Diskusia k článku
24.2.
Windows Chrome
Suhlasim, obidve banky maju skvele aplikacie a neni potrebne aby sa pchali do google pay a davali cast z transakcii googlu.
24.2.
Android Android
Ktore skvele aplikacie mas na mysli? Tu co nefunguje s oreom?
obrazok
--
lnk.sk/mM05
24.2.
Android Opera
Na stránke podpory sú uvedené štyri banky. Zabudla si spomenúť Poštovú banku...
Dakujem za upozornenie. Doplnene. Neviem ako som to prehliadla. Videla som tam len tri. :)
24.2.
Android Android
Áno posledná aktualizácia Tatra banky ma problém, ale funkčne je aplikácia bezkonkurenčná. Pozor nechvalim banku, ale aplikáciu.
24.2.
Android Android
Mobilepay ma hodnotenie 3.3 a Google pay 4.2 potrebuje to ďalší komentár?
--
lnk.sk/mM05
24.2.
Windows Chrome
Prepac porovnavat hodnotenie celo-svetovej aplikacie, ktoru pouzivaju miliony ludi a teritorialnu aplikaciu banky je trochu scestné...
Napriklad dovoli ti google pay vyberat z automatu? Dovoli ti google pay vygenerovat jednorazovu platobnu kartu aby sisi mohol kupit nieco cez net?
24.2.
Android Android
Bavime sa o mobilnych bezkontaktnych platbách.
Hodnotenie nie je scestné, je jedno ci su ludia spokojni/nespokojni iba na slovensku alebo celesvetovo.
Aplikacia TB je fajn ale caste vypadky a nefunkčnosť aplikacie urcite jej hodnoteniu nepomáhajú.
--
lnk.sk/mM05
24.2.
Android Chrome
MobilePay je dost zabugovana appka ale na Slovensku asi lepsej niet pre bezpecne platenie na internete...
24.2.
Windows Firefox
Tak to je dosť smutné potom.
--
Moja podstata vyplýva z mojho prirodzenia.
24.2.
Windows Firefox
Pokiaľ ide o podporu platobných kariet, SLSP umožňuje používať Google Pay držiteľom bezkontaktných debitných a kreditných kariet MasterCard a VISA, J&T podporuje všetky platobné karty MasterCard a Poštová banka podporuje debitné karty Maestro a MasterCard a predplatené karty. mBanka zatiaľ detaily o podporovaných kartách neposkytla.
http://support.google.com/pay/answer/7572010?hl=sk&ref_topic=7351519
4.3.
Android Opera Mini
https://www.mbank.sk/individualni/mobilna-aplikacia/funkcie/google-pay/?utm_source=internal&utm_medium=dm&utm_campaign=google_pay_tg1_02_2018
--
Kto chce, hľadá spôsob, kto nechce, hľadá dôvod.
4.3.
Android Android
Po vyskusani Google Pay mozem zodpovedne napisat ze je o kilometre pred mobilepay od tb co sa rychlosti a komfortu platenia tyka.
--
lnk.sk/mM05
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2018 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188