Diskusia k článku
24.2.
iPhone iPhone
27,99€ za dve paušály Happy L si vydupem...
24.2.
Windows Internet Explorer
tak len tú magentu "dupajte, dupajte" chlapci :-)
http://www.youtube.com/watch?v=5ZTZOknqZHo
24.2.
Linux Chrome
Pred cca 2 rokmi mi volala nejaka slecna z firmy X, ze z poverenia Telekomu mi ponuka pausal Happy za vyhodnejsich podmienok, pricom ponuka bola bez moznosti brat novy mobil, urcite to nebolo retencne odd. Nieco podobne ako customer center pre Orange, zial zabudol som nazov a nemozem sa na nich obratit s otazkou, ze co teraz ponukaju vyhodnejsie. Ak ste sa s tym v minulosti stretli, pripomeniete mi, ze o koho sa jedna?
--
Nitra + Krahule a ine horske sidla
24.2.
iPhone iPhone
Mne pred cca 3 mesiacmi mi núkala nejaké externá firma O2 paušál s 1GB dát a neobmedzenými hovormi za 15€ bez mobilu. Nepotrebujem neobmedzené volania a navyše 1GB je pre mňa veľmi málo!!! Potrebujem minimálne 3GB dát.Toto mi ponúka môj súčasný program Happy L a v paušály mám 250 minút do iných sietí a neobmedzené množstvo SMS a MMS a na sieť zadarmo. 250 minút bohate stačí,ani to neprevolám. Mne išlo hlavne o dáta,aby bolo,aspoň 3GB... Cez retenčné oddelenie som získal za výhodnejšie ceny.
26.2.
Android Android
Ja som v januári minulý rok s retenčným Telekomu zjednal 50% zľavu na paušál XL na 2 roky, platím 19,90e a S7 edge splátky 15e x 24mes = 360e + 49e som dal z ruky. Na tu dobu 410e za S7 edge bola veľmi dobrá cena...
--
Samsung S7 edge
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2018 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188