Diskusia k článku
30 dní
Windows Firefox
inak tahat sa da v kazdom prehliadaci zvlast (napr. chrome, mozzilla) tak mozes tahat 2 x zaroven a nejsi blokovany. mozno sa da tahat aj na 3 ci 4 razy naraz v zase dalsom prehliadaci ale to som nikdy neskusal. ale bezne taham 3 veci naraz, ked frajerka nepotahne tak musim tahat ja chapes :D
--
Nokia 3310
30 dní
Windows Firefox
vlastne 4 az 5 naraz bezne este youtube k tomu, cez tubemate. no pan s vami idem spat, neni robota XD
--
Nokia 3310
30 dní
Windows Chrome
Juryno, na multimedia mi perfektne vyhovuje 10'' Acer hybrid s windows a FHD displejom. Sikovny, skladny, navyse s plnohodnotnou klavesnicou a 500GB diskom. Este stale vydrzi okolo 5h prehravania filmov na jedno nabitie. Ale zalezi to od zataze. S windows nemam problem cokolvek spustit, na cestach ho vyuzivam ako nudzovy notebook na pracu a HDD ma dost priestoru na ukladanie videa a fotiek, 2K a 4K videa su uz celkom objemne...
Mal som vo vyhlade aj 10'' Yogu 2 s windows, ale za rovnaku cenu by som mal sice vyssiu vydrz, ale ziadnu klavesnicu, ani disk.
--
Galaxy Note 8
29 dní
Apple Mozilla
Najprv som ti chcel ondro oponovat ale potom som sa obzrel okolo seba a asi mas pravdu... ;) Ale ako telefon mam stale radsej android.
--
¯\_(ツ)_/¯
29 dní
iPhone iPhone
juryno ty si poriadne cislo, zhadzovat apple pre to ze ti nevyhovuje ked nelegalne stahujes filmy a pesnicky a ktovie co este tak to by som tu radsej ani nepisal ani sa s tym nechvalil, mne staci spotify na hudbu a na filmy hbo go a novinky si pozriem v kine, takuto zlodejinu co tu pises nepodporujem
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2018 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188