Diskusia k článku
4.3.
Android Android
má az tolko vyhod, aby som si miesto klasickeho android TV boxu za 25-50€ kupil shield za 200€? :)
--
Huawei P20 + Moto Z3 Play
4.3.
Android Android
ano, hlavne ak clovek vidi ako sa bezne cinske ATV boxy sekaju len pri pohybe v menu. To na Shielde je jedna basen, nic sa neseka, vsetko je plynule a okamzite. Plnohodnotne rychlosti na usb a ethernet, to RaPI a ine boxy maju zdielane s hlavnym cpu a na prenosovej rychlosti je to vidiet. O bezproblemovom oficialnom Netflixe, HBOGO, HorizonGO, Plex server, Google Assistantom a inteligetnou domacnostou ani nehovorim. 4K s HDR a DTS/Atmos passthrouth taktiez. ez blackfriday sa dal zohnat z amazon.fr s dopravou zdarma za 150Eur. A to uz za podobne vybaveny box je bezkonkurencna cena. Cinska konkurencia stoji tak 80-90eur s nulovou softverou podporou.Na Shielde vychadza cca kazdy mesiac novy update ah so security patchmi.

V recenzii mi chyba zmienka, ze sa box da ovkadat aj cez hdmi cec TV ovladacom, pripadne naparovat iny cez infraport, alebo ine zariadenie ce bluetooth
5.3.
Apple Mozilla
Hmm mal som cez 12 typov TV boxov do 100€. Sekal sotva jeden. Aj ten som "odsekal" :)
Treba sa v tom vedieť orientovať a nehádzať všetko do jedného pytla. Na YouTube je min. 5 zásadných testerov TV boxov, kde sa dá overiť čo človek požaduje. Plus kto sa rád hrá môže skúsiť iné romky s novými možnosťami, alebo vyhodiť android a skúsiť Libre/Open Elec.
Je, ale pravda, že na 90% čínskych boxov si Netflix, či YouTube v 4K neužije. Detto DTS-X, Dolby ATMOS. Posledné 3 možnosti nepodporuje dokonca ani najvýkonnejší Apple TV 4K.
Ak teda user možnosti Nvidia Shield TV požaduje je to vynikajúca voľba
--
LG H818P _ _ _ in reserve LG V20___testing Moto Z
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2018 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188