Diskusia k článku
13.2.
Windows Chrome
uz sou venku vysledky testu pro snapdragon 845, v prumeru by mel byt o 30% vykonnejsi jak 835, největší rozdil je vykonu grafiky, tam se zlepšovalo hodne.
13.2.
Windows Chrome
dufam ze stupidita typu 18:9 sa nepotvrdi...
13.2.
Android Android
A co je na 18:9 stupidne?
--
lnk.sk/mM05
13.2.
Windows Chrome
nevidim tam ziadne vyuzitie oproti 16:9 co je aspon normalny zauzivany standard, co je to 18:9 ? akoze novinka a pritom to nema ziadne vyuzitie, telefony vyzeraju iba skaredo a zbytocne dlhe do vysky.
13.2.
Windows Chrome
cize si neskusil ale pindas :)
ked sa pred par rokmi prechadzalo z 3:2 na 16:9 tak bolo tiez vela truhlikov ktori tento pomer stran nesedel.
--
lnk.sk/mM05
13.2.
Android Android
Zatial nemam nejake dlhodobe skusenosti ani ja, ale ako napad to nie je zle. Teda ak je to zviazane s minimalnymi ramcekmi.
Co je trosku nefer su mobily, kt maju 18:9, ale ramceky obrovske. Toto je len hnusne zneuzitie trendu...
Ale na druhej strane taka S7ka ukazuje, ze aj s klasickym pomerom sa da vtesnat velky displej do kompaktneho tela. A urcite su aj lepsie screen:body telefony...
Asi najlepsi kompromis pre mna by bol hore pasik so senzormi a kamerami a dole pasik a citackou. Ale minimalny. A bocne ramceky samozrejme nulove. To by asi vyhovovalo vacsine ludi.
13.2.
Windows Chrome
ked sa prechadzalo na 16:9 to je dlhodobo zauzivany standard, napr na video, a hry, co je to 18:9 ?blbost ktoru vymysleli vyrobcovia telefonov ktora sa nikde inde nepouziva. Nevidim ziadnu vyhodu ze telefon je vytiahnuty do vysky hore. a uz su tu este sirokouhlejsie pokusy, zachvilu skoncime pri kino formate tusim...
13.2.
Windows Chrome
zrovna rozmery displayu jsou to poslední, na co by si uživatel mel stezovat, prave u sony jsem rad, ze prestanou delat ty jejich silene "brady" a zastaraly design typu "cihlička". nic proti hranatému designu, ale tohle mi prijde neprakticke daleko vic. pomer displaye 18:9 je skvely, protože telefon se lepe drzi, kdyz je uzky. sony nedelaji nic jiného, nez se drzi trendu, uz mnohokrat v historii se ukazalo, ze odkloneni od trenu se vyrobcum moc nevyplaci.
13.2.
Windows Firefox
18:9 ratio nezaručuje úzke brady a okraje
obrazok
obrazok

jo a to, že je telefon úzky tiež nezávisí od 18:9 displeja. Sony rada XA je toho jasným dôkazom. bočné rámiky dosahujú rekordné hodnoty. a niekdey sa krivdí aj tým horným a spodným okrajom - lebo hranatý dizajn. ostatní to zaoblia a vyzerá to menšie aj ked čísla hovoria niečo iné.
--
LG H818P _ _ _ in reserve LG V20___testing Moto Z
13.2.
Windows Chrome
Richard taky kritizoval display ve videu na A8, je to vec nazoru, zase tvar vic pripomina oplatky, jeste se mi nestalo, ze by mi z ruky vypadl oplatek. mental.disease: sis vzpomnel na svůj oblibeny mate?
13.2.
Apple Mozilla
Yop :D
--
LG H818P _ _ _ in reserve LG V20___testing Moto Z
14.2.
Windows Chrome
...zlata G2 od LG...
Ja som tiez nechcel displej 18:9 a teraz si ho neviem vynachvalit zvlast taky luxus aky ma V30
--
♦ LG V30 ♦ Sharp Aquos S2 ♦
14.2.
iPhone iPhone
presne tak, ako pise mental. Galaxy A5 2017 ma 16:9 a A8 2018 (nastupca A5ky) uz ma 18:9, displej je navyse uzsi, ale sirka telefonu ostala, akurat narastol do vysky a hrubky. Bohovsky posun vpred. :D
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2018 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188