Diskusia k článku
5/2
Windows Firefox
Po pouziti kupony cena vzrastla z povodnych 447.73 na 506.23 eurokorun. Super akcia! Nepremeskajte!
--
Samsung S7 + Nokia C7
5/2
Linux Chrome
» shaggy: Po pouziti kupony cena vzrastla z povodnych 447.73 na 506.23 eurokorun. Super akcia! Nepremeskajte!
Kupón funguje, teraz sme ho kontrolovali. Lenka si vytvorila nový účet a kupón tiež fungoval. Musíš robiť niečo zle, keď ti nefunguje. Nekúpil si ho už náhodou? Kupóny bývajú zvyčajne limitované len na jeden ks na účet.
5/2
Windows Chrome
vari obedy, nebo jen vysava?
--
s7 edge black
5/2
Windows Chrome
vysava a umyva podlahu. o rok bude obedy zohrievat, o dva roky mozno napecie aj chlieb. uvidime. :)
5/2
Windows Chrome
cekali jsme vic od roboticke devecky!
--
s7 edge black
5/2
6/2
Windows Chrome
www.hrasne.sk :)
5/2
Android Android
Xiaomi uz robi hadam vsetko, ale robi/dava robit? Svetla doma xiaomi maju stempel philips. Cital som, ze im dost veci robia firmy v Nemecku. Mate nejako info? Inac tieto veci do domacnosti od xiaomi su super kvalita-dizajn/cena
--
http://postimg.org/image/qyit99mqn/ Honor 8 Sapphire Blue + Kodak Ektra + NVIDIA SHIELD K1
6/2
Windows Chrome
Velmi pekna recenzia!
6/2
Windows Firefox
Me_Gusta: Xiaomi nevyrába takmer nič. Okrem mobilov, aj to tak na 50%. Čítal som o tom ešte v Novembri zaujímavý článok. Väčšina zamestnancov má na starosti:
-vyhladávanie čínskych stratUPov.
-vyberanie konkrétnych produktov, ktoré sa eventuálne hodia do portfólia. Následný branding značkou MI.
-Uzatváranie zmlúv so zavedenými OEM výrobcami.
-Marketing, marketing, marketing...
--
LG H818P _ _ _ Testing LG X Fast
6/2
Linux Chrome
naco robit nieco co uz urobi niekto iny?
--
¯\_(ツ)_/¯
6/2
Windows Firefox
veru načo začal apple robiť mobily, keď ich už robil niekto iný :-))
--
LG H818P _ _ _ Testing LG X Fast
28 dní
Windows Chrome
Ahoj Tomáš... Ďakujem za recenziu.. Chcel by som sa opýtať, aký spôsob doručenia na Gearbest.com mám zvoliť aby som neplatil žiadne ďalšie poplatky... V článku spomínaš EU Express ... Avšak mne zobrazuje iba možnosti "Priority Line" za 1.7€ alebo "Expedited Shipping" za 17.81€ . A ešte by som sa ťa chcel opýtať či sa oplatí priplatiť EU verziu alebo si radšej jednoducho kúpiť eu kábel - teda pokial je na nabíjacom doku nejaká štandardizovaná koncovka. Prípadne, či by mohol nastať problém s ovládaním cez appku.. Ďakujem
27 dní
Windows Chrome
» Vlado1865: Ahoj Tomáš... Ďakujem za recenziu.. Chcel by som sa opýtať, aký spôsob doručenia na Gearbest.com mám zvoliť aby som neplatil žiadne ďalšie poplatky... V článku spomínaš EU Express ... Avšak mne zobrazuje iba možnosti "Priority Line" za 1.7€ alebo "Expedited Shipping" za 17.81€ . A ešte by som sa ťa chcel opýtať či sa oplatí priplatiť EU verziu alebo si radšej jednoducho kúpiť eu kábel - teda pokial je na nabíjacom doku nejaká štandardizovaná koncovka. Prípadne, či by mohol nastať problém s ovládaním cez appku.. Ďakujem
Ahoj Vlado, Priority Line je EU Express. EU verzia sa podľa všetkého líši káblom, angličtinou v návode a jazykovom balíčku a certifikáciou CE. Prvú generáciu mám CN verziu a okrem redukcie na našu elektrickú sieť som rozdiel nenašiel. Jazykový balíček je možné si v aplikácii stiahnuť. Čiže viac menej rozdiel je v certifikáte a pohodlnosti, či ti vysávač hneď pôjde po anglicky alebo nie.

Na koniec článku som pridal link na EU sklad, kde je dodanie do týždňa. Kupón na zľavu z tohto skladu je momentálne aktuálny.
6 dní 16 hod
Windows Chrome
Chcem sa oýtať, ako vysávač reaguje pri mopovaní na koberec? Predstavujem si to tak, že zadám vysávaču funkciu vysávania a mopovania. Avšak v strede obývačky máme koberec. Dokáže vysávač zistiť, že ide o koberec a následne funkciu mopovania pre danú oblasť vypnúť?
6 dní 12 hod
Windows Chrome
» Borland: Chcem sa oýtať, ako vysávač reaguje pri mopovaní na koberec? Predstavujem si to tak, že zadám vysávaču funkciu vysávania a mopovania. Avšak v strede obývačky máme koberec. Dokáže vysávač zistiť, že ide o koberec a následne funkciu mopovania pre danú oblasť vypnúť?
Ahoj, vysávač bude mopovať aj na koberci, nevie ho zastaviť. Detekcia koberca funguje len na zvýšenie výkonu.
5 dní 23 hod
Windows Chrome
Fakt? Vďaka za reakciu. Toto mi príde ako dosť nedomyslené. Mokrý koberec nie je zrovna to, po čom túžim. Budem dúfať, že ďalšia generácia bude zase o niečo múdrejšia.
5 dní 22 hod
Windows Chrome
» Borland: Fakt? Vďaka za reakciu. Toto mi príde ako dosť nedomyslené. Mokrý koberec nie je zrovna to, po čom túžim. Budem dúfať, že ďalšia generácia bude zase o niečo múdrejšia.
Je to spomenuté aj v recenzii :) Riešením je zónové čistenie, označíš si len tú časť miestnosti, ktorú chceš vyčistiť a koberec vynecháš. Keď som hľadal konkurenciu zistil som, že veľa iných vysávačov, čo má mop, sa na koberci zasekne, tento tie.
2 dni 23 hod
Windows Chrome
Európska verzia z HK skladu sa dá teraz kúpiť s kupónom NXMVCMHK za 380 € vrátane dopravy. V recenzii je to druhý link.
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky
 
Copyright ©2018 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188