4.
Android Chrome
» oxy: Kazdy mesiac nechodia na S8 ani na note8 :) tak je malo pravdepodobné ze by chodili na S7

Knox a ako na tom je oneplus? Z akého mesiaca mas zaplatu?
Na S7 chodia
--
♦ LG V30 ♦ HTC One M9 ♦
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2018 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188