Diskusia k článku
7.3.
Windows Chrome
Jedna technicka. Kedze ide o data ktore je mozne vyuzit len na Slovensku, ktore data sa najskor minaju? Tie co mam standartne, alebo tieto bonusove?
7.3.
Windows Chrome
A este jedna technicka, format spravy ma byt "2GB" a nie "2 GB" s medzerou ako pisu v tlacovej sprave
7.3.
Android Android
Co bude po 3 mesiacoch?
--
lnk.sk/mM05
7.3.
Windows Chrome
Mdrak, preco?
--
Galaxy Note 8
7.3.
Linux Chrome
Potom mozno pride aj kuzelnik.
--
Nitra + Krahule a ine horske sidla
7.3.
Windows Chrome
martian co preco? ked sa najskor minaju data co mam predplatene a daju sa minat aj v zahranici tak su mi naprd tieto bonusove keby som siel do zahranicia a nemohol ich tam vyuzit.
7.3.
Windows Chrome
Takže ak som to dobre pochopil tak každý jeden zo skupiny získa mesačne 2GB dát navyše celkovo teda 6BG...ano?
--
S7edge
7.3.
Windows Chrome
Mdrak, nevsimol som si, ze mas aj prvy prispevok, sorry. :)
Myslel som preco "2GB" a nie "2 GB".
--
Galaxy Note 8
9.3.
Linux Chrome
Pepo, nie kazdy. Ako som zistil v ramci nasej skupiny, neplati napr.pre moj retencny pausal.
--
Nitra + Krahule a ine horske sidla
16.4.
Android Android
"Bonusové dáta si môže aktivovať ktorýkoľvek člen skupiny či už s hlasovým paušálom alebo Prima kartou od Orangeu" :)
Tak som dnes chcel dcere aktivovať tieto 2GB na 3mesiace a aké prekvapenie, že existuju aj paušály respektíve prima karty na ktore sa tato služba aktivovat neda :D
Asi ta moja prima nebude od orange
--
lnk.sk/mM05
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2018 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188