Diskusia k článku
12.2.
Windows Firefox
Hmm marketing sa Xiaomi vyplatil po rokoch kontinuálne poklesu, hups takmer 100% hore.
--
LG H818P _ _ _ in reserve LG V20
12.2.
Windows Chrome
Nie som si istý, ale myslím si, že nie je pravda, že Apple je stále najväčším dodávateľom smartfónov. Ak sa nemýlim, tak to, ktorý výrobca je najväčším dodávateľom, sa posudzuje podľa počtu dodaných zariadení za celý rok. Výsledky v Q4 môže predsa ovplyvňovať fakt, že napr. Samsung prichádza na trh s novými zariadeniami o pár mesiacov skôr ako Apple. Takže robiť závery len z Q4 mi nepripadá fér.
--
P9
12.2.
Windows Chrome
Nadpis je zavadzajuci. Apple je navacsim dodavatelom, ale len v Q4 2017...
--
6T
12.2.
Apple Mozilla
podnadpis jasne hovori, ze ide o zverejnene udaje za štvrty kvartal minuleho roka. Do nadpisu sa nie vzdy vsetko zmesti. Od toho je podnadpis, ktory citatelovi napovie, o com je clanok. :)
12.2.
Android Android
» mental.disease: Hmm marketing sa Xiaomi vyplatil po rokoch kontinuálne poklesu, hups takmer 100% hore.
asi vic faktoru,od te doby, co odesel Hugo ne, paradoxne? tak hlavne expandovali do evropy-podpora lte pasem a celkem povedeny novy modely.
13.2.
Windows Firefox
Ondro, u Xiaomi je rozhodujuca podpora LTE a hlavne cena cena cena..
Faktom je, ze Samsung za rok predal najviac telefonov. Takisto ak Apple predal najviac za posledny stvrtrok, tak je momentalne najvacsi predajca.
--
X
13.2.
Apple Mozilla
Sanciny; mýliš sa. Predaje smartfónov sa vždy robili kvartálne. Teraz je prvý Apple, o 3 mesiace to môže byť opäť Samsung.
--
LG H818P _ _ _ in reserve LG V20
13.2.
Windows Chrome
no chcel by som vidiet tie cisla predaja xiaomi v EU :) aby sme sa na tom nesiali
--
lnk.sk/mM05
13.2.
Windows Firefox
?
--
LG H818P _ _ _ in reserve LG V20
13.2.
Windows Chrome
EU urcite cisla nezdvihla
--
lnk.sk/mM05
13.2.
Windows Chrome
nekde na mobilmanii sem cetl, ze xiaomi a huawei mají v usa stopku, ani se nedivim s tim softem, mozna jsem to spatne formuloval, vlastne ani nevim, jestli je oficialni distribuce v eu, spis jsem to myslel v tom smyslu, ze heuréka je prospikovana xiaomi, takze urcite jim pomohl asi lepsi marketing? ale stejne nechapu, proc vždycky media informuji o vsem, co se v xiaomi, huawei vyrobi, to at mi nikdo nerika, ze to delaji sami od sebe jako dobrovolne.
sem cetl, ze v indii, jsou nejprodavanejsi xiaomi mi1a, redmi a redmi note4, tam si myslim, ze to v tech cislech mohlo hrat velkou roli.

xiaomi mi1a diky tomu, ze melo cistej android mohlo na vice trhu, jednalo se o evropu, afriku a hlavne ameriku! ne celou ameriku, ale urcity casti
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky
 
Copyright ©2018 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188